Nuls Coin Nedir ve Nasıl Alınır? Yorumları

Nuls Coin Nedir ve Nasıl Alınır? Yorumları

Nuls Coin 2018 itibariyle Proof of Credit protokolünü uygulayan bir kripto para çeşitlerindendir. Nuls Coin nedir? sorusunun cevabı en basit şekilde böyle olabilir. İçeriğinde; alt zincirler, akıllı sözleşmeler ve en önemlisi özelleştirilebilir alanlar bulunmaktadır.

Nuls Coin Nedir?

Nuls coin nedir? sorusuna detaylı bir şekilde cevap verecek olursak;

 • Bu coin birçok rakibinden benzersiz olarak Kredi Kanıtı mekanizmasına sahiptir.
 • Blockchain firmalarından birisi olan Nuls, mikro hizmet anlayışını benimsemiştir.
 • Tamamen açık kaynaklı bir platformdur.
 • Fonksiyonel modüllere sahip bir alt yapıya sahiptir. Aynı zamanda mikrokernel modülleri de bünyesinde barındırır.
 • Blok zincir projesi olan bu proje kurumsal standartlarda ve uyarlanabilme özelliğine sahiptir.
 • Nuls yenilebilir bir özellik çerçevesinde kurulduğu için, kripto para dünyasındaki darboğaz sorunu içinde bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Buna bağlı olarak yeniliğe iten bir coin olarak diğer alt coin unsurlarından kendisini ayırıyor.
 • Bu sektörde ki deneyimi az olan kişiler içinde kullanılabilir, akıcı ve en önemlisi uygun maliyetli bir yapıdadır.

Nuls Coin Yorum

Nuls Coin yorum analizi bu coine yatırım yapacaklar için önem arz eden bir konudur. Yaklaşık 20 aydır coin borsası içerisinde yer alması bu sitenin güvenilirlik ölçütü için önemli bir etkendir. Aynı zamanda bir çok analist bu kripto paranın önümüzdeki yıl içerisinde olumlu gelişmeler yaşayacağını belirtiyor. Önemli bir blok zinciri olmakla beraber yatırımcılar içinde kullanılabilirliği yüksek seviyededir. Sunduğu mikro hizmet, geliştiriciler için modüller yaratma konusunda hızlı bir çözümde sağlar. Sonsuz bir deponun içerisinde yer alan modüllerin dağıtımının otomatik bir sistem şeklinde oluşmasına ve yeni bir zincir kurma potansiyeline sahip olduğu da uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Yeni bir zincir kurmanın ötesinde, mevcut zincirinde de ilerleme kaydedilmesine olanak sağlayan bir kullanıcı ara yüzüne sahip olması Nuls Coin’in en önemli özelliklerinden birisidir.

Nuls grafik verileri incelendiğin de volatil tablosunun hakim olduğu görülmektedir ve Nuls Coin yorum analizlerine göre bu durum yatırımcıların yatırımlarında bu coini tercih ettikleri; ama yine de tedbiri elden bırakmadıklarını göstermektedir. Son 1 senelik süreç içerisinde grafiğin sabit bir çizgi içerisinde olduğu da gözlemlenmektedir. Sonuç olarak uzun bir süre içerisinde grafiklerde sert bir inişi olmayan bu coin küçük yatırımlar ile denenebilir.

Nuls Coin Nasıl Alınır?

Nuls Coin borsası Binance gibi Dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Binance’de işlem görmektedir. Nuls Coin nasıl alınır? Sorusu için Binance sistemini önermekteyiz; ama;

 • Kucoin
 • Bitz
 • Huobi
 • Bibox
 • Okex

Gibi platformlar üzerinden de bu coin alınabilmektedir. Bu platformlardan işlem yapmak için öncelikle sitede bir üyelik açılması gerekmektedir. Üyelik için bu siteler herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. Bu platformlar içerisinde güvenilir ve hızlı işlem yapılanların tercih edilmesi yatırımcılar için önemli bir süreçtir.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.