NU Coin Geleceği 2023-2027, NU Coin Fiyat Tahminleri, Nu Coin Yorumları

NU Coin Geleceği 2023-2027, NU Coin Fiyat Tahminleri, Nu Coin Yorumları

NU coin geleceği son zamanlarda yaşadığı büyük çıkış hareketi ile merak edilir oldu.

NU coin geleceği son zamanlarda yaşadığı büyük çıkış hareketi ile merak edilir oldu. Söz konusu kripto para 15 kasım itibari ile 0,10 dolardan fiyatlanıyor ve son 24 saatte %0.80 oranında değer kaybetti. Uzmanların yorumlarına göre NU, önümüzdeki aylarda çok daha iyi seviyelere gelebilir.

Fiyat tahminlerinden önce Nu coin projesi ve ekosistemini incelediğimizde, kripto paranın esasen 1 yıllık süreçten beridir en büyük çıkışını 2021 Ekim aylarında yaptığını söyleyebiliriz. Projeyi incelediğimizde ise gizliliği koruyan uygulamalar için şifreleme altyapısı sunduğunu görebilmekteyiz. Projenin web sitesinde yer alan bilgilere göre; NuCypher'in PRE ağı, dağıtılmış uygulamalar ve protokoller için kriptografik erişim kontrolleri sağlar. Bu da onu emsallerinden ayıran önemli bir özelliktir. Uzmanlara göre, piyasadaki sorunlara cevap vermesi nedeniyle gelecekte de tercih edilecek bir kripto para olacaktır.

Öte yandan birçok analiz sistemi kripto para birimin geleceğine ilişkin tahminler aktarmaktadır. Bu tahminler kesin olmamakla beraber yatırım tavsiyesi de değildir. Çeşitli analistlerin yorumlarını derleyerek oluşturduğumuz Nu coin fiyat tahmini içeriğini yazının devamında inceleyebilirsiniz.

NU Coin Geleceği 2023

NU coin geleceği 2023 yılına 0.11 dolar seviyelerinden giriş yapmıştır.17 Ekim itibariyle ise 0,11 dolardan işlem görmektedir. Digitalcoin şirketi Nucypher coin geleceği ile ilgili olumlu görüşlere sahip. Yılsonuna kadar yükseliş eğimini ön gören analistlerin yılsonu fiyat tahminleri ise 0.35 dolar. Walletinvestor şirketi tam tersi bir görüşe sahip. Yılsonuna kadar sert bir geri çekiliş ön gören analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 0.30 dolardır.

NU Coin Geleceği 2024

NU coin geleceği 2024 yılı için birçok tahmin bulunuyor. Gov Capital şirketi coinin yıla 1.68 dolardan giriş yapabileceğini ön görüyor. Mart ayında 2 doların aşılabileceğini düşünen analistler, Ağustos ayına kadar 1.70 dolara kadar geri çekilme bekliyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 2.90 dolar. Coinarbitrage şirketi ise coinin yıla 1.70 dolardan giriş yapabileceğini düşünüyor. Yılın ortasına kadar 1.50 dolara düşeceğini düşünen analistler, düşüşün yılsonuna kadar süreceğini de eklediler. Yılsonu fiyat tahminleri ise 1.17 dolardır.

NU Coin Geleceği 2025

Cryptocurrency şirketi NU coin geleceği 2025 yılı ile ilgili en iddialı tahminde bulunan şirket olmuştur. Yıla 6.66 dolardan giriş yapabileceğini düşünen analiz şirketi, Haziran ayında ise coinin 7.41 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Yılsonu fiyat tahminleri 7.31 dolar civarında oluyor. Digitalcoin şirketi ise coinin yıla 2.77 dolardan başlayabileceğini ön görüyor. Yılın ortasına kadar sert hareketler beklemeyen analistler, yılın son çeyreği bir boğa sezonu ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 3.3 dolardır.

NU Coin Geleceği 2026

NU coin geleceği 2026 yılında başarılı olabilir ve bu yılda ortalama 5 doların üzerinde seyrederek yatırımcılarını güldürebilir. Price Prediction’un ünlü analistlerine göre coin yıla 5.15 dolardan başlayabilir. Haziran ayında 5.30 dolar olması beklenen coinin yılın 2. yarısında sert hareketler olabileceğini tahmin etmekteler. Yılsonu fiyat tahminleri ise 6.30 dolardır.

NU Coin Geleceği 2027

NU coin geleceği 2027 yılı boyunca çokça konuşulabilir. Cryptocurrency şirketi coinin yıla 18.39 dolardan giriş yapabileceğini düşünüyor. Mayıs ayında 20 doların aşılabileceğini düşünen analistler, yükselişin yılsonuna kadar sürebileceğini ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 26.64 dolar. Coinarbitrage şirketinin NU coin geleceği ile ilgili görüşleri olumlu seviyede. Yıla 3.52 dolardan giriş yapabileceğini aktaran analistler, Temmuz ayında 5 doların aşılacağını düşünüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 5.70 dolardır.

nu coin grafik

NU Coin Yükselir mi?

Uzmanların NU Coin yorum ve öngörülerine göre söz konusu kripto para her dönemde kademeli şekilde yükselecek. Buna önümüzdeki 2021 yılının son aylarını da dahil edersek, birimin bir süre daha kademeli olarak artacağını da söyleyebiliriz. Öte yandan uzmanlar da bunu vurguluyor ve Bitcoin hareketine bağlı olarak artış görülebileceğini aktarıyor.

NU Coin yatırımcıları önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde kripto para projesini ve NU coin haberleri gibi başlıkları yakından takip etmelidir. Zira söz konusu kripto paranın net yükselişler yakalayabilmesi için, projesini bir hayli güçlendirmesi gerekiyor. Piyasadaki binlerce kripto para arasından sıyrılmasını sağlayacak en önemli etken bu olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.