NKN Coin Nedir?, NKN Coin Geleceği 2021

NKN Coin Nedir?, NKN Coin Geleceği 2021

Kripto para işlemlerine olan ilgi artarken NKN coin gibi pek çok yeni kripto para da piyasada yerini almaya başladı.

Kripto para işlemlerine olan ilgi artarken NKN coin gibi pek çok yeni kripto para da piyasada yerini almaya başladı. Yeni kripto paralardan biri ve açılımı New Kind of Network olan NKN coin nedir? NKN P2P ağ bağlantısı sağlayan açık kodlu bir protokol olarak işlem görmektedir. Kullanıcıları, internet bağlantılarını paylaşmaya teşvik etmeyi amaçlamaktır.

Ekonomik teşviklerle yatırımcıların internet ağlarını paylaşmasını sağlarken kullanılmayan bant genişliğini de aktifleştirmeyi hedeflemektedir. NKN, uzun zamandır hayatımızda olan internetin orijinalliğini ve ruhunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya olduğu düşüncesi ile yola çıkmaktadır. Ağ tarafsızlığının bozulması, spektrum ve bant genişliğinin verimli kullanılamıyor olması gibi nedenlerden dolayı bu ağın yenilenmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

NKN coin Binance, NKN Projesi Nedir?

NKN platformu 2018 yılının Ocak ayında kripto piyasasında yerini almaya başlamıştır. Mathematica ve Wolfram Alpha’ın kurucularından Stephen Wolfram ve Whitfield Diffie hayata geçirdiği bir proje olarak bilinmektedir. 2019 yılının Temmuz ayında ana ağına geçen NKN Coin 25.000 tam ağ düğümüne sahiptir. Bu özelliği ile platform piyasaya girer girmez büyük ses getirmiştir.

Platformun blockchain ağı, NKN coinin kripto para piyasasının en popüler paralarından olan Bitcoin ve Etheremu dahi arkada bırakmasını sağlamıştır. NKN’nin ana ağının Ethereum ağından bile daha büyük olması NKN Coin’i son derece ilgi çekici kılmıştır. Piyasa sıralamasında 375. sırada yer alan NKN Coin bu ağda kullanılan tek kripto para birimi konumundadır.

NKN Coin Geleceği Var Mı?

NKN ağ sistemini merkezi olmamakla birlikte açık ve güvenlir bir biçimde yapılandırmak istemektedir. NKN ile kripto para borsasında yerini almak isteyen yatırımcılar, NKN Coin’i dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden alabilmektedir. NKN alım satım işlemleri Binance üzerinde iki işlem çifti yapılabilmektedir. NKN en yüksek ticari hacme NKN/USDT işlem çiftinde ulaşmaktadır.

Kripto para borsasına hakim olan bazı uzmanlar NKN coin geleceği hakkında olumlu tahminlerde bulunmaktadır. Uzmanlar NKN coini geleceği parlak bir proje olarak nitelendirse de NKN coinin kısa vadeli bir yatırımdan ziyade uzun vadeli bir yatırım için uygun olduğunu belirtmektedir.

NKN Coin Yorumlar

NKN coinin gelecekte nasıl bir yatırım aracı olacağını anlamak için NKN coin yorum verilerini değerlendirmek faydalı olacaktır. NKN coine dair yapılan yorumlar NKN Coinin gelecekte yükselişe geçeceğini işaret etmektedir. Bununla birlikte NKN Coinin son dönemlerdeki fiyat artış grafiğine bakan bazı yorumcular ise gelecekte düşüş yaşanma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtmektedir.

Analistler NKN coine yatırım yapma fikri üzerine kesin bir tahminde bulunamamaktadır. Bu nedenle yatırımcıların yatırım yapmadan önce kripto para borsasını dikkatle takip etmeleri ve temkinli olmaları konusunda uyarmaktadır.

NKN Coin Fiyat Tahmini

NKN platformu verimli altyapısı ile tüm kullanıcılara güvenli, düşük maliyetli ve evrensel olarak erişilebilir bağlantının keyfini çıkarabilecekleri bir fırsat sunmayı hedeflemektedir. Buna ek olarak NKN platformu yatırımcılara NKN cüzdanı, madencilik node izleme, nMobile, d-Chat ve NKN haberleri gibi hizmetleri de sunmaktadır. N mobile IoT iletişimi ve kontrolünü birleştiren bir mobil uygulamadır.

NKN, 2 Ocak 2108 tarihinde 0,5459 dolar seviyesine çıkarak rekor kırmıştır. 13 Mart 2020 tarihinde ise 0,0064 dolar seviyesine inerek en düşük seviyeyi görmüştür. NKN Coin fiyat tahmini yapan uzmanlar 2021 yılında 0.2448, 2022 yılında 0.3264, 2023 yılında 0.4794, 2024 yılında 0.6936, 2025 yılında 0.9792 dolar seviyesinde olacağını düşünmektedir.

nkn coin

NKN Coin Grafik

NKN coinin, Binance gibi büyük borsalarda listelenmesinin ardından istatistik değerlerine bakıldığında 1 haftalık değişimi %9.08, 1 aylık değişimi %83.1, 3 aylık değişimi %24.3,6 değişimi %861.04 oranlarında olmaktadır. MKN Coin grafik hareketleri sık sık değişse de düzenli bir artış göstermediği görülmektedir. MKN Piyasaya güçlü giriş yapmasana rağmen sonraki dönmelerde düşüş yaşamıştır.

[mcrypto id="28263"]

NKN Coin Hangi Ülkenin? Kurucu Üyeleri Kimlerdir?

İnternet, günümüzde ağ fragmantasyonu, gizlilik, ağın yetersizlik sorunu, tarafsızlık seçici yayılım gibi sorunlara maruz kalmaktadır. NKN kurucu üyeleri platformu bu sorunları gidermek amacı ile kurmuşlar. NKN coinin kurucuları Yanbo Li, Bruce Z. Li, Yilun Zhang ve Justin Wang gibi Çin ve Amerika Gibi ülkelerde sektördeki başarıları ile ün salmış isimlerdir.

NKN Coin Hangi Borsalarda Var?

Yatırımcıların, NKN kripto parasına dair en çok araştırdığı konulardan biri de NKN Coin hangi borsalarda sorusudur. NKN kripto parası birçok büyük borsada yerini almıştır. Bunların başında Binance, Huobi Global, Mandala Exchange, Upbit gelmektedir. Ayrıca NKN Kripto parasının işlem gördüğü başka borsa listelerini bulmak da mümkündür.

NKN Coinin birçok borsa listesinde yer alması yatırımcılar için erişilebilirlik oranını arttırmaktadır. Yaklaşık 23 kripto para borsasında aktif olarak işlem gören NKN Coinin 24 saatte yaklaşık 19.518.572 dolar işlem gördüğü bilinmektedir. MNK coinin diğer kripto paralardan farkı belli kripto borsalarında listelenmiş olmasıdır. Bu nedenle fiat para ile doğrudan satın alınamamaktadır.

NKN Coin Nasıl Alınır?

NKN kripto parası, diğer coinlerle karşılaştırıldığında alınması bir miktar daha zor olan bir paradır. NKN kripto parasına Binance borsası üzerinden ulaşmak mümkündür. Fiat birim olarak alınamadığı için çoğunlukla Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) gibi büyük para birimleri aracılığı ile alınabilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.