NEAR Coin Geleceği 2024 | NEAR Coin Fiyat Tahmini | Near Coin Yorum

NEAR Coin Geleceği 2024 | NEAR Coin Fiyat Tahmini | Near Coin Yorum

Near coin geleceği, near coin yorumları ve near coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

NEAR protocol Coin geleceği pek çok uzman tarafından takip edilmektedir. Uzmanlar Near Protocol hakkında sık sık makaleler yayınlamaktadır.

NEAR Coin son zamanlarda yatırımcıların dikkatini bir hayli çekmektedir.NEAR Protocol Yorum NEAR Coin’in yatırımcıların kadrajında olduğu da uzman ekip ve kişilerin dikkatinden kaçmamıştır. Uzmanlar bu noktada listelerinde NEAR Coin tahmini başlığı altında NEAR Coin’e yer vermeye başlamıştır.

Near Coin Nedir?

Near protokolü sonrasında, Near coin nedir sorusuna yanıt verilmelidir. Near Coin; Near Protocol sisteminin yardımcı kripto para birimi olarak kullanılmaktadır. Near token tarafından oluşturulan bu yardımcı token ile uygulamalar kullanılabilmekte, ağ yönetişimine aktif olarak katılabilmekte ve ağ üzerinde staking yapılarak ödüller kazanılabilmektedir. Ana token olduğu bilinen Near token kullanıcıları ise şu şekilde sınıflandırılabilecektir;

  • Uygulama kullanıcıları: Bu kullanıcılar Near tokeni, Near protocol üzerinde yer alan tüm uygulamalarda kullanıcıların ödeme işlemlerini yapabilmesine imkan sağlamaktadır. Defi protokolleri, oyun uygulamaları ve dijital pazar ödemeleri bunlardan yalnızca bazılarıdır.
  • Delegatörler : Nodelerin ağı çalıştırması halinde, enflastyonist ödüller verilebilecektir. Token sahipleri sahip olduğu token miktarı ne olursa olsun, doğrulama havuzunda ödünç token verebilecektir. Ağ bu şekilde daha güvenilir bir hale gelirken, yatırımcıda bu işlemden ekstra gelir elde edebilecektir.

Bu kullanıcılar dışında kişiler geliştirme ödüllerine katıldığında, Near protokolün inşa edilebileceği bir topluluk yönettiğinde , yönetilen başka bir topluluğun aktif üyesi olarak ve hackathon kazanarak Near coin kazanabileceklerdir. Başkalarını staking etmek için ödünç vermeleri için çeken kullanıcılarda, doğrulayıcı çalıştırarak Near coin kazanabilir. Near hesabı bulunmayan kullanıcılarda arkadaşları token göndermiş ise otomatik olarak Near coin sahibi olabileceklerdir.

Near Protocol; herhangi bir uygulamanın web üzerinde kullanılabilir bir hale getirilebilmesi için, oluşturulmuş merkeziyetsiz bir ağdır. Bu ağ kullanıcılara istikrarlı işlem ücreti ve ölçeklenebilirlik sorunlarının çözümlenebilmesini vaad etmektedir.

Aynı zamanda Nightshade adı verilen Proof-of- Stake mekanizması üzerinde çalışmaktadır. Bu ağ sisteminin her bloğunda yapılan işlemler doğru olarak gerçekleştiriliyor ise belirli sayıdaki kişinin bunu doğrulması gereklidir. Near protokolü programlama konusunda deneyimli ve kapsamlı bir bilgi sahibi olan İllia Polosukhin ve Alex Skidanov adlı kişiler tarafından tasarlanmıştır.

Near Protocol Nedir?, Near Coin Nasıl Alınır?

NEAR Coin Yorum

NEAR coin yorum içeriklerine bakıldığında fiyat hareketleri ile yükseliş yaşadığı ve belirli bir volatilite kazandığı düşünülüyor. Son günlerde yaşamış olduğu yükseliş sayesinde, Near token yatırımcının ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle uzun vadede bu platformun ilgi görmesi, Near coin’in de artış göstermesini sağlayacaktır.

Near Coin Nasıl Alınır?

Near coin likidite ve güvenlik açısından yatırımcıyı tatmin eden Binance üzerinden satın alınabilecektir. Binance üzerinden 13 Ekim 2020 itibariyle listelenmeye başlayan Near protocol coin’in NEAR/BNB, NEAR/BTC, NEAR/BUSD ve NEAR/USDT olmak üzere 4 farklı işlem çifti bulunuyor. NEAR coin satın almak için öncelikle Binance üzerinden kripto para almak ya da TL üzerinden bakiye oluşturmak gereklidir. Daha sonra;

  • Binance sayfasının üst kısmında yer alan Kripto al ve Banka karı/ Kredi kartı seçeneği tercih edilmelidir.
  • Yeni sayfada ne kadar TRY kullanılacağının bilgisi girilip, coin kısmından da USDT seçimi yapılmalıdır.
  • USDT alımı sonrasında Al-sat bölümünden Klasik sekmesine tıklanmalıdır.
  • Arama butonuna NEAR coin yazılarak, NEAR/USDT çifti tercih edilmelidir
  • Buy Near bölümüne gelinerek alınmak istenen miktar girilmelidir.
  • Onaylama işlemi sonrasında NEAR token satın alma işlemi sonlandırılmış olacaktır.

NEAR Coin Geleceği

NEAR coin geleceği konusunda analistlerin oldukça umutlu olduğu söylenebilecektir. Near protokol kullanıcılara pek çok işlemin yapılabilme, veri depolama hizmetine düşük ücret ödeme, ağın kaynaklarının nasıl kullanılacağı yönünde oylamalar yapabilme, ağ üzerinde staking yaparak ödül kazanabilme imkanı sunuyor. Near protocol sisteminin getirisinin fazla, giderinin de minimal düzeyde olması gelecekte önünü açan önemli ayrıntılardan biri konumundadır. Tüm bu nedenlerden dolayı gelecekte Near tokenin kullanımının artacağı ve bu altcoinin kripto para ekosistemini olumlu yönde etkileyeceği düşünülmektedir.

NEAR Coin Geleceği 2024

NEAR Coin geleceği 2024 yılında Digitalcoinprice ekibine göre NEAR Coin yükselişe geçecektir. Ekibe göre 2022'in son çeyreğine kadar 5,77 dolara kadar işlem görmesi beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi bu para biriminin 2022 yılının son aylarında fiyatının 4.4726 doları bulacağını tahmin etmektedir. Price Prediciton ekibine göre NEAR Coin fiyatları 2022 yılının son aylarında 4,91 dolara kadar gidebilir. Ekip yılın son aylarında NEAR Coin’in ortalama olarak 4.61 dan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

NEAR Coin Geleceği 2023

NEAR Coin geleceği 2024 yılında Coinarbitragebot ekibi NEAR Coin’in 2024 yılında 9.36215 dolar olacağını tahmin etmektedir. Price Prediciton ekibi ise NEAR Coin’in 2024 yılının başlarında en az 10,08 dolar seviyesinde en fazla ise 11,46 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekip NEAR Coin’in 2024 yılının sonunda en az 14,74 dolar en fazla ise 17.75 olacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi ise NEAR Coin’in 2024 yılında 18,51 dolardan işlem görmesini beklemektedir.

NEAR Coin Geleceği 2025

NEAR Coin geleceği 2025 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibine göre 19.6924 dolar seviyelerini görebilecektir. Price Prediction ekibi ise NEAR Coin’in 2024 yılında ilk aylardan en az 14,66 dolar en fazla ise 17,13 dolar arasında olacağını tahmin etmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibi NEAR Coin’in 2025 yılının ortalarında en az 17,63 dolar en fazla ise 19,94 dolar olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekip bu para biriminin 2024 yılının son aylarında en az 22,30 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi NEAR Coin’in 2025 yılında 21.96 dolardan işlem görmesini beklemektedir.

NEAR Coin Geleceği 2026

NEAR Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Digitalcoinprice ekibine yükselişe geçebilir. Digitalcoinprice ekibine göre NEAR Coin 2026 yılında 25,86 dolardan işlem görecektir. Price Prediction ekibi, NEAR Coin’in 2026 yılı başlarında en az 21,91 dolar en fazla ise 26,12 dolar olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekibe göre NEAR Coin para birimi 2026 yılını 38,94 dolardan bitirecektir. Coinarbitragebot ekibi NEAR Coin’in 2026 yılında 31.8623 doları göreceğini tahmin etmektedir.

NEAR Coin Geleceği 2027

NEAR Coin geleceği 2027 kapsamında Digitalcoinprice ekibine göre NAR Coin 2027 yılında 32,72 dolardan işlem görecektir. Price Prediction ekibi bu para biriminin 2027 yılında başlarda en az 31,22 dolar en fazla ise 36,87 dolar olacağını tahmin etmektedir. Ekip 2027 yılında yılın sonlarında NEAR Coin’in en az 45,18 dolar en fazla ise 55,41 dolar olacağını tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi NEAR Coin’in 2027 yılında 51.5532 doları göreceğini tahmin etmektedir.

NEAR Coin Yükselecek Mi?

NEAR Coin yorum uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Uzmanlar bu kripto para biriminin önümüzdeki 4 yılda ilerleme kaydederek mevcut işlem 4 katına kadar katlayacağını tahmin etmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.