Mxc Borsa Yeni Listelenecek Coinler 2023

Mxc Borsa Yeni Listelenecek Coinler 2023

Mxc borsa yeni listelenecek coinler aracılığı sayesinde kripto para birimlerinin alım-satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ve dünya çapında aktif şekilde kullanılan borsa olarak tanımlanıyor.

Mxc borsa yeni listelenecek coinler aracılığı sayesinde kripto para birimlerinin alım-satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ve dünya çapında aktif şekilde kullanılan borsa olarak tanımlanıyor.

Yeni çıkacak olan coinlerin belirleme kriterleri arasında şu belirleme kriterleri ile şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Yüksek hacimli coinlerin tercih edilmesi
 • Coin projelerinin çeşitlilik göstermesi ve bu durumun tüm değerler üzerinde etkili olması
 • Kaliteli alt yapı ekibine sahip olması

Yukarıda sıralanmış kriterler aktif şekilde kullanılmakta olan Mxc Türkiye borsasında yer alan kripto para dünyasıyla ilişkilendirilmiştir. Mxc borsasında listelenecek coin çeşitliğinde dikkat edilen durumlardan biri de talebi karşılayacak alıcıya yönelik öne çıkmasıdır. Belirgin şekilde öne çıkan coin çeşitleri yatırımcıların uzun ve kısa vadeli yatırım yaparak değerlendirebilmesini sağlamaktadır. Mxc borsasında yeni listelenecek coin çeşitlerinin önceden var olan çeşitlerinden farklı projelere sahip olduğu bilinmekte ve bu duruma dikkat edilmektedir. Ayrıca kripto paranın arkasında bulunan ekibin alt yapısı da önemli yer tutmaktadır. Çünkü tecrübe ve bilgi birikimi beraberinde projeye olan güvenin uzmanlar tarafından yatırımcılara yönelik belirgin ipuçları verdiği düşünülmektedir. Mxc müşteri hizmetleri yatırım öncesi ve sonrası süreçlerde bu tür konularda yatırımcılarına destek vermektedir.

Mxc Borsa Yorum

Mxc borsa yorum ile ilgili yatırımcıların kullandığı dijital para akışını sağlayan, uzun ve kısa vadeli yatırımlar yapılmasına imkân tanıyan borsa olduğunu belirtmek gerekir. Mxc borsası Seyşeller merkezli olup 2018 yılında kurulmuş MXC global borsası şeklinde bilinmektedir. altcoinlerin ilk durağı sayılan Mxc borsası temel trade platformunuz olmasa bile uygulamada belli bir miktar para bulundurmanız halinde yeni listelenecek coinleri çoğu borsadan önce görmenizi ve al-sat işlemlerinde değerlendirmenizi sağlamaktadır.

Mxc Yeni Listelenecek Coinler 2023

Mxc yeni listelenecek coinler 2023 yılının yaklaşması beraberinde yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı. Yeni yatırımlar için kolları sıvayan kullanıcılar diğer borsalardan önce Mxc borsasında yer alan duyuru niteliğindeki bilgilerle harekete geçmeye başlamıştır. Mxc borsasında belirtilen bilgiler ise şu şekilde öne çıkmaktadır.

 • Mxc borsası StarSharks (SSS) Coin değerlendirme alanında listeleyecek olup bu değerlendirme beraberinde 2.000MX ödülünü paylaşacaktır.
 • Protokol sontası için oylama sonucu beraberinde BEYONDPROTOCOL liste düzenlemesi yapacağını belirtmektedir.
 • Mxc borsası kullanıcılarına 5.000 USDT Bonus Eşantiyonu sağlayarak FREEUSDT vadeli işlemleri de başlatacaktır.
 • Ginza Eternity Reward (GER) Coin için oylama ve liste düzenlemesi yapılacağını da belirtmektedir.
 • Kickstarter-Sportslcon (ICONS) Coin için oylama ve liste düzenlemesi yapılacağını da belirtmektedir.

Yukarıda sıralanan bilgiler sonrası yeni listelenecek coin sıralaması ise şu şekilde belirtilmektedir.

 • StarSharks (SSS) Coin
 • Beyond Protocol (BP) Coin
 • Ginza Eternity Reward (GER)

Yukarıda sıralanmış olan yeni coinler 2022 yılına girmeden önce yatırımcıların araştırdığı ve al-sat kapsamında yatırım ile ilişkilendirebileceği coin sıralaması şeklinde öne çıkmaktadır. Tüm bu veriler Mxc borsası güvenilir mi soruna büyük ölçüde olumlu yanıtlar verilmesini sağlamaktadır.

StarSharks (SSS) Coin

StarSharks (SSS) Coin topluluk tarafından kullanılan ekonomik sistemi şeklinde bilinip tanımlanan SSS Coin Shark temalı metaverse olarak bilinmektedir. Yaratıcılık altyapısı sayesinde NFT olanaklarının sonsuz şekilde keşfedilmesini sağlamaktadır. Kaliteli şirket içinde geliştirilmiş oyunlar oynamak oyun senaryolarını keşfetme ve lego benzeri modüler bileşenler ile büyümelerini hızlandırma projesiyle öne çıkmaktadır. SSS Coin bugün itibariyle fiyatı 202,13TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 737.360.388,TRY olan bu coin Mxc exchange sayfasından yatırımcılar tarafından uygun görülen itibari bir para biriminin dönüşümü ile işlem e tabi olabilir.

Beyond Protocol (BP) Coin

Beyond Protocol (BP) Coin Silikon Vadisinde adımları atılmış olan defter teknolojisi projesi ile öne çıkmaktadır. 2018 yılında Stanford Mühendisleri ve teknoloji yöneticileri tarafından cihazlar için yeni bir internet amaçlı çalışması başlatılmıştır. Blockhain +IoT şeklinde öne çıkan BP Coin düşük maliyet şansı sunan bir kripto para birimi olup merkeziyetsiz bir ağdır. BP Coin bugün itibariyle 142,16 TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 120,926,879 TRY’dır ve MXC Borsası giriş işlemi ile birlikte al sat işlemine tabidir.

Ginza Eternity Reward (GER)

Ginza Eternity Reward (GER) Coin dijital kripto para platformu olup Mxc borsasında yeni listelenecek coinler arasında yer almaktadır. Mal ve hizmetlerin ödemelerinde kullanılmak amaçlı öne çıkmaktadır. GER Coin bugün itibariyle fiyatı 0,087929 TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 5,997,799 TRY olup MXC para yatırma işleminin ardından alınabilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.