MTL Coin Geleceği 2022-2025, Metal Coin Yorum

MTL Coin Geleceği 2022-2025, Metal Coin Yorum

MTL Coin geleceği piyasaya sürüldüğünden bu yana araştırılmaktadır. Kripto para piyasasında neredeyse 2021 yılında tüm altcoin’ler yükseliş göstermiştir. Hatta birçoğu ATH rekorunu kırarken, MTL’de bu coinler arasında yer alamamış ve son ATH değerini 2017 yılında kırabilmiştir.

Bu yıl içerisinde şu zamana kadar genellikle dalgalı seyretmesine karşın hep sert düzeltmeler yaşayan MTL, son zamanlarda düşüş göstermiştir. Bizler de bugün, analiz sistemlerinin MTL coin hakkında yıllara göre geleceğine ilişkin yaptıkları yorumları bir araya getirdik. İşte MTL coin ve MTL yorumları

MTL Coin Nedir

Metal platformu, kullanıcılarına nakit ya da varlıkları kripto paraya çevirme işlemleri gibi tüm girişimlerinde MTL Coin kazanmalarına fırsat sunmaktadır. Platformun uygulaması olan Metal Pay aracılığıyla para aktarma, bozma ya da bunun gibi çeşitli trade işlemlerinde kullanıcılar işlem yaptıkları miktarın %5 kadar bu Coin’i geri kazanmaktadır. Bu kazanım sadece tek yönlü değildir, hem alıcı hem de gönderici bu paydan aynı oranda kazancı almaktadırlar.

Diğer kripto paralarla takas edilip nakite çevrilebilen, likit token gibi davranan bu Coin ile kullanıcılar daha kolay bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

METAL ekibi, BTC, ETH gibi büyük kripto paralar ile ERC 20 tokenlarının saklanabildiği Metal Vault uygulamasını da geliştirmiştir. Bu kasa sistemi gören Metal Vault içinde yer alan MTL Coin’leri kullanıcılar şahsi banka hesapları aracılığıyla satın alabilmektedir.

Platformun en bilinen diğer uygulaması Metal Pay ise kullanıcıların ödeme işlemlerini gerçekleştirebildiği kapsamlı bir sistemden oluşmaktadır. Bu uygulama aracılığıyla kullanıcılar istedikleri kişiye Coin gönderip alabilmektedir.

Metal Pay Avantajları

  • Kullanıcılar bu uygulama ile Coin göndererek ya da tanıdığı kişileri uygulamaya davet ederek ekstradan para kazanma şansına sahiptir. Kişi, arkadaşlarına nakit olarak para aktardığında hem gönderen olarak kendisi hem de alıcı olan arkadaşı MTL Coin kazanmaktadır.
  • Diğer bir avantajı da bu uygulama ile sadece nakit para gönderilmeyip dileyen kullanıcı MTL Coin’ de gönderebilmektedir. Metal Pay içerisinde bulunan Coin’lerin hepsini kullanıcı istediği zaman nakite çevirebilmektedir.
  • Metal Pay aracılığıyla kullanıcılar istedikleri ödemeyi yapabilmekte ve ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Dilerse ev kirasını dahi kullanıcı bu uygulamayla ev sahibine gönderebilmektedir. Bunun gibi kişilerin düzenli olarak yapmış olduğu ödemelerde bu uygulamayı kullanması, kendisine her defasında işlem yaptığı miktarın %5 kadar MTL Coin kazanmasını sağlayacaktır.
  • Bu uygulama kripto piyasasına yeni girmiş olan kişiler için bile oldukça anlaşılır ve kullanımı kolaydır.
  • Metal platformu PoPP (Proof of Processed Payment) ile yaptığı her işlemde kullanıcıyı MTL Token’ları ile ödüllendirmektedir. Mining edilen Coin’ler, kişilere Proof of Work (PoW) protokolü ile dağıtım yapılmamaktadır. Sistem bunun yerine PoPP ile dağıtım sağlamaktadır.
  • Kullanıcı platform üzerinde kimliğini doğruladıktan sonra hesabına itibari para gönderme veya diğer yaptığı tüm dönüştürme işlemlerinde MTL ile ödüllendirilmektedir ve yapmış olduğu işlemlerde herhangi bir ücret ödememektedir.

METAL (MTL) Kurucuları

2016 yılında San Francisco’da Marshall Hayner tarafından geliştirilmiştir ve Hayner bu platformun CEO’su olarak görev yapmaktadır. Ekibin diğer önemli ismi Sid Parihar olup uygulamanın İOS versiyonunu geliştiren ve yöneten isimdir. Günümüzde Metal ekibi içerisinde çok sayıda mühendis ve araştırmacı kişi çalışmaktadır.

METAL Coin Yorum

Son dönemin popüler altcoinlerinden biri olan metal coin, kripto para yatırımcıları tarafından takip edilmeye başlandı. Uzmanların metal coin yorumları yazının kalan kısmında kapsamlı olarak ele alınmıştır.

MTL Coin Grafik

Aşağıdaki grafikten mtl coin grafiğine ulaşabilirsiniz.

 

[mcrypto id="24567"].

METAL Coin Nereden Alınır?

15 borsada listelenen Coin’ i Binance ya da Huobi Global üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bunun için satın almak istediğiniz borsaya kayıt olmalısınız ve ardından hesabınıza itibari para gönderimi yapmalısınız. Borsa hesabınıza Papara, Advcash ya da banka hesaplarınızdan itibari para aktarımı yapabilirsiniz.

Binance’ dan MTL/ USDT, MTL/BTC ya da MTL/ETH pariteleri üzerinden MTL Coin satın alabilirsiniz. Huobi Global borsasında ise bu Coin’i yalnızca MTL/BTC paritesi üzerinden alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MTL Coin Geleceği 2021

MTL coin geleceği 2021 yılında dalgalı seyretmektedir. Yıla 0.40$ seviyelerinden giren MTL coin, şu anda 3.24$’dır. Gov.capital şirketi geri kalan aylarda çok büyük hareketlilik beklemiyor. Yılsonu için şirketin MTL coin fiyat tahmini en iyi ihtimalle 4.20$. Priceprediction şirketi de Gov.capital’le hemfikir. İlerleyen aylarda maksimum 4.15$ seviyelerini görebileceğini söyleyen şirket, ortalama fiyatın 4.19$ olacağını açıkladı.

MTL Coin Geleceği 2022

MTL coin geleceği 2022 yılında genellikle düzeltmeler görebilir. Analistler projenin kalitesini de göz önünde bulunduruyor. Örneğin Coinarbitrage şirketi, MTLcoinin 2022’de güzel yükseliş sergileyerek %110 kârla 5.550$’da kapatacağını düşünüyor. Bir diğer ünlü tahmin şirketi Digitalcoin, yıl içinde oluşabilecek ayı sezonlarına dikkat edilmesini önermiş. Buna rağmen şirketin analistlerinin 2022 yılsonu için fiyat tahminleri 5.45$’dır.

MTL Coin Geleceği 2023

MTL coin geleceği 2023 yılında insanlığın gelişen teknolojisiyle NFT piyasanın trendte olacağı çok açık. Bu nedenle MTL coinin önemi biraz daha artıyor. Şirketler de tahminlerini yaparken bu tür olanakları göz önüne alıyorlar. Digitalcoin şirketi 2023 yılının dalgalanmalarla geçeceğini düşünüyor. Bu nedenle yılsonu MTL coin fiyat tahminleri 6.52$’dır. Ayrıca Gov Capital şirketi 2023’ün ortalarına kadar 6.25$’a kadar bir geri çekilme bekliyorlar. 2023 yılsonu fiyat tahminleri ise 5.89$’dır.

MTL Coin Geleceği 2024

MTL coin geleceği 2024 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Birçok analiz şirketi bunun mümkün olduğunu belirtmektedir. Şirketlere göre değeri yıllara göre kademeli şekilde yükselebilir. Priceprediction şirketi bunları bilerek tahminlerde bulunmuştur.

2024 yılını ortalama 5.99$ seviyesinde olabileceği söyleyen şirket, yıl içinde minimum 6$, maksimum 6.30$ seviyelerinde olacağını açıkladılar. Diğer tahmin şirketi olan Gov.capital  Ocak’tan başlayan yükselişle 2024 Haziran ayı MTL coin fiyat tahminleri 6.36$’dır. Ayrıca yılsonunu piyasadaki genel düşüşle MTL coinin 6.25$’la kapatabileceğini düşünüyorlar.

MTL Coin Geleceği 2025

MTL coin geleceği 2025 yılında başarılı seyrini sürdürebilir. Fiyat tahmini için veri açıklayan şirket sayısı çok az. Nedeni ise önceki aylarda projenin kalitesine rağmen fiyatının artmış olmaması. Digitalcoin şirketi 2025 yılına MTL coinin 6.452$ ile gireceğini düşünüyor. Hazirana kadar yükseliş sergileyebilecek coin Haziran 2025 fiyat tahminleri ise 7.20$. Sonraki aylarda küçük düşüşler yaşanabileceğini aktaran şirket yılsonunu 7.90$ ile kapatacağını açıkladılar. MTL fiyat tahminlerinde en iddialı tahmin Coinarbitrage şirketine ait. Şirket çok hızlı bir yükseliş yaşayabileceğini düşünürken, 2025 yılsonu fiyat tahminleri 9$’ın üzerindedir.

MTL Coin 5 Dolar Olur mu?

MTL coin yazının hazırlandığı sırada 3.22 dolardan işlem görmektedir. Son birkaç saat içinde BTC düşüşünden nasibini alarak %20 oranında ciddi gerileme göstermiştir. Kripto paranın bu denli düşüş göstermesi, meydana gelecek diğer BTC çöküşlerine ne kadar dayanabileceği konusunda kafaları karıştırmaktadır.

Ancak uzmanların yorumlarına göre, kış aylarında oluşacak bir boğa rallisi, kripto para fiyatını 4 dolar üstüne çıkmaya zorlayabilir. 5$ bandının aşılması, 2022 yılı ilk çeyreğinde söz konusu olabilir. Zira birçok uzman 2022 yılına dikkat çekmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.