MIR Coin Geleceği 2022-2025 | MIR Coin Yorum  | Mirror Protocol

MIR Coin Geleceği 2022-2025 | MIR Coin Yorum | Mirror Protocol

MIR coin geleceği bu projeye yatırım yapmak isteyen kişilerin sıklıkla sorduğu ve araştırdığı sorulardan bir tanesidir. Alternatifli kullanım içeriği ve iş planları arası entegre çözüm sunan MIR platformuna ait bir kripto para birimi olan MIR, barındırdığı bu özellikler ile kripto para piyasasında oldukça dikkat çekmiştir. Bu yazımızda MIR coin yorum ve uzmanların MIR coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

MIR Coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 1.85 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 143,669,162 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 123,493,831 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 77 Milyon MIR şeklindedir. MIR Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 1.45 oranında düşmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #333 olarak bilinmektedir.

MIR Coin Nedir?

MIR coin nedir sorusu son zamanlarda yatırımcılar tarafından araştırılan konuların başında yer almaktadır. Gerçek dünya varlıklarının fiyatını takip eden, değiştirilebilir varlıkların oluşturulmasına izin veren ” Mirror Protokolünü yöneten bir Ethereum belirteci olan MIR coin, kullanıcıların teminat yatırarak sentetik para basmalarına imkan sunar. Ayrıca bu paraları otomatik piyasa yapıcılarda ticaret yapmaları için kullanmalarını sağlar.

Mirror Protokol, Minters, Likidite Sağlayıcıları, Stake’ciler, Tüccarlar ve Oracle Feeder gibi beş önemli paydaş tarafından oluşmaktadır ve bu yapılar projenin işleyişinde büyük rol oynarlar. Kullanıcı için finansal piyasalara küresel erişim, mAsset’ler arasında düşük işlem maliyetleri gibi kolaylıklar sağlayan kripto para projesi ayrıca diğer geleneksel ve dijital borsalara göre hızlı sipariş yürütme özelliğine sahiptir.

Bunlar ile birlikte blok zinciri tabanlı türev borsalarında yaygın olan sorunları çözmek amacı ile oluşturulan proje, Bu sorunlar yeni sentetik varlık sınıfı, uçucu dijital varlıklar tarafından desteklendiği zaman, meydana gelen önemli ölçüde aşırı teminatlandırmadır. Mirror protokolü bu sorunun önünde geçmeyi hedeflemektedir.

Altcoin Fiyat Tahminleri 2022

MIR Coin Kurucusu Kimdir?

MIR coin kurucusu kimdir, Terra araç ve uygulama ekosistemini oluşturmayı hedefleyen Terra  blok zincirinin arkasındaki grup olan Terraform Labs (TFL) tarafından geliştirilen MIR coin'nin kurucuları Daniel Shin ve Andy Song' dur. Mirror Protocol’ü Aralık 2020’de Terra ağında fiyat istikrarlı likit türev varlıklar oluşturmak amacı ile Terraform Labs tarafından oluşturulmuştur.

MIR Coin Hangi Borsalarda Var?

MIR coin hangi borsalarda var, Projesi ile oldukça dikkat çeken MIR coin'ne sahip olmak isteyen kişiler bu dijital varlığın listelendiği borsaları tercih edebilirler.

  • Binance
  • Coinbase
  • KuCoin
  • Bithumb

MIR Coin Nasıl Alınır?

MIR coin nasıl alınır, bu kripto para projesine ilgi duyan ve yatırım yapmak isteyen kişiler bu sorunun cevabını araştırmaktadırlar. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kişiler listelenmiş borsalardan alım işlemleri gerçekleştirebilirler. Yatırım yapmak isteyen kişilerin öncelikle yapmaları gereken şey belirlemiş oldukları borsada bir hesap oluşturmak olacaktır. Sonrasında oluşturulmuş hesaba bakiye yükleme işlemi yapılır ve almak istenen MIR coin fiyatı girilir. Kaç adet Mır coin alınmak isteniyorsa panelden kontrol edilir ve toplam yapılacak ödeme kontrol edildikten sonra MIR al butonuna tıklanarak alım işlemi gerçekleştirilir.

Bu yöntem ile bu kripto para projesine yatırım yapmak isteyen kişiler alım işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Mır coin Grafik

Aşağıdaki grafikten mır coin grafiğine ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="33211"]

MIR Coin Yorum

MIR Coin yorum, MIR Coin, çok işlevli olmanın yanı sıra, dijital paranın sınırsız veya sınırlama olmaksızın evrensel bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir dijital platform yaratma hedeflemektedir. Blockchain teknolojisinin sunduğu güvenli altyapı altında aynı platform altında çok çeşitli dijital para kullanımları sunan kapsamlı bir ekosistem olan MIR coin, bünyesinde bulundurduğu mühendisler ile birlikte sanal nakidin kapsamlı ve sınırsız kullanımını sağlayan bir sanal sahne oluşturmaktadır. MIR Coin aynı zamanda erişilebilir şaşırtıcı bir bakış açısı sunar ve doğal şeyleri kullanmak için olağanüstü bir finansal metodolojiye sahip bir nakit gruplandırması kullanmaya olanak sağlar.

Analistler genel olarak bu projeden umutludurlar. Özellikle de iyi kullanım durumu, iyi tasarlanmış belirteçler, aktif topluluk ve arkasındaki sağlam bir ekip ile yola devam etmeleri yatırımcılara daha da güven vermektedir. Proje açısından yenilikçi olması bu projeyi popüler kılan düğer unsurlardan da bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

MIR Coin Geleceği 2022

MIR Coin Geleceği 2022, analistler MIR coin için 2022 yılında büyük bir yükseliş düşünmektedirler ve ilerleyen zamanlarda fiyatında bir artış olacağını tahmin etmektedirler. Bunlarla ile birlikte bir fiyat tahmininde bulunmak gerekirse uzmanlar 2022 yılında bu kripto paranın 2.34 dolar seviyesinde olacağını söylüyor. Price Prediction Ekip'i MIR Coin’in 2022 yılında asgari seviyesinin 2.16 dolar azami seviyesinin 2.59 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip MIR coin'nin fiyatının 2022 yılında 2.24 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

MIR Coin Geleceği 2023

MIR Coin Geleceği 2023 yılı, bu kripto para projesi için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coin'de böylesine muhteşem bir büyüme olabileceğini düşünen uzmanlar fiyat bakımından  da, bu coin'in 3.26 dolar fiyat seviyesine ulaşacağını belirtmektedirler. Price Prediction Ekip'i MIR Coin’in 2023 yılında asgari seviyesinin 3.10 dolar azami seviyesinin 3.80 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip MIR coin'nin fiyatının 2023 yılında 3.19 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

MIR Coin Geleceği 2024

MIR Coin Geleceği 2024, uzmanlar bu kripto para projesi için 2024 yılında da yükselişlerin devam edeceğini belirtmektedirler. Fiyat bakımından tahminlerini belirten analistler bu yıl için MIR coin fiyatını 4.72 dolar şeklinde tahmin ediyorlar. Price Prediction Ekip'i MIR Coin’in 2024 yılında asgari seviyesinin 4.38 dolar azami seviyesinin 5.43 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip MIR coin'nin fiyatının 2024 yılında 4.51 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

MIR Coin Geleceği 2025

MIR Coin Geleceği 2025, genel anlamda 2025 yılında kripto para piyasasında yükselişlerin meydana geleceğini söyleyen uzmanlar MIR coin için de yükselişin olacağını belirtmektedirler. 2025 yılında ise uzmanlar MIR coin'in 7.80 dolar olacağını düşünmektedirler. Price Prediction Ekip'i MIR Coin’in 2025 yılında asgari seviyesinin 6.26 dolar azami seviyesinin 7.47 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip MIR coin'nin fiyatının 2025 yılında 6.48 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.