Metaverse Arsa Nasıl Satın Alınır?

Metaverse Arsa Nasıl Satın Alınır?

Metaverse arsa nasıl satın alınır? Metaverse arsa satın alma konusu yatırımcıların merak edip araştırdığı konuların başında gelmektedir. Son dönemde dikkat çeken bu konu dijital para birimleriyle ilgili olup kripto para projeleriyle yakından ilişkilendirilmiş durumdadır. Sanal dünya olarak tasarlanmış dijital platform üzerinden coin vasıtası ile metaverse arsa satın alma işlemleri yapılabilmektedir. Fakat nasıl alınacağına dair merak edenler için aşağıda yer alan şu adımlar takip edilmelidir.

 • Metaverse arsa satın alınma konusunda hangi projeyi seçeceğinize dikkat etme
 • Sandbox gibi öne çıkan projeler bulunduran Metaverse arsa satın alma işlemi için Decentraland bilgisi edinme
 • Projenizi seçme sonrasında projenin bulunduğu temel sitesine ulaşma
 • Proje sitesinde bulunan arsa satın alma kurallarını uygulama beraberinde sözleşmeler ve tutar kısmı ile işlemi tamamlama

Metaverse Arsası Satın Alabileceğiniz Yerler;

 • Axie İnfinity
 • The Sandbox
 • Decentraland
 • Nextearth.io
 • OVR
 • Dvision Network

Metaverse arsa satın alma konusuna yönelik yukarıda belirtilen adımların aynen uygulanması gerekmektedir. Konuyla ilgili hiçbir fikriniz yok ise yatırım amaçlı kullanacağınız sistem için mutlaka araştırma yapmalısınız. Çünkü arsa satın alma durumu reel bir işlem olmayıp tamamen sanal ortamda gerçekleştirilen prosedürler ile tamamlanmaktadır. Bu yüzden dikkatli, seçici ve ileriye dönük düşünmeniz gerekir.

Metaverse arsa satın alma

Metaverse Arsa Fiyatları

Metaverse arsa fiyatları seçilen projeye göre değişkenlik göstermektedir. İleriye dönük mali yatırımların sanal dünya ile yapılabilmesini sağlayan sistemdir. Decentraland arsa fiyatları şeklinde de öne çıkan bu konu kullanıcıların her geçen gün ilgisini çekmektedir. Çünkü Arjantinliler tarafından kurulmuş olan Decentraland en büyük sanal evren şeklinde ifade edilmektedir. Sistemde bulunan arsaların metrekare hesabı üzerinden değerlendirilmektedir. Metre karesi 4.000 doları bulan arsaların fiyatları bu şekilde hesaplanmaktadır. Alıcılar belirli adımları geçme sonrasında sanal yöntemle arsa alım işlemlerini yapabilirler.

Metaverse arsa fiyatları ekosistemine göre değişkenlik durumu yaşar. Sanal dünya içinde bulunan blocktopia arsa fiyatlarının level limitine göre 400.000 BLOK ile 1.600.000 BLOK arasında değişiklik gösteren arazilerin metrekare üzerinde hesaplandığı bilinmektedir. Bunun beraberinde seçilen projenin oluşturduğu fiyat farkı da önemli yer tutuyor olup seçilecek projeye bağlıdır.

Metaverse Arsa Projeleri

Metaverse arsa projeleri açısından birçok seçenek sunan sistem olarak yorumlanıyor. Sanal ortamda bulunmakta olan dijital para seçeneklerinin projeleri sanal arsa fiyatları şeklinde de değerlendirilmektedir. Metaverse arsa projeleri hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler genel bilgiyi konuya dair verileri açıklamakta olan siteler üzerinde alabilmektedir. Milyon dolarlar gibi yüksek fiyatlardan satılan   bu sanal arsaların dikkat çeken yatırım şekli ileriye dönük yüksek işlem hacmine sahip al-sat döngüsünü de aktifleştirmeye başlamıştır. Özellikle metaverse arsa kapsamındaki araştırmaların her geçen gün artış göstermesi uzun vadeli en iyi yatırım seçeneği olduğu da göstermektedir.

Metaverse Arsa Projeleri

Blocktopia Arsa Nasıl Alınır?

Blocktopia arsa nasıl alınır sorusuna cevaben öncelikle Blocktopia sitesine giriş yapmanız gereklidir. Arsa almak isteyen kişilerin sisteme giriş sonrasında uygulaması gereken adımlar ise şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Blocktopia sitesine giriş sonrasında menü kısmında bulunan NFT sekmesinin tıklanması
 • NFT sayfasında level seviyelerinin gösterildiği arsa ekranına giriş yapılması
 • BLOK Coin sayesinde satışa sunulmuş olan arsa seçeneklerinden alım işlemi gerçekleştirme

Blocktopia sitesinde yapabileceğiniz arsa alım işlemi beraberinde yukarıda belirtilen adımları takip etmeniz yeterlidir. Blocktopia metaverse evrenini inşa edebilmek amaçlı oluşturulmuş olan proje olarak bilinmektedir. Toplamda 21 milyon Bitcoin fikri sayesinde 21 seviyeden oluşturulmuş Metaverse gökdeleni olarak ifade edilmektedir. Blocktopia ekibinin oluşturulan projeye yönelik eş zamanlı 3D oluşturma motorunu da kullandığı bilinmektedir. Yapılan çalışma sayesinde kullanıcıların görsel deneyimden faydalanması da mümkün olmaktadır.

Blocktopia Coin Geleceği

Blocktopia Coin geleceği açısından yatırımcıların uzun vadeli işlemler yönünde değerlendireceği önemli bir seçenek olduğu ifade edilmektedir. Metaverse dünyasının yerel kripto para birimi olan Blocktopia Coin aynı zamanda Metaverse sisteminin yönetim belirteci olarak bilinmektedir. Blocktopia arsa satın alma işlemleri açısından yapılan araştırmalarda karşınıza çıkacak en önemli ifade biçimi ise gelecek vaat ediyor olmasıdır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum