MATIC Coin Bu Dibi Görebilir? Artış Ne Zaman Gelir?

MATIC Coin Bu Dibi Görebilir? Artış Ne Zaman Gelir?

Analistlerin yorumlarına göre MATIC Coin'in Mart ayında 2 dip yapacağı ve mart ayından sonra değer kazanımı yaşayacağı öngörülmektedir.

MATIC Coin Bu Dibi Görebilir? Artış Ne Zaman Gelir?

Kripto para analistleri MATIC Coin’in Mart ayında 2 dip yapacağını ve Mart ardından etkili bir değer kazanımının gelebileceğini belirttiler. İşte, MATIC için yeni bir senaryodan söz eden analistlerin tahminleri…

MATIC Coin İçin 0.77 Dolarlık Beklenti

MATIC, Ethereum blok zincir için ölçeklendirme çözümü olarak tanımlanan Polygon ağının yerel kripto para birimidir. MATIC fiyatı sene başında 0.77 dolarlık yatay destek alanına sıçrayış gerçekleştirmişti. 17 Şubat tarihinde ise fiyatını 1.57 dolara kadar çıkarmıştı. Ancak bugün bir değer kaybıyla gündemde yer alıyor.

Yazının kaleme alındığı dakikalarda 1.17 dolar seviyesine kadar gerileyen MATIC Coin yatırımcıların gündemine girdi. Şubat ayı içerisinde 1.35 dolarlık direnci geri aldığını gösteren MATIC Mart’taki yeni hareketinde aşağı yönlü sapmadan kurtulamadı. Haftalık RSI’si alçalan direnç çizgisinden çıksa da düşüş eğilimi sebebiyle 0.77 dolarlık yatay desteğe fiyat inişi oluşması bekleniyor. Kripto para analistleri kısa vadede olası senaryonun MATIC Coin’in 0.77 dolara gerilemesi olduğunu vurguladılar.

MATIC Coin Şu Şartta Artış Yapabilir

MATIC yatırımcıları ise bu değer kaybının hangi şartlar altında son bulabileceğini merak ediyorlar. Kripto para analistlerine göre, MATIC Coin Mart ayını 1.35 doların üzerinde kapatmayı başarırsa, 2 dolarlık alan yükseliş başlatabilecek. Analistlere göre günlük zaman diliminde gerçekleştirilen teknik analiz, aşağı yönlü düzeltmenin henüz tamamlanmadığı ortaya çıkıyor.

Polygon MATIC Coin İçin Dip ve Tepe Seviyeler

Mart ayı sonu ardından 2 dolara yolculuk yapması beklenen MATIC Coin için Mart ayı içerisinde ise 2 ayrı dip beklentisi söz konusu. Analistler bir ralli öncesinden tam 2 kez aşağı yönlü düzeltmenin gündeme gelmesini bekliyorlar. Bu 2 dip oluşumundan bir tanesinde ise 0.77 dolarlık fiyatın grafiğe gelebileceği vurgulandı.

Kripto para analistlerinin geniş bir kısmı MATIC’in ilk olarak beş dalga halinde yukarı yönlü hareket yaptığını ardından yükselen destek çizgisinden aşağı indiğini belirttiler. Bu kapsamda Mart ayı içerisinde en olası Polygon fiyat tahminin 1.06 dolar ile 0.618 dolarlık Fib geri çekilme seviyesi arasında verilebileceği vurgulandı.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.