Mana Coin Geleceği 2023-2027 | Mana Coin Fiyat Tahmini | Mana Coin Yorumları

Mana Coin Geleceği 2023-2027 | Mana Coin Fiyat Tahmini | Mana Coin Yorumları

mana coin geleceği, mana coin yorum, mana coin fiyat tahminleri, mana coin haberleri yer almaktadır.

Decentraland (mana) Coin geleceği 2021 yılının son aylarından 2025 yılı ve daha fazlası olacak şekilde alanında uzman analist ekip ve kişiler tarafından makalelerde incelenmekte olan bir konudur. Altcoin türlerinden olan Decentraland Coin yatırımcıların geleceğini merak ettiği coinlerden bir tanesidir. Mana coin yorum ve mana coin fiyat tahminleri yazımızda yer alacaktır.

MANA Coin Nedir?

Kripto para piyasası ne kadar büyümüşse, aynı oranda yeni projeler ve coin birimleri de artmakta. Fakat bu artışa nazaran pek çok sistem sürdürebilirliği yakalayamıyor. Decentraland projesi ise, 2017 yılının yaz döneminde ICO aracılığı ile sunularak piyasaya girdi. ICO’su çokça başarılıydı çünkü MANA tokenler kısa bir süre içerisinde takipçilerine dağıtıldı.

ecentraland nam-ı diğer MANA Coin, geliştiricilerin ve içerik oluşturucuların, içerik ve uygulamalardan para kazanmasını amaçlayan, sanal gerçeklik projesi olarak karşımıza çıkan bir Blockchain ağıdır. Kullandığı 3D tabanlı teknolojisi ile de kullanıcılarına kusursuz bir deneyim sunmayı hedeflemekte.

Kripto para birimleri bu kadar artmışken ve pek çok platform piyasaya sürülürken, başarılı coinlerin arkasındaki projeleri incelemek oldukça önemli. Biz de bu yazımızda; Mana Coin Nedir? Decentraland Mining Nasıl Yapılır? Mana Nasıl Satın Alınır? Coin fiyatı ve coin yorumlarını sizler için derledik.

Mana nedir

Projeden bahsetmek gerekirse, geliştiricilerin açıklamalarına göre MANA token ile kullanıcılar, “sanal gerçeklik ekonomisi” üzerinden “LAND” denilen arazi satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Pek çoğumuzun genellikle bilgisayar işlemcilerinde gördüğü “VR” denilen sanal gerçeklik olayını Ethereum Blockchain’i üzerinde kullanmaktalar. Bu platformda kullanıcılar sanal gerçeklik uyumlu uygulamaları keşfederken, diğer kullanıcıların geliştirdiği uygulamalarla da etkileşimde olabilecekler.

MANA Coin Nasıl Çalışır?

Decentraland nasıl çalışır

Geçtiğimiz yıl Ripio Credit Network ağı ile Decentraland platformu ortak bir anlaşmaya imza attı. Anlaşmaya göre, Decentraland takipçileri sahip oldukları tokenleri ile mortgage alabiliyor. Bu işlem için ksıa bir form doldurulmalı, ayrıca sahip olunan mülk değerinin de en az %10 oranında paranın platforma koyulması gerekmekte. Sonrasında merkeziyetsiz bir uygulama lenderlarla başvuruda bulunan kullanıcıları bir araya getiriyor.

MANA Coin, transfer işlemlerinden açık arttırma işlemlerine kadar bütün Decentraland projesine katkı sağlayarak işleyişini sürdürmekte. Şu anda da ERC-20 tabanlı çalışan en iyi tokenler arasında yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak alternatif 100 altcoin sıralamasında bulunmakta.

Decentraland Mining Hakkında

Decentraland Mining

MANA Coin için herhangi bir madenciliğin şu anda yapılmadığı proje geliştiricileri tarafından belirtilmekte. Bunun sebebini ise, coinin Ethereum ağına dayanması ve LAND’in Ethereum akıllı sözleşmelerinde tutuluyor olması mining yapılamayacağının bir göstergesi. Ayrıca ERC-20 tokeni olarak işlem görmesinden dolayı da mining sürecinde MANA kullanılamamakta.

Mana Coin Nasıl Satın Alınır?

MANA Coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan MANA Coin Satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Upbit
  • VCC Exchange
  • OKEx
  • Huobi Global
  • Hotbit

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini temin edebilirsiniz.

Decentraland Coin Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 MANA Coin 0,56 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00000777 BTC, Ethereum karşılığı ile 0,00022055 ETH tutarındadır. Coinin seyreden güncel değerini incelemek isterseniz CoinMarketCap adresinden ulaşabilirsiniz.

2017 yılından bu yana çokça fiyat değişimleri yaşayan coin, şu anda 0 – 0,54 dirençleri arasında seyretmekte. Yatırımcıların talepleri doğrultusunda uzun vadede küçük karlar kazandırabilecek bir coin durumunda.

 

Mana Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten mana coin teknik analiz bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

MANA Coin Geleceği 2023

MANA Coin geleceği 2023 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre MANA Coin 2024 yılının ilk aylarında en az 0,81 dolar de en fazla 3,16 dolar civarlarına ulaşması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre MANA Coin’in 2023 yılının ortalarına doğru en az 3,21 dolardan, en fazla ise 3,70 dolardan işleme görmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre MANA Coin’in 2023 yılının sonlarında en az 1,94 dolar, en fazla ise 4,81 dolar seviyelerinde olacağı tahmin edilmektedir. Digitalcoinprice ekibi MANA Coin’in 2023 yılında 4,98 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi MANA Coin’in 2023 yılında 2.44666 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

MANA Coin Geleceği 2024

MANA Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre MANA Coin 2024 yılının başlarında en az 3,85 dolardan en fazla ise 4,38 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre MANA Coin’in 2024 yılının ortalarında en az 4,59 dolardan en fazla ise 5,31 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Prediction ekibi 2024 yılının son ayında MANA Coin’in en az 5,62 dolardan en fazla ise 6,76 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi MANA Coin’in 2024 yılında 6,07 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre MANA Coin 2024 yılında 4.75043 dolardan işlem görecektir.

MANA Coin Geleceği 2025

MANA Coin geleceği 2025 yılı baz alındığında Prediction ekibine göre MANA Coin 2025 yılının başlarında en az dolar 5.49 en fazla ise 6,54 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Ayrıca ekip 2024 yılının ortalarında MANA Coin’in en az 7,01 dolardan en fazla ise 8,31 dolardan işlem görmesini beklemektedir. Digitalcoinprice ekibine göre MANA Coin’in 2025 yılında 6,7 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre MANA Coin 2025 yılında 7.68620 seviyelerinde işlem görecektir.

MANA Coin Geleceği 2026

MANA Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Price Prediction ekibi MANA Coin’in 2026 yılının ilk aylarında en az 8,05 dolardan en fazla ise 9,15 dolardan işlem görmesini beklemektedir. Price Prediction ekibine göre MANA Coinin 2026 yılının son aylarında en az 12,10 dolardan en fazla ise 14,46 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre MANA Coin 2026 yılında 8,35 dolardan işlem görecektir. Coinarbitragebot ekibine göre MANA Coin 2026 yılında 12.4363 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir.

MANA Coin Yükselecek Mi?

MANA Coin yorum alanında uzmanlaşmış analist kişi veya ekipler tarafından yapılmaktadır. Bu kişi ve ekipler MANA Coinin ilerleyen 4 yılda işlem göreceği seviyeleri yükselteceği yönünde tahminlerde bulunmaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum