Luna Coin Geleceği 2023- 2027  | Luna Coin Yorum  | Luna Coin Fiyat Tahminleri

Luna Coin Geleceği 2023- 2027 | Luna Coin Yorum | Luna Coin Fiyat Tahminleri

Luna coin geleceği, Luna coin yorumları, Luna coin fiyat tahminleri, Luna coin ne olur, Luna coin alınır mı, Luna coin son dakika haberleri, Luna coin fiyatı hakkında bilgiler yer almaktadır.

Luna Coin geleceği birçok yatırımcı tarafından oldukça merak edilmektedir. Luna Coin’ i yatırım aracı olarak düşünen ve değerlendirmek isteyen kullanıcıların oldukça merak ettiği Luna Coin geleceği hakkında ünlü kripto para analistlerinin tahminlerini bir araya topladık. İşte yapılan o tahminler;

Terra (LUNA) Coin Nedir?

Terra’nın paltformu fiyat destekli bir kripto para ile kitlesel kabul görmeyi artırmayı amaçlayan bir proje. Ayrıca mevcut ölçeklerin büyümesi ile de Terra’nın merkezsiz uygulamalar için yeni bir finansal araç olarak işlem görmesi hedefleniyor.

Terra Coin (LUNA), DPoS Blockchain temelli bir platformu destekleyen sanal varlık projesi olarak karşımıza çıkmakta. Coinin madencileri Terra platformunun işleyişine katkı sunuyor, platforma güvenliği ve istikrarı muhafaza etme konusunda yardımcı oluyorlar. Terra da tüm bunlar için, ekonomik koşullara rağmen, madencilerine ödüller veriyor.

Peki, Terra Coin Nedir? Nereden satın alınır? LUNA CoinMarketCap fiyatı ve Binance fiyatı ne kadardır? Coin yorum/yorumları nelerdir? tüm bu konuları sizler için derledik.

terra nedir

Platform ayrıca kripto para birimlerinin finansal alanı değiştirme potansiyeli olduğunu belirterek, sanal paralara düşen görevin farkında olarak, bu hedefin de altını çizmiş oluyor. Fakat yapılan açıklamalara göre volatilite kitlesel kabul için fazla büyük bir engel olmakta. Terra platformu bu olumsuzluğa rağmen, yeni küresel para birimi haline bürünebilmek için tasarlanmış bir kripto para birimi sunmakta.

Terra Platormu Nasıl Çalışır?

Çalışma prensibi ile GAL ve BCHC Coin ile benzerlik göstermekteler. Terra platformu genişlettiği algoritması ve akıllı tedarik sözleşmeleri ile fiyat istikrarı gösteren bir kripto para biriminin öncü geliştiricisi olarak karşımıza çıkmakta. Madencilik faaliyetlerinin yarattığı “seigniorage” ya da “senyoraj” dediğimiz, “üretim maliyeti ile üzerinde yazılı olan değerin farklı olması” durumunu, işlem uyarıcı olarak kullanıyorlar. Böylelikle para biriminin yatırımcılar ve madenciler tarafınca benimsenmesini sağlıyorlar.

Ayrıca, şu anda geleceğin ödeme sistemi olarak adlandırdıkları “CHAI sistemi” ile de daha düşük ücretler ile daha büyük avantajları kullanıcılarına sunuyor. CHAI sistemi, Terra Coin Blockchain’i üzerinde bulunuyor, bir ödeme ağı olarak platformda görev alıyor.

LUNA Coin Nasıl Satın Alınır?

LUNA Coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan LUNA coin satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Huobi Global
  • Coinone
  • KuCoin
  • BitHumb
  • Upbit

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini kolayca temin edebilirsiniz.

luna-coin-hangi-borsalarda.png

Luna Coin Teknik Analiz

 

Terra Coin (LUNA) Yorum

Piyasa sıralamasında 86. Sırada bulunan coin, tüm zamanların en yüksek değerini 12,93 TL’den, tüm zamanların en düşük değerini ise 1,63 dolarda civarında görmüştür. 2019 yılından bu yana fiyatında çok büyük değişimler görmediğimiz LUNA, stabilcoin olarak tanımlanabilir. Stabil coinler ile genellikle ticaret yapıldığı için, yatırım aracı olarak kullanılmıyorlar. Bu yüzden diğer sabit coinlere ek LUNA Coin de alternatif bir coin olma yolunda ilerlemekte. luna coin şuan 1,63 dolardan işlem görüyor.

luna.png

Luna Coin Geleceği 2023

Birçok takipçisi bulunan kripto para analisti TradingBeasts ekibine göre Luna Coin geleceği 2023 yılının Ekim ayında yaklaşık olarak 2 dolara ulaşması beklenmektedir. TradingBeasts bu Coin’ in maksimum olarak yaklaşık 3 dolar olmasını beklerken minimum olarak da 2,4 dolar seviyesini görmesini beklemektedir.

Diğer kripto para analisti WalletInvestor’ a göre ise Luna Coin 2023 yılında Ekim ayının 10’ unda en yüksek değer olan $3 seviyelerine varması tahmin edilmektedir. DigitalCoinPrice’ ın tahminlerine göre ise Luna Coin 2023 yılı içerisinde 2 dolar olması bekleniyor.

GovCapital’ in paylaştığı tahminlerde ise Luna Coin 2023 yılının Kasım ayında en yüksek $3,2 seviyelerine ulaşacak olup Aralık ayında maksimum $4’ ı görecektir. LongForeCast’ ın paylaştığı bilgilere göre de Coin 2023 yılının Aralık ayında yaklaşık olarak $3 seviyelerinde olacaktır.

Luna Coin Geleceği 2024

Luna Coin geleceği 2024yılı için analistlerin paylaştığı tahminler ise şu şekildedir; TradingBeasts, Luna Coin’ in 2024 yılı içerisinde $2 ila $5 değerlerinde olmasını ön görmektedir. Bununla birlikte Coin’ in yine bu yıl içerisinde en yüksek yaklaşık olarak $3,7’ ı en düşük değer olarak da $5 seviyelerini göreceği tahmin edilmektedir.

WalletInvestor’ a göre ise bu Coin 2024 yılı içerisinde her ay biraz daha yükselecek olup değeri Eylül ayına doğru $4’ ı aşacaktır. LongForeCast’ ın paylaşmış olduğu tahmin tablosuna göre ise Luna Coin 2024 yılının Ocak ayında yaklaşık $3,3 seviyelerinde seyredecek olup Mart, Nisan ve Mayıs aylarında $2,9 seviyelerine kadar düşecektir. Sonrasında yükseliş beklenen Coin’ in Aralık ayında yaklaşık olarak $5 seviyelerine kadar yükselmesi beklenmektedir.

DigitalCoinPrice’ de Luna Coin’ in 5 dolar olacağını düşünmektedir. GovCapital ise paylaşmış olduğu bilgilerde Luna Coin’ in 2024 yılı içerisinde Ocak ayında $4 seviyelerinde olacağını Mart, Nisan ve Mayıs aylarında en yüksek değerlerine ulaşacağını beklemektedir.

Luna Coin Geleceği 2025

Luna Coin geleceği 2025 ile ilgili paylaşılan tahminlerde TradingBeasts, Coin’ in Ocak ayında $3 seviyelerinde olacağını değerinin giderek daha da artacağını ve yılsonunda $3,4 seviyelerine kadar yükseleceğini belirtmiştir. WalletInvestor ise Coin’ in 2025 içerisinde Coin’ in kademeli olarak artışına devam etmesini beklemektedir.

LongForeCast verilerine göre ise Luna Coin Ocak ayında yaklaşık olarak $5,5 seviyelerinde seyredecek olup yılın en yüksek değerine Şubat, Mart ve Haziran, Temmuz aylarında ulaşarak $6 ve $7 seviyelerine kadar ulaşacaktır.

DigitalCoinPrice’ a göre ise Coin önceki yıla nazaran daha da değerlenecek olup $8,9 olacaktır. GovCapital tahmini verilerinde ise Coin, Ocak ayında $9 seviyesinde olacağı ve zamanla artarak yılsonunda $16 seviyelerinde seyredecektir.

luna coin grafik

Luna Coin Geleceği 2026

TradingBeasts, Luna Coin geleceği 2026 için beklediği fiyat aralığı Ocak ayı için $3,4 olurken yıl sonu Aralık ayına doğru değerlenerek $4 seviyelerine çıkmasını beklemektedir. TradingBeasts ayrıca Coin’ in bu yıl içerisinde maksimum $6,0 seviyesini görmesini ve minimum da $4,1 seviyelerine inmesini tahmin etmektedir.

LongForeCast’ e göre ise Coin bu sene içerisinde en düşük değerine Ocak ayında $5 seviyelerinde olacak olup en yüksek Temmuz ayında $8,3’ ı görecektir. DigitalCoinPrice’ ın tahminlerine gelecek olursak Coin’ in 2026 yılında $0.0104033649 olacağını ön görmektedir. GovCapital’ in paylaştığı tahminlerde ise Coin’ in 2026 yılında $16 seviyelerinde başlayacak olup yılsonunda $25’ a kadar yükselecektir.

Luna Coin Geleceği 2027

Luna Coin geleceği 2027 için analistlerin paylaştığı tahminler ise şöyledir; LongForeCast’ e göre Coin 2027 yılında önceki senelere göre düşüş yaşayacak olup Ocak ayında 57 dolar seviyesine gelecektir. Ekibin paylaştığı verilerde Coin’ in Haziran ayında en düşük değerine $39 seviyesine ulaşacağı en yüksek 61 dolar’ a da Eylül ayında ulaşacaktır.

DigitalCoinPrice’ ın tahminlerine göre ise Coin 2027 yılında daha da yükselecek olup 0.0122467568 dolar olacaktır. GovCapital’ in tahmin tablosuna göre ise Coin bu yıl içerisinde en düşük 90 dolar’ ı görecek olup Aralık ayının sonunda 166 dolar’ a kadar yükselmesi beklenilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
21 Yorum