LOOP Coin Geleceği 2023-2028 - LOOP Coin Hedef Fiyat - LOOP Coin Yorum

LOOP Coin Geleceği 2023-2028 - LOOP Coin Hedef Fiyat - LOOP Coin Yorum

LOOP Coin geleceği hakkında görüş paylaşan analiz platformları 2023 sonundan 2028’e kadar olan süreyi baz alan tahminlerini sundular. Loop coin yorum, uzmanların loop coin hedefleri neler

LOOP Coin geleceği hakkında görüş paylaşan analiz platformları 2023 sonundan 2028’e kadar olan süreyi baz alan tahminlerini sundular. LOOP Coin için bir değer kazanım senaryosunu öne çıkardılar ve 0.10 dolarlık noktanın üzerindeki fiyatların gelecekte oluşabileceğini işaret ettiler. İçeriğimizden LOOP Coin hedef fiyat 2023-2028 yorumlarını, LOOP Coin’in aslında ne olduğunu, nasıl alındığını, özelliklerini, geleceğe ilişkin LOOP Coin tahminlerini inceleyebilirsiniz.

LOOP Coin Nedir?

LOOP Finance protokolün yerel kripto para birim LOOP Coin’dir. LOOP Finance Terra üzerinden inşa edilmiştir. AMM temalı konseptteki loop Coin, Terraswap ile birlikte çalışabilir. LOOP Coin sahipleri sadece Terra’daki yerel kripto para birimlerini değil Ethereum, BSC, Solana blok zincirlerindeki teknoloji ve tokenları da değiş tokuş edebilirler. LOOP Coin sahipleri, Loop Cüzdan üzerinden kripto paralarını direkt olarak birinci elden satışa sunabilirler.

Bu projede Loop AMM yapısı sayesinde Pazar yeri ticareti oluşturmak ve katılımcılara ödüller sunmak amaçlanmıştır. Örneğin Loop AMM sayesinde tam zamanlı değiş tokuş prensibi gerçekleşir ve değiş tokuşa dahil olan yatırımcılar işlemleri ardından LOOP Coin ile ödüllendirilirler.

LOOP Coin Nasıl Alınır?

LOOP Coin almak için işlem yapılabilecek kripto para borsaları aşağıdaki şekilde sıralanır:

 • PancakeSwap,
 • IndoEX,
 • MEXC,
 • BitMart,
 • Bibox,
 • XT.COM,

LOOP Coin almak isteyenler öncelikle sıralanan kripto para borsaları arasından seçim yaparak, seçtikleri borsanın web adresine erişim sağlamalıdırlar. Daha sonra borsa adresinin ana sayfasından “kripto para hesabı oluşturma” menüsüne erişim yapılıp, KYC işlem adımları tamamlanarak hesap açılır. Açılan hesaba para veya USDT yatıranlar, borsanın satın alım ekranına erişim sağlayabilirler. İlgili ekrandan LOOP Coin ve tercih edilen miktarına yönelik seçim yapıldıktan sonra, güncel fiyat üzerinden satın alım emri verilir.

LOOP Coin Özellikleri

LOOP Coin özellikleri arasında her kripto parada olduğu gibi kripto para borsalarında alım-satım amaçlı kullanıma uygunluk bulunur. Diğer nitelikler şöyledir:

 • LOOP Coin alım-satım işlemlerinin tam zamanlı şartlarda yapılması halinde yeni LOOP Coin ödülleri kazandırır.
 • Stake edildiğinde pasif gelir sunar.
 • LOOP Coin sahipleri Ethereum ve Solana ağındaki teknolojileri veya tokenları satın alabilirler.
 • LOOP Coin, LOOP Wallet’da saklanabilir ve cüzdanlar arasında hızlı transferi yapılır.

İlgili özellikler yanında LOOP Coin geleceği hakkında görüşlere bakıldığında ise değer kazanımından söz edildiği görülüyor.

LOOP Coin Yorum

LOOP Coin yorum kategorisinde, kripto paranın 2023 yıl sonunda değer kazanabileceğine ilişkin yorumlar yer aldı. Anonim kripto para analistlerinin geniş bir kısmına göre LOOP Coin 2023 sonunda 0.033 dolarlık bandı kırarak 0.035 dolara çıkış yapabilir. LOOP Coin 22 Ocak 2023’de ise %4 değer kaybı bazında dalgalanmayı sürdürüyor ve 0.032 dolardan işlem görüyor.

LOOP Coin Geleceği

LOOP Coin geleceği hakkında bilgi sunmaya çalışan platformalar arasından CoinArbıtrageBot ve PricePrediction yer alıyor. PricePrediction, LOOP Coin için önümüzdeki 8 sene için herhangi bir tahmin yürütmüyor ancak 2031 senesinde LOOP Coin’in çarpıcı bir sıçramayla gündemde olabileceğini işaret ediyor. Uzun vadeli teknik analize göre LOOP Coin’in 2031’de popüler kripto paralar arasında yer alabileceği ve 0.60 dolardan işlem görebileceği açıklanıyor.

CoinArbıtrageBot ise LOOP Coin’in yakın geleceğine dair tahmin yürüten taraflar arasında. Kripto para analiz ve fiyat tahmin platformuna göre LOOP Coin 2023 sonunda 0.033577 dolardan, tam 1 sene sonra ise 0.38 dolar üzerinden işlem görebilir.

LOOP Coin Hedef Fiyat 2023-2028

LOOP Coin hedef fiyat 2023-2028 başlığı altında CoinArbıtrageBot’un gündeme taşıdığı tahminler yer aldı. LOOP Coin geleceği denildiğinde değer kazanım senaryosunun ön planda olduğu ve platformun şu hedef fiyatları verdiği görülüyor.

 • Platformun analizine göre LOOP Coin 2023 sonunda 0.033577 dolar olabilir.
 • 2024 sonunda LOOP Coin 0.062476 doları test edebilir.
 • 2025 LOOP Coin hedef fiyat verisinin 0.10109 dolar olarak öngörüldüğü açıklandı.
 • 2026 senesi LOOP Coin hedef fiyat tahmini 0.20 dolar olarak sunuldu.

Son olarak LOOP Coin’in 2028 senesi içerisinde 0.27244 dolardan işlem görebileceği tahmin edildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.