Litentry (LIT) Coin Nedir?, Litentry Coin Yorum ve Geleceği

Litentry (LIT) Coin Nedir?, Litentry Coin Yorum ve Geleceği

Litentry ağı platformunda var olan hizmetlerden faydalanmak isteyen ve bu yönde talebi bulunan kullanıcılarından istek aldığında her bir bilgiyi güvenilir bir şekilde işleyerek bunu bir sonuca bağlamaktadır. Belli bir merkeze bağlı olmadan yönetilen platformda verilerin hepsi ve işlemler tamamen doğrulayıcılar aracılığı ile izlenmekte ve şeffaf bir şekilde yönetilmektedir.

Platform tamamı ile blok zincir alt yapısı olan Substrate üzerine temellendirilerek oluşturulmuş olup kripto teknolojisinin kullanıcılarına sunmuş olduğu bütün olanakları kullanıcılarına sunmaktadır. Platformun esas amacı ise Polkadot ağına yönelik bir Parachain işlevi görmeyi ve sistem üzerinde gelişen bütün ekosistemden, imkanlarından fayda sağlayabilmektir.

Litentry Coin Esasları

Litentry Coin platformunda var olan bütün kullanıcı kimlik ve işlem bilgileri, hesaplama araç ve yöntemleri dahil hemen hemen her data ve sistem topluluk tarafından kontrol edilip yönetilmektedir. Bu yönetici topluluğunda var olan bütün üyelerin birbirleri ile olan etkileşimi ve bütün etkinlikleri sistem ağında blok zincir üzerine kayıt edilmektedir.

Platformda yapılacak bütün yenilikler ya da alınacak her karar bu topluluk tarafından oylama yolu ile onaylanmakta ve karar bağlanmaktadır.

Platform sisteminde var olan bütün kullanıcı ve yatırımcıların her birinin anonim olarak var olmasını ve gizlilik ile güvenilirlik konusunda da var olan bütün önlemleri almaktadır. Bunun içinde Litentry Coin hizmetleri gizlilik içerisinde blok zincirler arasında veri işlenmesine imkan tanımaktadır.

LIT Coin Binance Launchpad’ e katılarak kullanıcılarının BNB, BUSD gibi başka Token’ lar ile stake edilerek daha fazla ödül ve kazanç elde edebilme fırsatı da yakalamaktadır. LIT Coin, ERC 20 Tokenlarından biri olup Litentry platformunun yerel kripto para birimidir. Litentry platformu sisteminde var olan dAppler’ i sayesinde kullanıcıların eş zamanlı olarak değer kazanımlarına destek vermektedir.

LIT Coin, kendi platformunda var olan sistem ağları üzerinde çeşitli kredi vs. hesaplamalarında ortaya çıkan maliyetlere karşılık gelebilecek bir ödeme aracı, kullanıcıların kendi işlemlerinin doğrultusunda ödül kazanmalarına yardımcı olan bir Token ve geri kalan bütün merkeziyetsiz olan DeFİ tabanlı hizmet alımlarında kullanılan bir kripto para birimi olarak işlev görmektedir.

Platform sistemde var olan bütün kullanıcılarının kimlik bilgileri ile diğer merkezi olmayan DeFİ platformlarında da kullanabilmelerine yardımcı olmaktadır. Litentry toplamış olduğu bütün kimlik bilgileri ile bunu kullanıcıların platformlar arası rahatlıkla geçiş yapabilmeleri adına kullanmaktadır.

Platformda var olmak ve katılmak isteyen bütün kullanıcılar herhangi bir kriter aranmaksızın bu platforma dahil olabilmektedir. Kullanıcıların hepsi yine sistem üzerinde kendi talep ettikleri şekilde DID metotlarını belirleyebilmekte ve yönetebilmektedir.

Bununla birlikte yine kendine özel olarak DID yöntemi oluşturma kullanıcılar bu yöntemlerin hepsini Litentry’ e gönderebilmektedir. Bu da kullanıcıların istedikleri şekilde kimlik bilgilerinin hepsini WEB3 üzerinde sıkıntı yaşamadan özgürce kullanabilmelerinin kapısını açmaktadır.

Litentry Coin Yorum

Litentry Coin 14 Haziran Saat 02.58’ de $3.35 değerinde olup son 24 saat içerisinde yaklaşık olarak % 7 oranında değer kazanmıştır. Coin gün içerisinde en yüksek değer olarak $3.38’ ı yakalamışken en düşük değer olarak da $3.08’ e inmiştir. Bu Coin’ in toplam 100,000,000 arzının 22,816,172.96’ ı dolaşımda bulunmaktadır. Coinmarketcap piyasa sıralamasında #365’ ci sırada yer alan LIT Coin’ in 24 saatlik trade hacmi $6,735,454 olup yaklaşık %13 oranında bir artış yaşamıştır.

Litentry Coin Geleceği

Son zamanların popüler altcoinlerinden biri olan Lıt coin, kirpto uzmanları tarafından 10 dolara kadar yükselebileceği belirtilmektedir. Kripto para hacmi yükselirse ve bitcoin domanince oranı 40 bandında kalırsa ana para altcoinlere kayması yüksek ihtimal bunun sonucunda litentry 10 dolarlık hedefine ulaşabilir.

Litentry (LIT) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

[mcrypto id="26722"]

Litentry Coin Nereden Alınır?

LIT Coin Binance, UniSwap (V2) ve Gate.io gibi borsalarda listelenmekte olup bu Coin’ i listeye girdiği borsaların herhangi bir tanesinden temin edebilirsiniz. LIT Coin’ i Binance borsası aracılığı ile almak istiyor iseniz öncelikle bu borsaya şahsınıza ait olan bir hesap açmalı ve kendi borsa hesabınız olmalıdır.

Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra borsa hesabınıza güncel kullanmakta olduğunuz bir banka hesabınız üzerinden yeterli miktarda itibari para aktarımı yapmalısınız. Para gönderimini tamamladıktan sonra Binance borsa hesabınızdan LIT Coin’ i LIT/ USDT, LIT/ BUSD ve LIT/ BTC paritelerini kullanarak satın alabilirsiniz.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.