LINA Coin Geleceği 2022-2025, LINA Coin Fiyat Tahminleri, LINA Coin Yorum

LINA Coin Geleceği 2022-2025, LINA Coin Fiyat Tahminleri, LINA Coin Yorum

LINA coin geleceği konusu son zamanların en çok merak edilen konusu olmuştur. Lina 2021’de başarılı bir çıkış yakalayarak tüm zamanların en yüksek değerini 2021 yılında görmüştür. 16 Ekim 2021 tarihi itibari ile son 24 saatte %19’un üzerinde artış gösteren LINA başarılı şekilde yükseliyor. Uzman analiz sistemleri ise LINA coin’in yıllara göre fiyat tahminlerini aktarıyor. İşte Lina coin yorum ve lina coin fiyat tahmini.

Lina Coin Nedir

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en çok kullanılan borsası Binance üzerinde listelenmeye başlayacağı duyurulan ve bu haber yayınlandıktan sonra oldukça merak edilen Lina Coin kripto piyasasını oldukça heyecanlandırdı. Herhangi bir merkeze bağlı olmadan çalışan Lina, sonsuz likidite ile hızlı bir şekilde sentetik varlıkların meydana getirilmesini sağlayan bir protokole sahiptir.

Linear.Buildr gibi çeşitli ürünlerden meydana gelen sistem, likidite havuzlarının kontrolünde güvence olarak Lina ve diğer tokenları kullanmaktadır. Yapılan işlemlerde özellikle çeşitli likitlerin trade edilirken daha hızlı bir şekilde doğrulanarak onay alması ve sıkı güvenliğin uygulanması sağlanmaktadır.

Lina Coin, Ethereum tabanlı geliştirilmiş olup likitlere teminat olarak sunulması için kullanılan ERC-20 Token’ıdır. Elinde bu Token’ı bulunduran herkes sistemin daha da geliştirilmesi adına yapılan bütün girişimlerden, gelen tekliflerin değerlendirilmesine kadar birçok amaç için Linear Dao’ya aktif şekilde katılabilmektedirler.

Linear esasında sistem protokolünün cross chain teknolojisi ile daha da ölçeklenebilir olmasını ve işlem hız süresinin kısalmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Lina Coin, PoW usulüne uygun olarak çalışmakta ve mining işlemleri yine buna göre gerçekleşmektedir.

Linear (LINA) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Lina coin grafik, lina coin fiyat, lina coin ne kadar, lina coin kaç dolar sorularının cevabı aşağıdaki lina coin grafiğinde yer almaktadır.

[mcrypto id="24372"]

Lina Coin Yorum

Lina Coin, 21.03.2021 tarihinde 03:40 saatinde $0.1641 üzerinden satışı bulunurken, 24 saatlik hacmi $124,459,706’dır. Toplam 10,000,000,000 arzının 2,989,594,184ü dolaşımdadır. Binance’da listelenmeye başladığı gün(18 Mart 2021) pump yapan Coin, yaklaşık 3 gün içerisinde $0.16’a kadar gerilemiştir.

Lina Coin Hangi Borsalarda Var?

10’dan fazla borsada listelenen  Lina Coin, Binance, Huobi Global, Bithumb, FTX, Coinone ve Bilaxy gibi bilindik borsalarda da yer almaktadır.

Lina Coin Satın Al

Bu Coin’i satın almak için yukarıda bahsettiğimiz borsalardan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Binance’ den satın alabilmek için öncelikle borsaya kayıt olmalısınız. Ardından hesabınıza kullandığınız Advcash, Papara ya da banka hesaplarınızdan itibari para gönderimi yapmalısınız.

Para gönderimi gerçekleştikten sonra borsa üzerinde yer alan LINA/USDT, LINA/BTC ya da LINA/BUSD pariteleri üzerinden satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz

Lina Coin Geleceği

Linear Finance’ın ana kurucu isimleri Drey Ng ve Kevin Tai iken, birlikte çalıştıkları ekip sayısının çok fazla olmadığı biliniyor. Bu küçük ekibin oluşturduğu Linear Finance, her ne kadar Ethereum tabanlı olarak geliştirilen bir sistem olsa da kullanıcılarına sunduğu sistem özellikleri ile onlara desteklenmiş zincirlere ulaşım imkânı sunmaktadır ve ellerinde bulunan varlıkların bu zincirlere aktarılmasına da olanak vermektedir.

Bununla birlikte belli bir merkeze bağlı olmadan çalışan borsalarda çokça karşılaşılan front- running işlemlerinden kullanıcıların mağdur olmasını önlemek için kullanıcılara anlık fiyat grafikleri yardımıyla varlıkların tümüne erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Lina Coin, likit basımında güvence olarak verilen bir varlık görevi görmektedir. Fakat, dileyen kullanıcılar teminatlarının %20’sini ETH ve wBTC ile tamamlayabilmektedir. Linear Finans ile kullanıcıların yakın vade olan hisselere ve varlıkların tümüne erişim imkânı yakalamaları düşünülüyor. Aynı zamanda var olan bu finans sistemindeki çapraz zincir ile Linear fiyatlarının da düşmesine yardımcı olmaktadır.

Linear Finansın en sevilen yönlerinden biri Lina Coin kullanıcılarının ve varlık sahiplerinin her biri sistem üzerinde ödemelerle ilgili yapılacak en ufak değişiklik hakkında bile fikir beyan edebilmesidir. Tüm bu özellikleri ile bu Coin oldukça fazla tercih edildi ve son olarak 18 Mart 2021 tarihinde Binance’ da listelendi.

Lina Coin, Alameda gibi köklü şirketlerden 1.8 milyon dolar kadar yatırımla desteklenirken, kısa sürede de yürüttüğü birçok projede ünlü firmalarla yaptığı çalışmalarda başarıyı yakalaması birçok kişiye güven verdiğini söyleyebiliriz.

LINA Coin Geleceği 2021

LINA coin 2021 yılına 0.009 dolardan giriş yaptı. Mart 2021’de 0.31 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır. 16 Ekim itibariyle 0.06 dolardan işlem görüyor. LINA coin geleceği 2021 yılında parlak olan coinlerden biridir. Wallet Investor şirketi coinin yılsonuna kadar hafif bir yükseliş sergileyebileceğini düşünüyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.06 dolar. Cryptocurrency şirketi ise coini yılsonuna kadar hızlı bir yükseliş beklediğini düşünüyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.09 dolardır.

LINA Coin Geleceği 2022

Lina coin geleceği 2022 yılında oldukça başarılı seyredecek. Digital Coin şirketi coinin yavaş yavaş ilerleyeceğini düşünüyor. Yıla 0.04 dolardan başlayacağını düşünen analistler coinin hızlı bir yükseliş sergileyebileceğini düşünmüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.05 dolar. Coin Arbitrage şirketi coinin yıla 0.05 dolardan başlayacağını düşünüyor. Yılın ilk yarısı sert hareketler beklenmese de yılın son çeyreğinde yükseliş trendi beklentisi mevcut. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.08 dolardır.

LINA Coin Geleceği 2023

Gov Capital şirketi LINA coin geleceği 2023 ile ilgili çok iddialı tahminlerde bulunan şirketlerden biri. Yıla 0.27 dolardan giriş yapabileceğini düşünüyor. Haziran ayına kadar coinin 0.40 doları geçebileceğini aktaran analistler yılsonuna kadar dalgalanmalar bekliyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.55 dolar. Wallet Investor şirketi coinin yıla 0.09 dolardan başlayabileceğini düşünüyorlar. Mayıs ayında 0.1 doların geçilebileceğin düşünen analistler yılın ikinci yarısında yükselişin yavaşlayabileceğini düşünüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.12 dolardır.

LINA Coin Geleceği 2024

Lina coin geleceği 2024 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Cryptocurrency şirketi ise coinin yıla 0.2 dolardan başlayacağını düşünüyorlar. Haziran ayında 0.3 doların aşılabileceğini düşünen analistler Eylül ayına kadar geri çekiliş ön görüyorlar. Yılın son çeyreğinde ise boğa sezonu beklentisi mevcut. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.48 dolardır.

LINA Coin Geleceği 2025

Lina coin geleceği 2025 yılında açık ara yükselebilir. Digital Coin şirketi LINA coinin 2025 yılına 0.08 dolardan giriş yapabileceğini düşünüyor. LINA Coin geleceğinde fazla beklentisi olmayan şirket, yıl ortasına kadar pek hareket beklemiyor. Yılın 2. yarısında küçük bir yükseliş eğimini ön gören analistlerin yılsonu fiyat tahminleri ise 0.1 dolar. Coin Arbitrage şirketi ise coinin yıla 0.2 dolardan başlayacağını düşünüyor. Yılın ilk yarısında 0.45 doların görülebileceğini düşünen analistler, yılın son çeyreğinde bir düşüş eğimi beklentisi içerisindeler. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.32 dolardır.

LINA Coin 1 Dolar Olur mu?

LINA coin uzmanların tahminlerine göre önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde muhakkak artış gösterecek. Uzman analiz sistemlerinden birçoğu, Lina’nın 2025 yılına kadar en fazla 0.54 dolara kadar ulaşabileceğini tahmin etmektedir. Bu da kripto para biriminin şu anki fiyatından 0 sıfır silmesi anlamına geliyor.

Kripto paranın1$ olabilmesi için projesinin çok daha iyi ortaklıklar kurması gerekir. Ayrıca Bitcoin’in seyri kripto para biriminin fiyatını etkileyecek önemli bir faktör olacaktır. Zira çoğu analiz sistemi, LINA ve projesinden oldukça umutlu. Gelecekte BTC’ye bağlı bir seyir sürdürse dahi fiyatı kolaylıkla 1 doları aşabilir niteliktedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.