League of Kingdoms (LOKA) Coin Geleceği, Loka Coin Yorumları

League of Kingdoms (LOKA) Coin Geleceği, Loka Coin Yorumları

Binance Launchpad’de League Of Kingdoms (LOKA) Token listeleyecek haberi ile yatırımcılar için kripto para borsasında yeni bir coin seçeneği daha öne çıkıyor. League of Kingdoms coin geleceği ve League of Kingdoms coin yorumları sizler için kapsamlı bir biçimde ele alacağız.

League of Kingdoms (LOKA) Token Nedir

League of Kingdoms (LOKA)  token  ön satışı Launchpad katılım formatında olacağı belirtildi. 12.01.2022 günü saat 3.00 (TSİ) itibariyle kullanıcı kitlenin BNB bakiyelerinin kaydedilmesi ile başlanacağı belirtilmiştir. Binance kullanıcı kitlenin BNB bakiyelerini 12.01.2022 tarihi saat 3.00 (TSİ) sonrasında 20.01.2022 günü saat 3.00’e (TSİ) kadar kaydedeceğini belirtmiştir. Bu durum tüm kullanıcı kitlesi için geçerli olup günlük ortalama BNB bakiyesi hesaplama kullanılarak 8 günün ortalaması üzerinden kaydedileceği bilinmektedir.

LOKA Token satış detayları ise şu şekilde belirtiliyor:

 • Token ismi: League of Kingdoms (LOKA)
 • Launchpad üst sınır seviyesi 4.000.000USD olarak biliniyor.
 • Kullanıcı başına katılım limitinin 93.750 LOKA olduğu biliniyor.
 • Toplam token arzının 500.000.000 LOKA olduğu biliniyor.
 • Binance Launchpad’e ayrılan toplam tokenin 25.000.000 LOKA olduğu biliniyor.
 • LOKA token satış fiyatı 0,16USD olarak biliniyor. Bu rakam 1 LOKA başına olan fiyat olup BNB cinsinden sunulacak fiyatın katılım öncesi belirleneceği bilinmektedir.
 • Tokenin satış formatının katılım şeklinde olup desteklenen seansların sadece BNB olduğu bilinmektedir.

Yukarıda belirtilen işlem detayları LOKA Token açısından sunulan fiyat kapsamında risk oluşturabileceği yönünde de temkinli davranılmasını öne çıkarıyor. Tam tersi şekilde kazanç sürprizi yaşanması da söz konusu olduğundan anlık takip edilmesi gereken bir kripto para seçeneği olduğunu söylemek mümkündür.

League of Kingdoms oyuncuların hâkimiyet amaçlı savaş oyunu olarak bilinmektedir. Aynı zamanda strateji oyunu olarak ta bilinmektedir. NFT teknolojisi sayesinde dijital varlıklara sahip olunmasını sağlarken sorunsuz ticaret yapılması da mümkün olmaktadır. Ayrıca şeffaf oylama ve kongre sistemi ile oyun yönetimlerine de katılmak mümkün görünmektedir. Yeni çıkan bir seçenek olması beraberinde katılım çizelgesi şu şekilde belirtilmektedir.

 • Hazırlık dönemi: 12.01.2022 günü saat 3.002ten sonraki 20.01.2022 03.00’e kadar sürecektir. Bu süre içinde 8 günlük sürede kullanıcıların BNB bakiyeleri hergün saatlik şekilde görüntülenip kaydedilecek olup kaydedilen görüntü üzerinde hesap edilecektir.
 • Katılım dönemi: 20.01.2022 saat 9.00’dan 20.01.2022 saat 12.00’ye kadar katılıma hak kazanan kullanıcılara 3 saatliğine açılacağı bilinmektedir. kullanıcılar BNB tahsisi yapma öncesinde token satın alma sözleşmesini imzalamalıdır.
 • Hesaplama dönemi: 20.01.2022 saat 12.00 ile 20.01.2022 saat 13.00 sonrası katılımların kapanacağı bilinmekte olup alınacak token miktarlarının hesaplanacağı belirtilmektedir.
 • Nihai Token Dağıtımı: 20.01.2022 günü saat 13.00 olarak alınacak token miktarı hesaplanacak olup karşılığında kilitlenmiş olan BNB tutarı bakiyenizden düşecektir.

League Of Kingdoms (LOKA) Token Coin Hangi Borsalarda Var?

League of Kingdoms LOKA Coin hangi borsalarda var? LOKA Coin ile şuan için işlem yapılmakta olan borsa bilgisi bulunmamaktadır. Token satışını destekleyen BNB olarak ileriki zamanda farklı birçok borsada bulunacağı düşünülmektedir. Mevcut arzı ve toplam arz seviyesi beraberinde katılımcıların BNB cinsinden sunulacak fiyatı gerekli denetleme süresi sonrasında sunulacaktır.

 

Glimmer Coin Geleceği, Glimmer Coin Yorumları

League Of Kingdoms (LOKA) Token Nasıl Alınır?

League Of Kingdoms (LOKA) Token Coin Nasıl Alınır? LOKA Coin almak için öncelikle bulunduğu borsalardan birinde kaydınızın olması gerekir. Fakat şuan için borsa bilgisi bulunamadığından beklemede kalınması gerektiği gibi takip edilmesi de gereklidir. Fiyat bilgisi ve analiz bilgisi kapsamında 8 günlük süre sonunda katılımcılara fiyatı açıklanacağı için dikkatli yatırım yapmanın önemli rol oynayacağı bilinmektedir. LOKA Coin mevcut borsalarda işlem görmeye başladığı zaman açtığınız hesabınıza yönelik kimlik doğrulamasını yapmanız gerekir.

LOKA Coin alım satım işlemleri ancak yukarıda anlatıldığı gibi yatırımı yapılabilmektedir. Sizin bilgilerinizi kaydeden sistemin 8 günlük süre sonunda hangi fiyatı sunacağı belli olmasa da gelecek vaat eden bir altcoin olduğunu da söylemek mümkündür. Bu yüzden coin alım satımlarının daha güvenli yapılabilmesi adına dikkatli ve düzenli takip etme durumu önemli rol oynamaktadır

League of Kingdoms Coin Yorum ve Geleceği

League of Kingdoms Coin Yorum ve League of Kingdoms coin geleceğini ele alırsak, binance'nin önceki launchpad projelerine incelediğimizde fiyat bir anda 100 doları görüp 20-40 dolar arası bir seviyeye düşmektedir. Bu yüzden alım satım yaparken çok hızlı olunmalıdır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.