Kucoin Yeni Listelenecek Coinler 2023

Kucoin Yeni Listelenecek Coinler 2023

Kucoin yeni listelenecek Coinler 2023 yılına girmeden önce yatırımcıların araştırdığı konular arasında yer almaktadır.

Kucoin yeni listelenecek Coinler 2023 yılına girmeden önce yatırımcıların araştırdığı konular arasında yer almaktadır. genel bakımda kripto para borsası olarak bilinen Kucoin borsası güvenilir bir yatırım aracı olması beraberinde yeni dönem içinde yatırımlarınızı kullanacağınız coin listelerini sunmuş durumdadır. Yeni çıkacak coin listesinde yer alan coin çeşitlerinin öncelikle yüksek hacimli olması beraberinde coin farkı ve etkin işlevleri ile öne çıktıkları biliniyor. İkinci olarak kaliteli alt ekibe sahip olması ve topluluk sahibi olma özellikleri ile öne çıktıkları bilinmektedir. Uzman analistlere göre yeni listelenecek coin çeşitleri kısa ve uzun vadeli bakımından oldukça önemli rol oynayacak seçenekler olup yatırımcıların bütçesine göre değerlendirebileceği çeşitler olup yeni listelenen coinler şu şekilde sıralanmaktadır.

Kucoin Yeni Listelenecek Coinler 2023

  • FLUX
  • ARKER
  • LACE
  • TRVL
  • CREDI
  • CLAY
  • LINA
  • PEL
  • KDON
  • NGL

Yukarıda belirtilen coinler 2022 yeni listelenecek coin çeşitleridir.

FLUX Coin

FLUX Coin yeni nesil bulut sistemini öne çıkaran ve bu işlev özelliği ile kullanılan kripto para platformu olarak bilinmektedir. FLUX Coin bugün itibariyle 11,22TRY olarak güncellenmiş olup 24 saatlik işlem hacmi ise 1,485,680TRY şeklinde bilinmektedir. Piyasa değeri 5.985.626,135TRY olarak bilinen FLUX Coinin CoinMarketCap sıralaması ise 151 olarak bilinmektedir.

ARKER Coin

ARKER Coin bugün itibariyle fiyatı 2,13TRY olup 24 saatlik işlem hacminin 192,797,779TRY olarak bilinmektedir. CoinMarketCap sıralaması 2828 olarak bilinen coin için piyasa değeri henüz mevcut olmadığı bilinmektedir. Dolaşımda bulunan verisi açısından arz verisinin mevcut olmadığı da bilinenler arasında olup maksimum arzının 200.000.000 olduğu bilinmektedir.

LACE Coin

LACE Coin bugün itibariyle fiyatı 12,06TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 34,049,273TRY olarak güncellendiği bilinmektedir. Anlık CoinMarketCap sıralaması 3014 olan LACE Coinin dolaşımdaki arz verisinin mevcut olmadığı bilinmektedir.

TRVL Coin

TRVL Coin bugün itibariyle fiyatı 8,77 TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 14,625,960TRY şeklinde güncellendiği görülmektedir. CoinMarketCap sıralaması 3233 olan TRVL Coinin dolaşımdaki arz verisi ile mevcut bilgi bulunmadığı bilinmektedir.

CREDI Coin

CREDI Coin bugün itibariyle fiyatı 0,990969TRY olup 24 saatlik işlem hacminin 15,156,493TRY şeklinde güncelliği görülmektedir. CoinMarketCap sıralaması 3217 olan CREDI Coinin dolaşımdaki arz verisinin mevcut olmadığı görülmektedir.

CLAY Coin

CLAY Coin henüz listelenmemiş olduğundan mevcut bir değeri bulunmamaktadır. Bu nedenle piyasa sıralaması veya işlem hacmi gibi bilgilerinde henüz yayınlanmadığı bilinmektedir.

LINA Coin

LINA Coin bugün itibariyle fiyatı 0,044839TRY olup 20.017.45 TRY olarak güncellendiği görülmektedir. Piyasa sıralaması 6561 olan LINO Coinin dolaşımdaki arz verisinin henüz mevcut olmadığını görülmektedir.

PEL Coin

PEL Coin ile ilgili henüz canlı veri sistemde bulunmayıp listelenecek coin bilgisiyle ilgili net bir bilginin mevcut olmadığı görülmektedir.

KDON Coin

KDON Coin ile ilgili CoinMarketCap verileri arasında net bir bilginin mevcut olmadığı görülmekte olup listelenmesi beraberinde bilgilerinin aktif durumda gösterileceği bilinmektedir. Beraberinde fiyat, işlem hacmi, piyasa değeri ve sıralaması ile ilgili bilgilerinde henüz mevcut olmadığı bilinmektedir.

NGL Coin

NGL Coin bugün itibariyle fiyatı 61,88TRY olup işlem hacminin ise 32,093,819TRY olarak güncellendiği görülmektedir. CoinMarketCap sıralaması 3025 olan NGL Coinin dolaşımdaki arz verisi ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir.

Yukarıda sıralanan Coin listesi KuCoin borsasında yeni listelenecek coinler şeklinde bilinmektedir. Bazıları ile ilgili henüz net bir bilgi mevcut olmaması beraberinde geneliyle ilgili dolaşım arz verilerinin mevcut olmadığı fakat maksimum seviyelerinin belirtildiği bilinmektedir.

Piyasa sıralamasından da görebileceğiniz coin listesi kısa ve uzun vadeli yatırımcılar için alternatif seçenekler olup her geçen gün yenilerinin de ekleneceği bilinmektedir. bu nedenle araştırma halinde olan yatırımcılar için yeni listelenen coin listesindekiler oldukça etkili seçenekler olup yatırıma yönelik kullanılacak kripto para platformları şeklinde yorumlanmaktadır. Yatırım kapsamında seçeneklerinizi çoğaltmak adına kullanabileceğiniz KuCoin borsası güvenilir para birimleri ile anlık bilgiler sunmaktadır.

Kucoin Yeni Coinler

Popüler kripto para borsalarından biri olan kucoin, yeni listeleceği coinler yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Kucoin kripto para borsasının twitter hesabından ve borsa üzerinden yeni listelenecek coinler yer almaktadır. Yeni listelenen coinler son zamanlarda en çok yükselen coinler olarak göze çarpmaktadır. Bunun farkında varan yatırımcılar borsalarda yeni listenecek coinleri araştırmakta ve yatırım yapmayı düşünmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum