KuCoin Vadeli İşlem Platformu KuMEX Lite Sürümünü duyurdu

KuCoin Vadeli İşlem Platformu KuMEX Lite Sürümünü duyurdu

Kripto para borsalarından biri olan KuCoin  Bitcoin vadeli işlemleri yapılması için   KuMEX  platformunu geliştirdi. Genel arayüzü basitleştirerek temel olarak ticaret deneyimine odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda yeni yatırımcılara  yardımcı olmak için uzun kısa oran ve otomatik gelir hesaplaması yapan   analitik araçlar sağlayan Lite sürümünün lansman duyurusunu gerçekleştirdi. kripto para  vadeli işlem piyasasına bir çok yenilik getirmiş bulunmaktadır.

KuCoin Vadeli İşlem Platformu KuMEX Lite Sürümünü duyurdu

KuMEX Lite üç ana basitleştirme sistemi bulunmaktadır. Birincisi, şamdan grafiklerinden çizgi grafiklere geçişle kolaylaştırılan pazar arayüzüne sahip oluşudur. keza, KuMEX'in arz ve talep işlemleri gizlenmiştir.

İkinci en önemli fark ise ticaret ara yüzüne sahip oluşudur. KuMEX Lite'da,yatırımcıların yapması gereken mevcut sipariş miktarını girmeleri, akabinde sipariş vermek için kaldıraç ve uzun / kısa karar işlemlerini vermiş olması gerekmektedir.

İşleme  ilaveten , her sipariş için girecekleri slot miktarına göre değil, yatırmak istedikleri sermayeyi yazmalarıdır.Konu hakkında çok bilgisi olmayan yeni yatırımcılarında anlamasını ve kolay işlem yapmasını sağlamaktadır.

Üçüncü değişiklik analitik araçların ortaya çıkışıdır. KuMEX Lite, kullanıcıların en son piyasa duygularını anlamalarına yardımcı olmak için uzun kısa bir oran sağlar.

KuCoin CEO'su Michael Gan yaptığı açıklamada,

  “Bitcoin vadeli işlemlerinin yüksek riski ve karmaşıklığı nedeniyle, şu anda sadece birkaç profesyonel yatırımcı yer aldı. Kripto dünyasında, türevlerin işlem hacmi spot piyasanın sadece yarısı kadardır, ancak geleneksel finans dünyasında türevler her zaman borsadan daha büyük bir pazar olmuştur. KuCoin her zaman herkes için basit, güvenli ve erişilebilir bir vadeli işlem platformu başlatmak istiyordu ve KuMEX Lite bizim buradaki cesur girişimimiz. Birçok yenilik sayesinde daha fazla yatırımcının Bitcoin vadeli işlemlerini denemesini ve yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarmasını umuyoruz. ” ifadelerini kullandı.

KuMEX yatırımcıları artık Lite sürümü ve Pro sürümü arasında istedikleri gibi geçiş yapma hakları bulunmaktadır. Mevcut İki versiyon pazar derinliğini ve likidite oranlarını ve miktarlarını sunacaktır.

KuMEX,  KuCoin ekibi tarafından ayrı bir platform olarak  geliştirilmiştir. ilk olarak çalışmaya  8 Temmuz 2019'da tarihinde başlanıldı. Bitcoin vadeli işlemlerinin amacı daha fazla yatırımcıya ulaşmaktır, KuMEX'teki Bitcoin vadeli  Sözleşmesi 1 USD değerindeyken, çoğu platform genellikle 100 USD olarak belirlemiştir.. KuMEX şu anda İngilizce, Çince, Rusça, Vietnamca, Türkçe, de dahil  olmak üzere toplam  13 dilde hizmet sunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.