Kripto Para Farkındalığı ?

Kripto Para Farkındalığı ?

Kripto paranın yükselişi dünya çapında büyük bir fenomen haline gelmiştir, ancak kripto para birimleri henüz ana akım ekonomik sistemlerde kabul görmektedir. Kripto uzmanları genellikle kripto para birimi bilincini ve eğitimi benimsemenin anahtarı olarak görürler.

Reality Oyun Grubu Kripto Shop'u Açıyor

Mobil geliştirici Reality Gaming Group, kripto para birimi ve blok zincir farkındalığı yaratmaya odaklanacak olan Londra'daki bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı planlayarak insanlar arasında kripto paraları teşvik etmek için girişimde bulundu. Etkinliğin gerçekleştirileceği mağaza , ürünler için yalnızca dijital para birimlerini kabul edecektir .

Etkinlik, 10 Eylül ile 14 Eylül tarihleri ​​arasında Londra'nın Soho bölgesinde gerçekleştirilecek ve blok zincir ve kripto paranın çeşitli yönleriyle bir dizi masterclass'a sahip olacak. Sınıflar ayrıca dijital cüzdanlar oluşturma, özel anahtarların güvenli bir şekilde saklanması, kripto para kazanma ve satma gibi pratik faaliyetler hakkında katılımcıları eğitecek. Reality Gaming London ayrıca video oyunlarında ve müzik endüstrilerinde blockchain uygulamaları hakkındaki tartışmalar için Soho Radio ile ortaklık kurdu. .

Etkinliğin katılımcılarına, stüdyonun yaklaşan ünvanı Reality Clash ile ilgili ürünlerin satın alınmasına harcayabilecekleri ücretsiz kripto paralar verilecek ve kullanıcıların gerçek dünyadaki konumlarını artırılmış gerçeklik kullanarak çekmelerine olanak tanıyan mobil bir FPS savaş oyunu. Şirket geçtiğimiz sene oyunun gelişimi için 2.6 milyon dolar biriktirdikleri bir İlk Para Teklifi (ICO) gerçekleştirdi.

Jetonları satın alan ICO katılımcıları, son üründe uygulama içi satın alımlarda harcayabilecekler. RCC Gold jetonları ile kullanıcılar özel silahlar satın alıp takas edebilecek ve oyundaki turnuvalara ve diğer ekstralara erişebilecekler. RCC Gold jetonları, BlockExMarkets.com dijital varlık ticareti borsasında listelendi.

  • Hangi Kripto Para Hangi Ülkenin Yazıya Git
  • Kripto Para Al Sat Taktikleri Yazıya Git
  • Kripto Para Haram Mı? Yazıya Git
  • Kripto Para Madenciliği Ne Kadar Kazandırır? Yazıya Git
  • Kripto Para İle Zengin Olan Var Mı? Yazıya Git

Oyun tabanlı Blockchain projelerinin çoğu, diğerlerinden daha iyi

Blockchain bankacılıkta, tedarik zincirinde ve enerji sektöründe dalgalanıyor, ancak oyun blok taşmanın benzersiz özelliklerini etkin bir şekilde kullanan daha az konuşulan bir niş. Yeni Ethereum token standardı olan ERC 1155 , oyun içi öğeleri içeren işlemleri daha verimli hale getirmek için yakın zamanda başlatıldı.

Raporlara göre , 2017’deki tüm ICO’ların neredeyse yarısı başarısız oldu . 418 başarısız ICO'ların büyük çoğunluğu aldatmaca olarak ortaya çıkmışken, yaklaşık 113 tanesi ya toplulukları çok küçük olduğu için ya da topluluk ekip üyelerinden daha fazla güncelleme almayı durdurduğu için “yarı başarısız” olmuştur.

Ancak oyun endüstrisindeki projeler nispeten iyi durumda. Oyunla ilgili 41 projeden sadece 4 tanesi başarısız oldu. Bu oyun projelerinden altısı, ICO'larında 10 milyon dolardan fazla para topladı. Sanal ürün ticareti ağı Wax, 68,4 milyon dolarlık bir artışla hareket ederken, mobil oyun platformu MobileGo, ICO gelirlerinde 53 milyon dolar ile ikinci oldu.

Kripto paraların yasaklandığı Çin'de, ülkenin teknoloji devlerinden biri olan Baidu, “her türlü nadir unsurdan oluşan büyülü bir dünya” da düzenlenecek “Du Yuzhou” başlıklı bir blok zinciri tabanlı oyun oluşturmayı planlıyor. .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.