Kripto Anne Pierce’den Kriptoların Geleceği Asya’da Yorumu

Kripto Anne Pierce’den Kriptoların Geleceği Asya’da Yorumu

Hester Pierce’ye göre kripto paraların geleceği Amerika’da değil Asya’da.

Bilindiği üzere Hester Pierce bu sistemde kripto anne olarak tanınıyor. Pierce Singapur’un yetkililerinin kripto paralara katılma konusunda ve bu konuda araştırma yapma konusunda diğer ülkelere göre daha istekli olduklarını söyledi. Singapur’a yaptığı önceki ziyaretlerinde gördüklerinden ve karşılaştığı kripto işlemlerinden bu sonuca vardığını dile getirdi.

Longhash ile yaptığı röportajda Pierce, büyük resme baktığımızda özgürlükçü düzenlemeler nedeniyle kripto paranın geleceğinin Amerika’da değil Asya’da olduğunu dile getirdi. Ona göre, şu anda her ne kadar kripto para borsalarında gerçekleşen faaliyetler Amerika’da artış gösterse de kripto paraların ve madencilik sektörünün kalbi Asya’da atıyor. Ayrıca açıklamalarda Asya’nın var olan ekonomik merkezleri düzenleyici avantajlara, kripto para kullanım yeteneğine ve kripto ekonomisini arttırmaya yönelik yatırımlara sahip. Bunlardan biri olan Singapur bu sebeplerden ötürü kripto meraklıları için bulunmaz bir fırsat. Üstelik Singapur Amerika’dan daha fazla sayıda ICO ya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Singapur 2017-2018 yıllarında ICO’ların yüzde 40’ına ev sahipliği yapmıştı.

Kripto Anne Pierce’den Kriptoların Geleceği Asya’da Yorumu Kripto Anne Pierce’den Kriptoların Geleceği Asya’da Yorumu

Pierce açıklamalarında Asya’daki hükümetlerin kripto parayı bir tehdit olarak değil fırsat olarak gördüklerini söyledi ve şunları ekledi :

Asıl istediğimiz şey ICO’ların yardımcı program tokenları ya da ödeme tokenları olduğu bir dünya ve Singapur bu meseleleri bizden daha net görüyor.

Aynı zamanda kripto anne Ağustos ayındaki açıklamasında kripto paraların tekrardan hızlı bir şekilde regülasyona sokulması gerektiğini söylemişti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.