Kishu Coin Geleceği 2022-2025, Kishu Coin Yorumları

Kishu Coin Geleceği 2022-2025, Kishu Coin Yorumları

Kıshu Coin geleceği yönünde yatırımcısına güven veren bir seçenek olmasıyla dikkat çekmektedir. Kishu Coin merkeziyetsiz meme projesi olma hedefiyle 2021 yılının Nisan ayında piyasaya sürülmüş kripto paradır. KISHU misyonu popüler olan kripto para birimlerinin genel anlamını ana akıma taşımaktır. Geçmişteki projelerin karşılaştırılması beraberinde mevcut projelerden farklı olarak Kishu Coin kullanıcılarına katılım ödülleri, NFT’ler ve merkeziyetsiz borsaları da tanıtmaktadır. Bugün itibariyle Kishu Coin fiyatı 0,00000003439TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 184.053.899,18TRY olarak bilinmektedir.

Bu Coin piyasa da yapmış olduğu sert pump ve dump hareketleri ile tanınırken birçok kişi de bu kripto para ile ilgilenmeye başladı. Elon Musk’ ın da dikkatini çekmeyi başaran Kishu Coin nedir? Kishu Coin fiyat nedir? Güncel olarak Kishu Coin yorum ile birlikte sizler için en merak edilenlere değindik.

Kishu Coin Nedir?

Kishu Coin nedir? Kishu Coin kullanıcısına NFT’leri, merkezi olmayan borsaları ve katılım ödüllerini diğer projelerden farklı olarak tanıtan kripto para platformudur. Meme projesi olma amaçlı piyasaya sürülmüş olan Kishu Coin gelecek vaat eden kripto para seçeneğidir. Yatırım mantığına çok uygun seçenek şeklinde değerlendirilmektedir.

Bilindiği gibi MEM yani şaka coinleri Doge Coin ile birlikte giderek daha da popüler olmaya başladı. Oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bu Coinlerden bir tanesi de Kishu Coin oldu. Kishu Coin adını Kishu İnu adlı bir süs köpeğinden almakta olup şaka Coin’ i olarak geliştirilmiştir. Bu Coin, sonradan piyasaya giriş yapmış olsa da şu anda bazı kişilere göre Doge Coin’ e rakip olabilecek bir potansiyele sahiptir.

İlk şaka Coinleri arasında olan DogeCoin’ e karşılık olarak gösterilen bu yeni MEM Token’ ı KISHU, herhangi bir merkezi platforma bağlı olmadan geliştirilmiştir. DeFİ projelerine benzer şekilde yönetilen ve işletilen bu Coin Kishu Swap platformunda aktif olarak kullanılmaktadır.

Bu coin kullanıcılarına hem kripto piyasalarına girmelerine fırsat tanırken hem de onları farklı şekillerde ödüllendirerek daha fazla katılım teşviki sağlamaktadır. Ödül sistemi ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başaran Coin’ den kullanıcılar ayrıca stake işlemi yaparak da ek kazanç elde edebilmektedir.

Kishu Coin Yorum

Kishu Coin yorum kapsamında uzmanların ifadeleri yatırımcılar için dikkat çekiyor olsa da kısa vadeli yatırımlar açısından temkinli davranılması gerektiğini de vurgulamaktadır. Uzun vadeli yatırımlar için mevcut yatırımınızla ilişkilendirebileceğiniz bir seçenek olduğu düşünülmektedir. Uzman analistlerin teknik analiz bilgisi beraberinde sunulmuş olan fiyat tahminleri kesinlik içermiyor olsa da ipucu şeklinde algılanmalıdır.

Yatırımlarınızı şekillendirebilir daha detaylı incelemeler yaparak kısa veya uzun olabilecek yatırımlarınızı yönetebilirsiniz. Risk almadan yapacağınız işlemler sayesinde kayıpta yaşamayacağınız gibi daha çok kar elde edebilmeniz mümkündür. Özellikle 2022 yılı için sabit getiri sağlayacak yatırımlar için Kishu Coin tercih etmeniz çok mantıklı olacaktır. Çünkü fiyatı ve işlem hacmini karşılaştırdığınızda risk seviyesi diğer kripto para seçeneklerine göre oldukça düşük gözükmektedir.

Kishu Coin için bir çok kripto para piyasa uzmanı özellikle yaz aylarında büyük bir yükseliş beklediklerini dile getirmektedir. Geleceğinden oldukça ümitli olunan bu Coin haftayı da büyük bir yükselişle kapamayı başardığını söyleyebiliriz.

Kishu Coin Grafik

Kishu coin grafiğine aşağıdaki grafikten ulaşabilirsiniz.

Kishu Coin Nereden Alınır?

Kishu Coin yazının kaleme alındığı tarihte 13 adet borsada listelenmektedir. Listelendiği borsalar ise şunlardır;

 • Uniswap (V2)
 • gate. io
 • Poloniex
 • OKEx
 • BigONE
 • 1inch Exchange
 • KickEX
 • BKEX
 • Hotbit
 • Bilaxy
 • BİKİ
 • Bitrue
 • CoinTiger

Bu borsaların herhangi birinden Kishu Coin’ i uygun pariteleri kullanarak satın alabilirsiniz. Bu Coin’ i 1inch Exchange borsasını kullanarak satın almak istiyorsanız borsaya kayıt olmalı ve burada kendinize ait olan hesap açmalısınız. Ardından borsa hesabınıza banka hesaplarınızdan itibari para gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu borsadan Kishu Coin’ i KISHU/USDT, KISHU/ETH ve KISHU/TKING paritelerini kullanarak satın alabilirsiniz.

Kishu Coin Nasıl Alınır?

Kishu Coin nasıl alınır? Kishu Coin alımı yapmak için bulunduğu borsasında kaydınız olmalıdır. Kayıt beraberinde hesabınızı oluşturarak hesabınızın kimlik doğrulamasını yapmalısınız. Kimlik doğrulaması adımı sonrasında transfer işlemleriniz için kullanacağınız cüzdan bakiyenize bütçenize uygun yatırımı yapmalısınız. Yatırım sonrası al-sat kısmından Kishu Coin alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kishu Coin Hangi Borsalarda Var

Kishu Coin hangi borsalarda araştırmasında Gate.io borsasında listelenmiş olan coin için birçok borsadan bahsetmek mümkündür. Kishu Coinin bulunduğu borsalar şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Gate.io (V2)
 • OKX
 • MExc
 • LBanka
 • Bitrue
 • KickEX
 • ShibaSwap

Yukarıda sıralanmış olan borsalar haricinde Kishu Coinin farklı borsalarda da işlem gördüğü bilinmektedir.

Kishu Coin Geleceği

Geçtiğimiz Nisan ayında geliştirilen ve piyasaya adım atan yeni şaka Coin’ i olan KISHU, kripto piyasasına Meme coinler arasında farklılık yaratmak için girdiğini söyleyebiliriz. Çünkü, Kishu Coin geliştiricileri piyasada var olan birçok köpek tabanlı olan şaka coinlerinin kullanıcılara güven sağlamadığını savunmaktadır. Bu eksikliğin üzerine giderek daha güvenilir ve daha kullanışlı bir şaka Coin’ i olan Kishu Coin’ i geliştirdiler.

Ayrıca, diğer rakip meme Coinlere benzese de kullanıcılarına sunduğu bazı avantajlar ve daha fazla aktif ile pasif gelir elde etme olanağı sunması ile birçok kişiye çok fazla cazip gelebilmektedir.

Bununla birlikte bu Coin’ in herhangi bir merkeze bağlı olmadan yönetilmesi ve kullanıcılarına sunduğu düşük komisyonlu işlem yapabilme imkanı ile de yine daha fazla kişiye hitap etmeyi başarmaktadır. Bu da bu Coin’ i daha popüler hale getirmekte olup özellikle birkaç ay içerisinde daha da değerleneceğini düşündürmektedir.

Kishu Coin Geleceği 2022

Kishu Coin geleceği 2022 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,00000000 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,00000000 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,00000000 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Kishu Coin Geleceği 2023

Kishu Coin geleceği 2023 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş KISHU Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,00000001 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,00000001 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 0,00000001 dolar olması beklenmektedir.

Kishu Coin Geleceği 2024

Kishu Coin geleceği 2024 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Kishu Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 0,00000001 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,00000001 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,00000001 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Kishu Coin Geleceği 2025

Kishu Coin geleceği 2025 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Kishu Coin geleceği için Trading Beasts ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,00000001 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,00000001 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 0,00000001 dolar olması beklenmektedir.

Kishu Coin Fiyat Tahmini

Kishu Coin fiyat tahmini açısından uzmanların belirttiği fiyat analizleri kesinlik içermemektedir. Piyasaya girme beraberinde talep görmeye başlayan Kishu Coin ile ilgili analiz önümüzdeki yıllarda fiyatı aynı dengede kalacağı yönündedir. Fakat netlik kazanmadığı ve kripto dünyasında her an bir değişiklik olabileceği için fiyatı değişebilir. Yeni yatırım açısından risk içermediği düşünülen Kishu Coin yatırımcısına güven vaat eden bir seçenek olup uzun vadeli değerlendirilmesi tavsiyeler arasındadır.

Kishu Coin Yükselir mi?

Kishu Coin yükselir mi? Kishu Coin ile ilgili yapılan analizler önümüzdeki yıllarda fiyatının aynı dengede kalacağını gösteriyor olsa da kripto para sistemlerine yönelik ani fiyat değişiklikleri de yaşanabilir. Şuan için fiyatı aynı kalacak olan Kishu Coin ileriki yıllarda dengeli artışları ile yükselişe geçeceği ifade edilen kripto para seçeneğidir. Uzun ve kısa vadeli yatırımlar için tercih edeceğiniz Kishu Coin ile ilgili geleceğinizi planlayabilirsiniz.

Kishu coin Binance ne zaman çıkacak

Kishu coin Binance ne zaman çıkacak son zamanlarda merak edilen konuların başında gelmektedir. Henüz binance tarafından bir açıklama gelmedi, zamanla kishu coin binance'te listelenecek mi göreceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.