KEY Coin Geleceği 2023- 2025, Key Coin  Hedef Fiyat?

KEY Coin Geleceği 2023- 2025, Key Coin Hedef Fiyat?

Key coin geleceği, Key coin yorumları, Key coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

2021 yılında başarılı şekilde yükselen Selfkey projesi ve KEY coin geleceği oldukça merak ediliyor. Uzman şirketlerin fiyat tahminlerini aktardığımız bu yazıda, SelfKey projesine dair önemli ipuçlarını da paylaştık. Özellikle projenin ilerleyen yıllarda nasıl bir yol haritası izleyeceğini yorumlayan uzmanlar, KEY coin’den oldukça umutlu. İşte KEY coin fiyat tahmini ve key coin yorumlarını sizler içn hazırladık.

 

Key Coin Nedir?

Key Coin nedir? Key Coin blok zinciri tabanlı kimlik dorulama platformu olup 2014 yılından beri Standard Chartered Bank, Bitmax Exchange, EQIBank ve GSR türündeki şirketlerde çalışmıştır. Selfkey cüzdanı sayesinde kullanıcıların dijital varlıklarını güvenli bir şekilde yönetebilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca ücretsiz bir şekildekullanılmasını ve açık kaynaklı gözetimsiz cüzdan olarak kullanılması mümkündür. Gerçek dünyanın bankasıyla sanal dünyaya ödeme yapabilmek için tek tuşla Key ödemesi yapmak mümkündür. Normalde veriler merkezi sistemde depolanır ve bu güvenli değildir. Müşteri deneyimi geliştirme ve maliyeti düşürme açısından kriptografik teknolojiden yararlanan önemli bir platformdur.

 

Kurum ya da kişilere, finansal ya da çeşitli banka işlemleri sürdürülürken KYC gibi birçok kimlik doğrulama prosesinin hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Selfkey, blok zincir tabanlı platformdur.

 

Selfkey Coin Avantajları

  • Platformun kendi sistem cüzdanı(Selfkey Wallet), kullanıcıların blok zincir tabanlı olan alanlarda kripto varlıklarının güvenli olarak al sat işlemlerinin yapılabilmesine, kullanıcı bilgilerinin ve yapılan işlemlerin kaydının tutulmasına yardımcı olan, geliştirilmeye açık, herhangi bir merkeze bağlı olmayan ücretsiz bir kaynaktır.
  • Selfkey’ in kullanıcılarına sunmuş olduğu protokollerin aksine sıradan bankacılık işlemlerinin çoğunda KYC süreçleri belli bir merkez tarafından yönetilmektedir bu da kimlik bilgilerinin ve kişilerin cüzdan içerisinde var olan varlıkların üçüncü taraf kişilerce de ulaşılabilmesine açık hale gelmektedir. Tüm bunlar da banka hesap bilgilerinin çalınarak kişilerin mağdur olmasına neden olabilmektedir.
  • Selfkey, kullanıcıların hesapları ile ilgili güvenlik problemi yaşamamaları için merkezi olmayan platform geliştirmelerinin yanında sistem içine kriptografik yazılımları da entegre ederek herhangi hacklenme gibi olaylara karşı daha korunaklı hale getirmiştir. Bu platformda kullanıcıların kimlik verilerinin korunmasında ve kullanıcı kimliklerinin oluşturulmasında Self Sovereign Identity protokolü takip edilmektedir.
  • Platform ekibi, Ethereum adası olarak bilinen kripto sistemlerinin Uluslararası merkezi haline gelmiş olan Mauritius Yatırım Kuruluna başvurularını yapmışlardır. Bunun ardından ekip RSL lisanslarını alarak kullanıcı kimlik bilgilerinin dijital olarak da olsa yapılan her işlemde bu bilgilerin gerçek kimlik olarak varsayılabilmesini ve yine bu bilgilerin kontrolünün sağlanmasına imkan tanımıştır.
  • Kullanıcılar sistem aracılığıyla diledikleri bankalardan ya da finansal kurumlardan istedikleri hizmetlere başvurularını yapabilir ve KEY Coin ile ihtiyaç ödemelerini yapabilirler. Kullanıcıların bu Token ile yapmış oldukları bütün işlemler oldukça hızlı, daha ucuz ve şeffaf şekilde yürütülmekte olup bu şekilde platform üzerinde birçok kaynağa erişebilmelerine yardımcı olmaktadır.
  • Buna ek olarak sistemin sahip olduğu donanımlarla trade yapan kullanıcıları dahil herkese daha fazla güven aşıladığını söyleyebiliriz.
  • Çıkış yaptığı yıl dahil sistemin her geçen sene içerisinde hızlı bir şekilde büyüdüğü analistlerin gözünden kaçmamaktadır. Zira 2018 yılında Selfkey Coin satışları 11 dakika gibi bir süre içerisinde 22 milyon dolara ulaşarak rekor kırmayı başarmıştır. Daha sonra da büyümesini sürdüren platform yıllık yaklaşık olarak 85 oranında gelişmesi beklenmektedir.

 

Selfkey Kurucuları ve Ekibi

2013 yılından itibaren finansal işlemlerde ve blok zincir teknolojilerindeki KYC üzerine çalışmalarını sürdüren Edmund Lowell’ in kurucusu ve CEO’ su olduğu platformda 50’ den fazla kişi değişik branşlarda çalışmaktadır. Platformun başındaki isim her ne kadar Edmund olsa da ürünlerin ve Token’ ın çeşitli hizmetlerinin geliştirilmesi ve her yönüyle yönetilmesi birçok kişi tarafından üstlenilmiştir.

 

Selfkey geliştirici ekibinin çalışma alanları 2014 yılından bu zamana kadar çeşitli banka ve finansal alanda hizmet veren borsalarda kullanıcıların kimlik verilerinin işlenmesi üzerine olmuştur.

 

Platform ekibi 20’ den fazla ülkede var olup çalışmalarını ve iletişimlerini uzaktan uzağa sürdürmektedir. Buna rağmen platform ekibi her hafta Cuma günleri olmak üzere genel anlamda rapor sunmak ve değerlendirme yapmak amacıyla ekran karşısında da olsa toplantı yapmaktadır. Diğer yandan ekip yılda en az iki kez yüz yüze görüşme yapmak amacıyla bir araya gelmektedir.

 

Kullanıcıların Selfkey Coin Binance Aracılığıyla Airdrop Talebi

Kişiler 2021 yılı içerisinde 8 Temmuz’ da yapılacak olan airdrop dağıtımına katılmak için Binance hesaplarında tuttukları Key Coin miktarları 88.000 olması gereklidir. Bunun yanında kullanıcıların alabilecekleri KEYFİ Coin miktarı da Binance borsasında tutulan bakiyenin anlık görüntüsüne göre karar verilecektir. Anlık görüntüler ise 28 Şubat 2021’ den 28 Haziran 2021’e kadar her ay alınacaktır.

 

Key Coin Airdrop

Platform, kullanıcılar Selfkey Credentials doğrulamasını tamamladıktan sonra onları airdrop ile ödüllendirmektedir. Doğrulanmış sistem kimliğine sahip olan kullanıcıların her birine 18. 888 KEY Coin verilecek olup bu da 18.888.000 KEYFI Token airdrop olarak ödüllendirilecektir. Kullanıcıların bu hediyeyi talep etmesi için KEYFI Coin sayfasından airdrop isteği göndermeleri gerekmektedir. Bunun için de kullanıcılar Coin ana sayfasında yer alan kısımdan talep et bölümüne tıklaması ve gerekli işlemleri tamamlaması yeterli olacaktır.

 

Key Coin Teknik Analiz

 

 

 

Selfkey (KEY) Coin Nereden Alınır?

Coin başta Binance olmak üzere Kucoin, Bilaxy vb. 13 borsa üzerinde listelenmektedir. Bu Coin’ i Binance aracılığıyla satın almak için öncelikle bu borsaya kayıt olmalısınız ve ardından hesabınıza Papara ya da diğer banka hesaplarınızdan itibari para gönderimini gerçekleştirmelisiniz.

 

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra KEY/USDT ya da KEY/ETH pariteleri üzerinden bu KEY Coin satın alabilirsiniz

 

Kurum ya da kişilere, finansal ya da çeşitli banka işlemleri sürdürülürken KYC gibi birçok kimlik doğrulama prosesinin hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Selfkey, blok zincir tabanlı platformdur.

 

KEY Coin Geleceği 2022

2022 yılına 0.002$ seviyelerinden giriş yapan Key coin, ATH’a 2018 yılında 0.09$ seviyesi ile ulaşmıştır. 2022 yılındaki en yüksek seviyesi ise 0.03$ seviyeleridir. 22 Eylül itibariyle Key coin 0.007$’dan işlem görüyor. Key coin geleceği 2022 için birçok görüş mevcut. Walletinvestor şirketi yılın son çeyreğinde bir yükseliş eğilimi bekliyor. Yılsonu fiyat tahminleri 0.0061$. Trading Beasts şirketi de Walletinvestor ile aynı görüşte. Yılsonu fiyat tahminleri 0.009$.

 

KEY Coin Geleceği 2023

KEY coin geleceği 2023 yılında önde gelen şirket tahminleri bulunuyor. Digital Coin Price şirketinin 2023 Ocak ayı fiyat tahmini 0.011-16 dolar arasındadır. Yıl içinde coinin sert hareketlenmeler yapmayacağını ön görüyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.013$. Coin Arbitrage şirketi ise 2023’nin başlarında Key coinin 0.01$ olabileceğini aktarmış. Yılın ortasına kadar küçük düşüşler ön gören analistler, yılın 2. yarısında bir boğa sezonu beklentisi içerisinde. Yılsonu fiyat tahminleri ise %100 yükselişle 0.02$.

 

KEY Coin Geleceği 2024

Key coin geleceği 2024 yılında da projesi itibariyle sağlam şekilde ilerleyeceğe benziyor. Buna dikkat çeken Trading Beasts şirketinin 2024 Ocak ayı tahmini 0.01$. Coinin yıllara göre yavaş yavaş büyüyeceğini düşünen şirketin yıl ortası fiyat tahmini ise 0.012$. Yılın sonuna doğru küçük bir yükseliş eğilimi yakalayacağını düşünen şirket analistlerin, yılsonu fiyat tahminleri ise 0.014$ seviyesidir.

 

KEY Coin Geleceği 2025

KEY coin geleceği 2025 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Wallet Investor şirketinin 2025 Ocak ayı fiyat tahminleri 0.03$. Ekim’e kadar 0.05$’ın aşılacağını düşünen şirket, yılsonuna kadar yükselişin devam edeceğini düşünüyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.052$. Digital Coin Price şirketi, yılın başlarında coinin 0.016$ olacağını ön görmüş. Yılın ortasına kadar 0.02$ seviyesine ulaşacağını düşünen şirket, yılın 2. yarısında hızlı bir hareket beklemiyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.023$’dır.

 

KEY Coin Geleceği 2026

KEY coin geleceği 2026 yılında fiyat artışları öne çıkacak. Key coin geleceğini tahmin eden bir diğer şirket ise Priceprediction.net sitesinin analistleri. Analistler yıla 0.074’dan giriş yapacağını belirtmişler. Haziran 2026 tahminleri 0.072$ olan analistlerin, yılsonu fiyat tahminleri ise 0.081$. Coin Arbitrage şirketi en iddialı tahminde bulunan şirketlerden biri. Yıla 0.054$ seviyesinden giriş yapacağını ön görüyorlar. Eylül ayına kadar 0.07$’ın kırılacağını düşünen analistlerin, 2025 sonu fiyat tahminleri ise 0.084$’dır.

 

KEY Coin 1 Dolar Olur mu?

Uzmanların yorumuna göre KEY coin yorum ve tahminleri şekillenmektedir. Analiz şirketlerine göre, KEY projesi yol haritasında faal kalır ve çözüm ortaklarını genişletirse, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde 1$’a ulaşabilir. Ancak şu anki politikasını izlemeye devam ederse, analistlere göre sadece kısa vadeli yatırımcılar için iyi bir seçenek olacaktır. Bu da kripto paranın değerinin tahmin edilen seviyelerden yukarı çıkamayacağını işaret ediyor. Yine de Bitcoin’in seyrine bağlı olarak yatırımlarınızı şekillendirebilir ve kâr elde edebilirsiniz. Key coin 1 dolar olur mu, yatırımcılar tarafından merak edilen konulardan birisidir. Key coin maksimum arzı sınırsız olması yani bir sınırının olmaması yükselmesindeki en büyük sorunlardan birisidir. Bu sorun çözülür ve sağlıklı bir yakım haritası çıkarılırsa yükselmesi muhtemeldir.

 

 

 

key coin 1 dolar olur mu

 

Key Coin Yorum

Key Coin yorum kapsamında uzmanların belirttiği fiyat analizleri ve yorumları dikkat çekiyor olsa da 2018 yılında hızlı başlangıç yapan bir seçenek olarak yorumlandığını belirtmek mümkündür. Genel bakımdan SelfKey ekosisteminin bileşeni olarak bilinen Pazar yeri, hangi bağlı tarafın kullanıldığı görebilmek için kimlik sahiplerinin finansal tekliflerine de bakabilmektedir. Key Coin değerinin değiştirilmesi açısından ana jeton ve emtia kullanılması yapılan yorumlarda değerlendirilen konular olsa da sürdürülen sistemin güvenliği açısından bu seçeneklerle yapıldığı bilinmektedir.

 

Key Coin yorum blockchain tabanlı kimlik doğrulama platformu olmasından dolayı yatırımcısına güven vaat etmektedir. Teknolojiye, kişilere, şirketlere, borsaya ve fintech girişimlerine yönelik KYC sağlamaktadır. Geleneksel KYC süreci normalde ücretli olup güvensizdir. Çünkü mevcut verilerin merkezi ver tabanında bulunduğu bilinmektedir. Bu yüzden kimlik etkileşiminin maliyetini düşürme ve gerekli verilerin güvenliğini sağlama açısından Key Coin son derece güvenli bir sistem sunmaktadır.

 

Key Coin yorum açısından SelfKey ağının şifreli uygulamalar bazında mevcut kimlik sistemlerinden daha fazlası demek olduğunu belirtmek gerekir. İnternet üzerinde P2P yapılandırılmış veri ve dosya paylaşımının yapılmasına olanak tanıyan Key Coin yenilikçi özelliklere sahiptir. Bu yüzden de pek çok yatırımcının dikkatini çeken bir kripto para seçeneği olarak yorumlanmaktadır.

 

Key Coin Twitter

Key Coin Twitter hesabı üzerinden sosyal medya kullanan yatırımcılara yönelik bilgi paylaşımları da sunmaktadır. Bu sayede key coin yorumları daha hızlı şekilde takip edilebilmek te ve yatırım yapılmaktadır. Mevcut yatırımların uzun veya kısa vadeye yönelik ne kadar kazandıracağı konusunda aktif sürdürülen medya hesabı oluşan fiyat, işlem hacmi ve grafik görseliyle birlikte yorumlanmaktadır.

 

Key Coin Metaverse

Key Coin Metaverse 2021 yılının bombası olarak kabul edilme beraberinde bir anda çıkacak kripto paranın fiyatının yükselişe geçmesini sağladı. Aynı zamanda yatırımcıların kontrolsüz şekilde yatırımlar yapmasını öne çıkardı. Bu yüzden ciddi derece de önemli bir yatırım topluluğu oluşturdu demek Key Coin Metaverse ile mümkün olmaktadır. Bu konuda çeşitli ve önemli bilgiler sunup faydalanmak isteyen kişiler için oluşturulan topluluklar ise Key Coin yorumları kapsamında sunulan bilgiler olacaktır.

 

Key Coin Fiyat Tahmini

Key Coin fiyat tahmini açısından uzman analistlerin belirttiği yorumlar teknik analizlerinde öne çıkmasını sağlamaktadır. Fakat öne çıkan bu bilgiler sadece Key Coin yorumları açısından değerlendirilmelidir. Kesinlik içermeyen fiyatların her sistemde olduğu gibi kripto dünyasında da risk içerdiği bilinmektedir. Bu yüzden net fiyat açısından belli bir ifade belirtmenin doğru olmadığı gerçektir. Bugün itibariyle Key Coin fiyatı 002481 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 1.702.329 TRY olarak bilinmektedir.

 

Key Coin Hangi Borsalarda Var

Key coin hangi borsalarda var, key coin binance, gate.io, kucoin, bitrue, pionex, hotbit, hitbtc borsalardında yer almaktadır.

 

 

 

 

Key Coin Haberleri

Key Coin haberleri kapsamında öne çıkan en önemli durum bulunduğu borsalar, mevcut fiyatı, işlem analizi, yükselip yükselmeyeceği gibi konulardır. Key Coin MEXC, AEX, Uniswap (V2) gibi en büyük kripto para borsalarında bulunmaktadır. Ayrıca son dakika gelişmeleri açısından fiyat tablosunu öne çıkaran Twitter platformu veya internet araştırmaları da haber niteliği taşımaktadır. Kullanıcıların uzun ve kısa vadelerde kullanacağı Key Coin ile kazanç elde etmeleri mümkün görünmektedir. Özellikle uzmanların belirttiği bilgiler dikkate alınırsa stabil yükselişinin söz konusu olması nedeniyle geleceği parlak coinler arasında yorumlandığını da unutmamak gerekir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum