KCS Coin Nedir? KCS Nasıl Alınır?

KCS Coin Nedir? KCS Nasıl Alınır?

KCS Coin Nedir?

KCS Coin birimi, Kucoin borsası üzerinden kullanılmakta olan bir kripto para birimidir. Doğrudan borsanın kendi parası olarak piyasaya sürülmüştür. KCS Coin çalışma sistemi içerisinde günlük olarak kar payı sağlanmaktadır.

Kucoin borsasında sağlanan günlük gelirler üzerinden minimum 6 KCS sahibi olanlara pay dağıtılmaktadır. Bu sayede yatırım yaparken borsa üzerinden yeni bir kazanım kapısı daha açılmış olacaktır.

70.000.000 Dolar günlük işlem hacmi bulunan bu borsa piyasasında KCS tutucuların kar paylarının verilmesi üzerine belirli oranlarda komisyon alındığı bilinmektedir. Bu komisyon oranları ise yapılan işlem bazında değişiklik göstermektedir.

KCS Nasıl Alınır?

KCS coin almak için Kucoin borsasına giriş yapılması gerekmektedir. Borsaya giriş yapıldıktan sonra ilk aşama olarak güvenlik doğrulamalarının tamamlanması bulunmakta ve akabinde istenen bir kripto para cinsi üzerinden depozito ücretinin yatırılması gerekmektedir.

Hesap açılışı tamamlandıktan sonra yapılması gereken diğer adımlar ise tamamen yatırımcılar bazında değişiklik göstermekte olup farklı kripto paralardan herhangi birisi üzerinden yatırım yapılması sağlanabilmektedir.

                                           HEMEN İNCELEYİN! Şuanda 1 Bitcoin Kaç TL?

 

Kucoin Borsasında Davetiye Sistemi Nedir?

Kucoin borsasında davetiye sistemi kapsamında yatırımcılara bonus olanakları sunulmaktadır. Siteden elde edilen gelirlerin ortalama olarak %50 oranında bölünmesi ve yatırımcılar bazında dağıtılması sabit olurken %40 oranında kalan kısmında daveti üzerinden dağıtıldığı bilinmektedir.

Bir yatırımcının bir başka kişiyi siteye davet etmesi üzerinden işleyen bu sistemde, davet edilen kişi sayısınca aşamalı olarak komisyon alınmaya devam ediliyor. Bu sayede yalnızca ilk davet eden değil o kişinin uzantılarının da komisyon kazandırması mümkün olmaktadır.

Kucoin Borsası Özellikleri Nelerdir?

Kucoin borsasının özellikleri şunlardır:

  • Borsa içerisinde işlem gören kripto para sayısı 60’ın üzerindedir.
  • Binance gibi geniş bir platformda bile bulunmayan coin çeşitlerinin Kucoin borsasında bulunması mümkün olmaktadır.
  • KCS coin borsanın kendi para birimi olmakla birlikte piyasa içerisinde de var olmaktadır.
  • Canlı destek özelliği sayesinde yatırımcılara doğrudan ulaşılmakta ve sorunları kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
  • %0,01 oranında oldukça düşük, temsili bir işlem ücret alınmaktadır.

KCS Coin Yorum

KCS Coin yorumları ilk piyasaya sürülmesinden bugüne değişime uğramıştır. İlk başladığı dönemlerden sonra ünlenmeye başlayan bu para birimi kısa sürede değerini oldukça yükseklere çıkarmıştır.

0,69 dolar ile başlayan kripto paranın geçirdiği dalgalanmalar sonucunda günümüzde2 ya da 3 dolar üzerinden işleme devam ettiği bilinmekte olup bu değerlerin de değişiklik göstereceği düşünülmektedir.

Bu ön görülere dayanarak kripto para piyasasında KCS Coin yatırımları talep görmektedir. Fakat her durumda kripto para birimi olması nedeniyle risk taşıdığı bilinmekte olup yatırımcıların olası kayıplar göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Kısa vadede herhangi bir düşüş ön görülmediği gibi yeni kripto para cinsi olduğu için uzun vadeli olarak herhangi bir yorumlama yapılamamaktadır. Geçmiş deneyimler ve piyasa durumları incelendikten sonra bu alanda yatırım yapılması önerilmektedir.

KCS Coin Nerelerden Alınır?

KCS Coin, ilk olarak Kucoin borsasının kendi para birimi olması nedeniyle bu borsa içerisinden alınabilmektedir. Aynı zamanda bu borsa içerisinde satış işlemleri de kolaylıkla yapılabileceği için kurcoin borsası alım satımlarda tercih edilmektedir.

KCS Coin bir kripto para piyasası olduğu için sanal borsalar üzerinden de alım satımı yapılan bir birim olarak bilinmektedir. Yatırımcıların kendi tercihleri doğrultusunda nereden alım satım yapacaklarına karar vermeleri gerekmektedir.

KCS Coin piyasasında oluşan değişimler neticesinde yatırımcıların da farklı borsalar üzerinden işlem yapmalarına neden olabilmektedir. Fakat her kripto para piyasasında bu dalgalanmalar olması beklenmekte olup dalgalanmalar aynı zamanda değerlerin yükselmesini de sağladığı için önemli olmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.