KAVA Coin Geleceği 2023-2027 - Kava Coin Yorum

KAVA Coin Geleceği 2023-2027 - Kava Coin Yorum

Kava Coin Nedir? Nasıl çalışır? Nasıl satın alınır? Coin yorumları, coin fiyatı, coin haberleri ve coin geleceğine dair yorumları

Kava coin geleceği, uzun vadeli yatırım yapmayı düşünenlerin başvurduğu konulardan biri olmaktadır

Kava Coin 2019 yılında Cosmos coin ile birlikte Binance’da sıralanmaya başlayan bir kripto para birimdir. Kava’nın ekibi coine sahip olan her bireyin Cosmos şirketinin desteklediği herhangi bir sanal varlığa teminat olarak kullanılabilmesini mümkün kılmıştır.

KAVA’yı ve protokolünü anlamaya yönelik hazırladığımız bu yazıda ise; Kava Coin Nedir? Nasıl çalışır? Nasıl satın alınır? Coin yorumları, coin fiyatı, coin haberleri ve coin geleceğine dair yorumları ele alan bir rehber makaledir.

Kava Coin Nedir?

Kava protokolü, izinleri sağlamak için çok taraflı bir CDP, diğer bir deyişle “teminatlandırılmış borç pozisyonu” sunmakta. Binance Chain, Cosmos coin üzerinde çalıştığı için, KAVA, BTCB ve BNB token gibi Binance’ın yerel varlıklarına CDP desteğini sunmakta. Ayrıca kullanıcılarına hedge yoluyla da pozisyon yaratabilmek adına USDX stabil coini kullanmaktalar.

Kava geliştiricileri coinlerini; Binance Launchpad sistemi üzerinde destekledikleri ilk DeFi projesi olarak nitelendiriyor. Geliştiricilere göre bu alan, kullanıcıların borçlanma ve borç verebilmelerini hızlandıran, kolaylaştıran bir proje. Proje geliştiricileri, insanların birbirine güvenmesine gerek olmadan, gelişme potansiyeline sahip bir proje oluşturduklarının hemfikirinde.

Kava Nasıl Satın Alınır?

Kava hangi borsalarda bulunur? Nasıl satın alınır? gibi sorular okuyucular tarafından oldukça merak edilmekte. Coini aşağıda sıralanan borsalardan temin edebilirsiniz.

  • Binance
  • Upbit
  • Bilaxy
  • Coinone
  • BKEX

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini temin edebilirsiniz.

Kava Coin Yorumları ve Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 KAVA 15,48 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00019261 BTC, BNB token ile 0,08282400 BNB tutarındadır. Piyasa sıralamasında ise 122. Sırada yer alan coin tüm zamanların en yüksek değerini 42,21 TL’den, tüm zamanların en düşük değerini ise 2,29 TL civarında görmüştür.

Kava Coin Geleceği Var Mı?

KAVA analizlerine ve sıralandığı borsalara göre yorum yapmak gerekirse, özellikle arkasında bulunan borsalardan da (Binance, OKEx, Huobi) anlaşılacağı üzere gelecek vaat eden tercih edilebilir altcoinlerden biridir.

Mevsimsel yaşanan düşüşlerden KAVA coin de nasibini almış olsa da, arkasında ki projelerden ve destekçi platformlardan aldığı güçle yakın zamanda yükselişe geçeceği öngörülmekte. Ayrıca kullanıcılara getirdiği ayrıcalık ve farkındalık ilkeleri ile de dikkatleri üzerine toplamış bir projenin başarılı bir coini durumundadır.

Kava Coin Geleceği 2023

Kava coin geleceği 2023 yılına ait tahminler, analistlerin farklı görüşlerini barındırıyor. Popüler kripto para analiz sistemlerinden olan Wallet Investor’a göre; KAVA fiyatı 2023 yılında 10 – 11$ seviyelerinde olması bekleniyor. Yıl sonunda beklenen fiyat ise 12$ olarak kaydedildi. Bir diğer analiz sistemi Digital Coin Price, Wallet Investor’un tam tersi yorumlarda bulundu.

Analiz sistemine göre, KAVA 2023 yılı sonunda 11.89$ seviyesine yaklaşacak. 2024 yılına çok daha iyi seviyelerden girmesi tahmin ediliyor. Diğer analiz sistemi Goc Capital ise, KAVA için yıl sonunda 1.17$ bandına dikkat çekti. Gov Capital’a göre, kış aylarında KAVA için büyük ölçüde bir geri çekilme meydana gelebilir.

Kava Coin Geleceği 2024

Kava coin geleceği 2024 yılına ait tahminlerin birçoğu olumlu. Popüler kripto para analiz sistemlerinden olan Wallet Investor’a göre; KAVA fiyatı 2024 yılı Ocak ayında 6.80 dolar olacak. Yılın yarısında öngörülen fiyat 8$ şeklinde belirtiliyor. Analiz sistemine göre yıl sonunda kademeli yükselişlerin gelmesiyle birim fiyatı 10 doları aşabilir.

Popüler analiz sistemlerinden bir diğeri Digital Coin Price, KAVA için 2024 yılında 14.15 ABD dolarına dikkat çekiyor. Popüler sisteme göre bu fiyat yıl sonu için de geçerli olacak. Digital Coin aksine yorumlarını aktaran Gov Capital, 2024 yılında oldukça düzeltmelerin olacağını aktarıyor. Bu düzeltmelerin genellikle 10.51 $ ve 17.79$ aralığında olacağı tahmin ediliyor.

Kava Coin Geleceği 2025

Kava Coin Geleceği 2025 yılına ait tahminler genellikle yükselişin süreceği sinyalini vermekte. Uzman analist sistemi Wallet Investor’a göre, KAVA 2025 yılına 15 dolardan giriş yapacak. Yıl genelinde görülebilecek ATH değeri 17.24 ABD doları olarak kaydedilmiş. Öte yandan Digital Coin Price sistemi, 2025 yılında beklenen fiyatın 17$ olacağını vurguluyor. Analiz sistemine göre bu fiyat, yıl sonuna kadar biraz düşecek. Gov Capital ise, 2025 yılında KAVA’nın 20 ila 28$ aralığında seyredeceğini aktarıyor. Analiz sistemi, 2025 yılında KAVA’nın büyük düzeltmelere maruz kalmayacağını da aktarmakta.

Kava Coin Geleceği 2026

Kava Coin Geleceği 2026 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Uzman analist sistemi Wallet Investor’a göre, KAVA 2026 yılında genel olarak 17 dolardan seyredecek. Yıl sonunda bu rakamın kademeli şekilde artacağı bekleniyor. Ancak uzmanlar, yaz aylarında yaklaşık 1 aylık dönemde geri çekilmelerin olabileceği sinyalini veriyor.

Bunların aksine yorum yapan Digital Coin Price sistemi, 2026 yılında beklenen fiyatın 20$ olacağını vurguluyor. Analiz sistemine göre KAVA fiyatı yaz aylarında dalgalı seyredecek ve 18 doalra kadar gerileyecek. Ancak kış aylarına kadar 21$ seviyesini aşmış olacak. 2026 yılı Kava yorum öngörülerini aktaran Gov Capital ise, 2026 yılında fiyatın 23 dolarda seyredeğini aktarıyor. Sisteme göre yıl sonunda bu rakamın 47 dolara kadar çıkacağı düşünülmekte.

Kava Coin Geleceği 2027

Kava Coin Geleceği 2027 yılı boyunca sert hareketler ile seyrini sürdürebilir. Bazı uzman analiz sistemleri KAVA’nın 50$ bandına yaklaşacağına kesin gözle bakıyor. Bu kanıya katılmayan Wallet Investor, KAVA’nın 2027 yılında en yüksek seviyesinin 38$ olacağını aktarıyor. Sisteme göre bu fiyat yıl sonunda daha da artabilir.

Wallet Investor aksine görüşlerini aktaran Digital Coin Price sistemi, 2027 yılında genel fiyatın 23.45$ seviyesinde olacağını vurguluyor. Sisteme göre KAVA yıl genelinde dalgalı olacak ve kış aylarında beklenen performansı gösteremeyecek. Bir diğer analiz sistemi Gov Capital ise, 2027 yılında KAVA’nın hedef fiyatının 50$ ve civarı olacağına kesin gözle bakıyor. Sistem bu tahmini ile birçok yatırımcının dikkatini çekti.

KAVA Coin Fiyat Tahmini: Kava Daha da Yükselir mi?

KAVA coin fiyatı, Ekim 2019'da piyasaya sürüldüğü sırada 0,95 ABD dolarıydı ve Nisan 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,20 ABD dolarına ulaştı. iki yıldan kısa bir sürede yaklaşık %760'lık bir artış kaydeden KAVA, birçok analistin olumlu yorumları ile piyasada varlığını sürdürüyor.

Market sıralamasında 115. Sırada bulunan ve ve toplam piyasa değeri 396,982,424 dolar olan KAVA’nın yükseleceği tahmin ediliyor. Yukarıda derlenen yorumlardan, KAVA için bu potansiyelin var olduğunu rahatlıkla söyleyebilmekteyiz. Ancak her zaman risk barındıran bu piyasada, coin’lerin yakından takip edilmesinde fayda var.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.