Kava Coin Fiyat Tahmini 2022- 2025, Kava Coin Yükselir mi?

Kava Coin Fiyat Tahmini 2022- 2025, Kava Coin Yükselir mi?

Kava fiyat tahmini sıkça araştırılan konulardan biridir. Peki, KAVA tam olarak nedir? Kava, platformunda yer alan 2 tokendan biridir, aynı zamanda platformun yerel kripto para birimidir. KAVA, USDX gibi stabil coinleri ödünç alarak zincirler arası Defi borç verme alanıdır. KAVA coin kullanımı, KAVA platformu üzerinde; staking, merkeziyetsiz finans işlemleri ve kredi verme gibi alanlardır. KAVA coin platformda güvenlik, mekanik ve yönetim alanlarında da kullanılıyor.

KAVA platformunun diğer tokeni USDX stablecoindir. KAVA, hizmetini sağlamak için hem stablecoin olan USDX’İ, hem de oylama ve yönetiliş için KAVA coin kullanıyor. KAVA platformu şimdiden Cosmos, Arrington Capital, (Riskten koruma fonu) Ripple gibi dev şirketlerin desteğini almış görünüyor. Bu yazıda, muhteşem altyapısı ile hizmet veren KAVA coin fiyat tahminleri ve öngörülerini aktardık.

Yıllara Göre Kava Coin Fiyat Tahminleri

Kava coinin şu anki toplam arzı 100 milyondur. Dolaşımdaki arzı ise 81.4 milyondur. Sistemin yetersiz olduğu hallerde rezerv para birimi olma özelliği taşır. Votalitesi anlık değişmektedir. Bazı şirketlerin KAVA coin için tahminleri ise aşağıdaki gibidir.

KAVA Fiyat Tahmini 2021

Digitalcoin’in tahmini KAVA’nın yükselişinin yavaş ve istikrarlı olacağı yönünde. 2021 yılsonu tahminleri ise 7,68 dolardır. Wallet Investor’ın Kava fiyat tahmini 2021 gelecekte yükselen harika bir eğilim olacağı düşülmektedirler. 2021 yıl sonu fiyat tahminleri 11,01 dolardır. JasperCrypto analistlerine göre KAVA coin stabil bir yükseliş sergileyeceğidir. JasperCrypto’nun tahminlerine göre KAVA coin 2021 yılsonu fiyat tahmini 7.50 dolardır.

KAVA Fiyat Tahmini 2022

Digitalcoin’in Kava fiyat tahmini 2022 yılı için 8,07 dolardır. Sistem yıl genelinde bu fiyata dikkat çekiyor. Wallet Investor’ın 2022 yıl sonu fiyat tahminleri 15,57 dolar civarındadır. JasperCrypto’nun 2022 yıl sonu fiyat tahmini ise 9 dolar seviyesinde işlem göreceğidir. Zira birçok analist bu seviyenin aşılacağını da öngörüyor.

KAVA Fiyat Tahmini 2023

Popüler sistemlerden Digitalcoin’in 2023 yıl sonu KAVA fiyat tahmini 10,93 dolardır. Sisteme göre bu fiyat yaz aylarında düzeltme ile 7$ bandında olacak ancak yıl sonuna kadar toparlanacak. Wallet Investor’ın Kava fiyat tahmini 2023 yıl sonu 20,21 dolar olurken, JasperCrypto’nun 2023 yıl sonu tahminleri ise 11 doları aşacağı yönünde.

KAVA Fiyat Tahmini 2024

Uzman analiz sistemlerinden biri olan Digitalcoin’in Kava fiyat tahmini 2024 yılı için 11,52 dolardır. Bu fiyatın yıl genelinde 8$ civarında olacağı bekleniyor. Wallet Investor’ın 2024 yıl sonu fiyat tahminleri ise uçuk bir fiyat değerlendirmesiyle 25,04 dolardır.

KAVA Fiyat Tahmini 2025

Kava için tahminlerini aktaran Digitalcoin’in 2025 yılsonu fiyat tahmini 13,31 dolardır. Wallet Investor’ın Kava fiyat tahmini 2025 için 29,60 dolardır. Wallet Investor’nu aksine yorum yapan JasperCrypto’nun 2025 yıl sonu tahminleri ise 20 dolara çevresinde olacağıdır.

Kava Coin Yükselir mi?

KAVA, zincirler arası DeFi uygulamaları ve hizmetleri için merkezsiz platform olarak tasarlanmıştır. KAVA’nın merkezi olmayan banka gibi çalıştığı söylenebilir. KAVA kullanıcıları faiz getirilerinden yararlanabilmektedir. Analistlere göre geleceği parlak olarak görünmektedir. Bunun nedeni ise Defi sistemine uyumlu olan altcoinlerin son 5 sene içerisinde 100 kattan fazla artmış olmalardır. 2021 yılında KAVA coinde dalgalanma beklense de ilerleyen yıllarda coin için olumlu görüşler bulunmaktadır.  Ayrıca KAVA’nın 2021 yılı başlangıcında 3$ seviyelerinde olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Şu anki Kava fiyatı 7.99$ seviyesinde tutunmaya çalışıyor. Uzmanlara göre KAVA fiyatı önümüzdeki 5 yıl süresince kademeli olarak artacak. Özellikle yaz aylarında BTC’ye bağlı olarak geri çekilmeler meydana gelebilir. Ancak uzmanlar, bu durumun kısa süreceğini aktarıyor. Zira yukarıda da bahsedildiği gibi KAVA fiyatı genellikle yıl sonunda çok daha iyi seviyelerde olacak.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.