Istardust (ISDT) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

Istardust (ISDT) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

Istardust Coin ve platformu, dünya çapında nüfuzu, aboneleri ve kuruluşları birbirine bağlayan bir içerik teknolojisi olarak karşımıza çıkmakta. Dünyanın her yerindeki insanların influencer ya da distribütör olmasına imkan tanıyan, aynı zamanda çeşitli projelerde de rol üstlenebilmelerini sağlayan avantajlara da sahip.

ISDT evrenini anlamaya yönelik hazırladığımız bu yazıda ise; Istardust Coin Nedir? Nasıl çalışır? Nasıl satın alınır? ISDT Fiyatı ve ISDT yorumu gibi konuları bir araya getirdik.

Istardust Coin Nasıl Çalışır?

Istardust; güçlü, anti-asics algoritmasına sahip, cryptonight V7 teknolojisini kullanan 2020 yılında borsalarda işlem görmeye başlamış bir kripto para birimidir. Platform gelişmiş bir şifreleme teknolojisi ile kullanıcılar arasındaki işlemlerde gizliliği ve hızı optimize eder. Merkezi olmayan bir madencilik topluluğu olan ISDT platformu, diğer platformlar arasında yerini almış durumda.

Platformun yerel coini, yüksek düzeyde anonimlik ve azemi merkeziyetçilik ile cryptonight para birimleri için en son anti-asic algoritma altında oluşturulmuş, cesur bir madeni para projesidir. Proje ekibi şu andaki amacını, güçlü ve katılımcı bir topluluğun ortaya çıkması için, gerekli tüm altyapı ve teknolojisini oluşturmaya odaklanmıştır. Bu altyapı ve teknolojilerin ilerleyen dönemlerde de gelişime açık olduğunu açıkça belirtiyorlar.

Istardust Coin Nasıl Satın Alınır?

Istardust 23 Eylül 2020 tarihinde CoinMarketCap adresinde sıralanmaya başlamış oldukça yeni bir projedir. Şu anda Coinone borsasında alıcılar ile buluşan coin, ISDT/KRW çiftinden işlem görmekte. Yaklaşık 8.704.642 ABD doları değerinde bir hacme sahip olmasından dolayı, ilerleyen dönemlerde coine karşı ilgi artacaktır. Bu durumda diğer global borsalarda da sıralanmaya başlayabilir.

Istardust Coin (ISDT) Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 ISDT Coin 0,18 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00000232 BTC, Ethereum karşılığı ile 0,00007281 ETH tutarındadır. Coinin seyreden güncel fiyat verilerine ulaşmak isterseniz CoinMarketCap adresinden inceleyebilirsiniz.

Istardust (ISDT) Yorumları

ISDT Coin oldukça yeni bir para birimi olduğu için marketlerde grafik verilerine dair bilgiler bulunmuyor. Fakat toplam arz değerinin yaklaşık 10.000.000.000 ISDT olması, yatırımcılar ve tüccarlar için uzun soluklu bir altcoin para birimi olacağını vurgular nitelikte. Ayrıca yakın zamanda platformu ve ISDT’leri tanıtmak adına bir airdrop kampanyası sayesinde kullanıcılar ile bir araya gelmelerini, geleceğe dair güçlü ve sürdürülebilir projeleri hayata geçirecekleri fikrini vermekte.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.