İşlem Hacmine Göre Alınacak 10 Altcoin! Yatırım Yapan Kazanıyor

İşlem Hacmine Göre Alınacak 10 Altcoin! Yatırım Yapan Kazanıyor

Kripto para piyasası, insanlar farkına vardığından beri her zaman büyük bir popülariteye sahip olmuştur. O zamandan beri geriye bakan yok. Kripto para piyasasının ne kadar değişken olduğu göz önüne alındığında, birçok yatırımcı her zaman hangi altcoinlerin yoğun olarak ticaret yaptığını bilmek ister. Hiç şüphe yok ki, Bitcoin'in çok büyük bir ticaret hacmi var, ancak yüksek bir ticaret hacmiyle övünen çok sayıda altcoin var. Bu yazımızda 2022 yılında şimdiye kadarki en yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 altcoinden bahsedeceğiz.

Ethereum

Aslına bakarsanız, Ethereum hacim olarak ikinci en büyük kripto para birimidir. Bu altcoin, potansiyel uygulamaları sayesinde şüphesiz yatırım yapmaya değer en iyi kripto para birimleri listesinde yerini buluyor. Bu potansiyel uygulamalardan akıllı sözleşmeler, Ethereum'un diğerlerinden ayrıldığı bir yönüdür.

Polkadot

Polkadot'un tüm heterojen blok zinciri ağlarını sorunsuz bir şekilde bağlama yeteneği, her yerden yatırımcıların dikkatini çeken bir şeydir. Bugünlerde Polkadot ekosistemi üzerine inşa edilen yüzlerce proje bulmak oldukça yaygın. Bütün bunlar Polkadot için yüksek bir ticaret hacmiyle sonuçlandı.

Cardano

Cardano, belirli bir süre içinde değerinde büyük bir artışa tanık olan bir altcoin. 2021, bu kripto para birimi için istisnai bir yıl oldu. Bu yıl da aynı trendi görüyoruz. Ayrıca, bu altcoinin işlem süresini ve enerji tüketimini kısaltması, ticaret hacmini daha önce hiç olmadığı kadar artırdı.

Solana

Solana, yatırımcılar için iyi getiriler elde etmede oldukça başarılı oldu. Bu altcoin'in gözden kaçırılmayacak bazı özellikleri, merkezi olmayan finans (DeFi), merkezi olmayan uygulamalar (DApp'ler) ve akıllı sözleşmelerdir - bunların tümü, bunun ne kadar iyi bir yatırım olduğuna ışık tutar. Solana'nın neden 2022'de şimdiye kadarki en yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 altcoin listesine girmesine şaşmamalı.

Tether

Peki, kim Tether'i bilmiyor? En istikrarlı kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilen Tether, riskten kaçınan yatırımcılar için bir altcoin olmayı bir noktaya getirdi. Tether'in değerinin diğer kripto para birimlerinden çok daha tutarlı olduğuna inanıldığından, yatırımcılar tarafından oldukça tercih ediliyor ve bu nedenle yüksek bir ticaret hacmi takip ediyor.

Binance coin

Herkesin bildiği gibi Binance madeni para, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance tarafından piyasaya sürüldü. Zamanla, yalnızca işlemleri kolaylaştırmaktan, ticaret, ödeme işlemleri ve hatta seyahat düzenlemeleri için rezervasyon yapmaya devam edebileceğiniz bir platforma genişledi. Bu altcoin de yüksek bir ticaret hacmine sahiptir. Eh, eğilimin önümüzdeki yıllarda devam etmesi muhtemeldir.

Ripple XRP

Bu altcoin, itibari para birimleri ve diğer büyük kripto para birimleri de dahil olmak üzere farklı para birimi türlerinin değiş tokuşunu kolaylaştırma yeteneği nedeniyle dikkatleri üzerine çekti. Bu, Ripple'ın XRP'sinin tamamen yatırım yapmaya değer olduğunu söylemek için yeterince iyi bir doğrulama değil mi?

Dogecoin

Dogecoin, kısa sürede tüm kripto para birimi piyasasında önde gelen kripto para birimlerinden biri haline geldi. Dallas Mavericks, Kronos ve SpaceX gibi büyük şirketler bu altcoine güvenirken, dogecoin'in yüksek ticaret hacmiyle ilişkili olduğu inkar edilemez.

Shiba Inu

Shiba Inu, Ethereum ekosisteminin güvenlik ve gelişmiş özelliklerinden yararlanan altcoinlerden biridir. Geç saatlerde, bu kripto para birimi, değerinde ve ayrıca ticaret hacminde büyük bir büyüme gösterdi.

Terra

Terra, en yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 altcoin listesine giren bir başka çekici altcoin. Bu kripto para birimi, bir değişim ve ödeme aracı olarak oldukça popülerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.