Işıklar Coin Nedir?

Işıklar Coin Nedir?

Işıklar coin, Türk inşaat sektörünün öncüsü olan Işıklar Grup A.Ş tarafından oluşturulmuş platformun yerel kripto para birimidir. Bu grup oluşturduğu platforma ISIKC ismini vermiş ve burada blockchain teknolojilerinden yararlanmaya başlamıştır. Bu platformda kullanılan Işıklar coin ile birçok işlem yerine getirilebilecektir.

ISIKC Platformu Nedir?

ISIKC platformu, inşaat sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Işıklar Grup A.Ş’ye aittir. Bu platform güvenilirliği ve şeffaflığı ile öne çıkmaktadır. Derin geleneklerin ve yeniliklerin karışımı olarak gösterilen platformda pek çok hizmette bir arada yürütülmektedir. Işıklar Grup A.Ş bu platformu, ortakları ve bayilerinin kar oranını yükseltebilmek ve başarılı olmalarını sağlayabilmek adına kurulmuştur.

Işıklar Coin Nedir?

Işıklar grubu küresel bir müşteri ve ortak sadakat programı kurabilmek adına blockchain tabanlı bir platform oluşturmuştur. Platformun özellikle blockchain alt yapısı ile oluşturulması güvenilir, hızlı ve yenilikçi olduğunu gösterir niteliktedir. 2020 yılında yatırımcılar ile buluşturulan bu platformun yerel para birimi olarak da Işıklar coin oluşturulmuştur. Işıklar coin kullanan yatırımcılar, firma tarafından yapılan pek çok indirimden faydalanabileceklerdir. Özellikle inşaat sektöründe malzeme miktarı ve ücretlerinin fazla oluşu, bu platforma artan ilginin artmasına da neden olmuştur.

Işıklar Coin Fiyatı

Işıklar coin fiyatı şu sıralar 5.68 dolardan işlem görmektedir. Yani kısaca 1 Işıklar coin 43.3952 TL’ye denk gelmektedir.

Işıklar Coin Yorum

Işıklar coin yorum bilgilerine ulaşıldığında, şu sıralar oldukça revaçta olduğu görülebiliyor. Işıklar coin, inşaat sektöründe 50 yıldır var olan bir firmaya ait olması sebebiyle yatırımcıya güven veriyor. Bunun yanı sıra Işıklar A.Ş’nin müşterilerini ve ortaklarını bir araya getirerek karlı bir ortam oluşturmak için tasarladığı bu platformda yenilik, güven, kar ve indirim vaad etmeleri popülaritesinin de artmasına neden oluyor. Yenilikçi ve ilerleme kaydeden bir platform olduğu bilinen ISIKC’nin yerel kripto para biriminin, tüm bu nedenlerden dolayı değerini giderek arttırması bekleniyor.

Isiklar Coin Grafik

Işıklar coin grafik verilerine bakıldığında Aralık 2020 itibariyle hareketlendiği görülebilecektir. Değerini gün be gün artıran Işıklar Coin, dolaşımda 2.356.240 arz miktarıyla yer almaktadır. Işıklar Coin tüm zamanların en düşük değerini Nisan 2020’de 1.88 dolar ile görmüştür. En yüksek seviyesi ise 6.43 dolar ile Temmuz 2020 yılında yaşadığı görülebilecektir.

Işıklar Coin Nasıl Alınır?

Işıklar coin 13 Nisan 2020 itibariyle, Cointiger borsası üzerinde listelenmeye başlamıştır. Bu nedenle yatırımcıların bu altcoini satın alabilmesi için bu borsa üzerinden hesap oluşturup, bakiye yüklemesi yapması gerekir. Kimlik doğrulaması yapan ve bakiye ekleyen yatırımcıların bir sonraki adımı Işıklar Coin satın almak olacaktır. Sağ üst bölümde yer alan bölümden al- sat alanına giren yatırımcılar ISIKC/USDT işlem çiftini tercih edebileceklerdir. Bunun dışında yatırımcılar BTCTürk, Paribu ya da Thodex gibi hesaplar üzerinden TL ya da USDT gönderimi yaparak da Işıklar coin satın alabileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.