IoTeX Fiyat Tahmini, IOTX Fiyatı 2021'de 0,3 Dolara Çıkacak mı?

IoTeX Fiyat Tahmini, IOTX Fiyatı 2021'de 0,3 Dolara Çıkacak mı?

  • IoTeX fiyat tahmini 0,1 ila 0,19 dolar arasında değişiyor.
  • IoTeX fiyatı da yakında 0,3 dolara ulaşabilir.
  • IoTeX'in 2021 için düşüş piyasası fiyatı tahmini 0,043 ABD dolarıdır.

Bu IoTeX (IOTX) Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, IOTX fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz .

2021 yılının başında, birçok altcoinin fiyatlarının hızla yükseldiği dikkat çekiyor. IoTeX (IOTX), performansıyla kripto dünyasını şaşırtıyor. Bugün, bu kripto, yatırımcılar tarafından gerçekten tercih edilen bir seviye olan son 12 ayda %1100'ün üzerinde bir büyüme oranına sahipti.

Öte yandan, kripto piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve çoğu kripto para önceki kazanımlarını kaybediyor. IOTX fiyatı aynı senaryoyu mu yaşıyor? Bu IOTX fiyat analizi 2021 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce, IOTX'in ne olduğuna bir bakalım.

IoTeX (IOTX) nedir?

IoTeX, Nesnelerin İnterneti (IoT) için otomatik ölçeklenebilir ve gizlilik merkezli blok zinciri sistemidir. Ayrıca, IoTeX'in küresel ekibi, Dağıtılmış Sistemler, Kriptografi ve Makine Öğrenimi alanlarında doktora yapanlardan, üst düzey mühendislerden ve deneyimli ekosistem kurucularından oluşur.

IoTeX, heterojen bilgi işlem için blok zincir içi blok zinciri mimarisi, yıldırım hızında Roll-DPoS konsensüs mekanizması ve hafif gizliliği koruyan metodolojiler dahil olmak üzere blok zinciri 3.0'ın sınırlarını zorlamak için çeşitli şirket içi teknolojiler geliştiriyor. IoTeX, fiziksel dünyayı blok blok birleştirerek kitlelere otonom cihaz koordinasyonu getiriyor.

IoTeX (IOTX) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, IoTeX'in son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Üstelik IOTX fiyatı son 7 günde %30'un üzerinde. Bu eğilim devam ederse, IOTX boğalarla birlikte koşabilir, 0.19 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve IOTX'i yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, IOTX'in fiyatı aşağı yönlü bir sinyal olan yaklaşık 0.043 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli IOTX fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0.148 $ ile aşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

IoTeX (IOTX) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, IOTX 2022'nin sonunda 0,35 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 0,4 dolara kadar hızlı büyüme gösterecek. O zaman yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve gelişmelerle birlikte 0,35$'a ulaşmak fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

IoTeX (IOTX) Fiyat Tahmini 2023

IOTX destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 0,5 dolardan hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

IoTeX (IOTX) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, IOTX fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, IOTX yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. fiyat yükselip 0,7$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

IoTeX (IOTX) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde IOTX fiyatları 0,85 dolara kadar çıkabilir. Ayrıca bu seviyeye ulaşmak IOTX için o kadar da zor olamazdı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, IOTX'in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH'ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.