IOTA , IOTA Akademisini Başlattı

IOTA , IOTA Akademisini Başlattı

IOTA , IOTA Akademisini Başlattı

IOTA Vakfı (IF), ilk uluslararası IOTA akademi programını Berlin ve Şanghay'da başlattı.

Altında https://training.iota.org , IOTA akademi yazılımcıları ve geliştiriciler için çevrimiçi eğitimler ile komplike eğitimler sunmaktadır. Gelecek haftalarda, bu ilk olarak yazılımcılar kodlara yönelik eğitimlerle tamamlanacak; örneğin, Blockchain meraklıları, fütüristler ve öğrenciler, aynı zamanda IOTA, teknolojisi ve ile ilgili bilgilerini geliştirmek için kurumsal proje yöneticileri ve c-seviyesi yöneticileri ve Devasa yıkıcı potansiyel IOTA, 3. nesil dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) olarak ekonomi ve toplum için sunmaktadır.

Tüm kurslar training.iota.org adresinden çevrimiçi olarak satın alınabilir ve masaüstü ve mobil cihazlar için Uygulaması aracılığıyla sunulan dijital içeriklerle birlikte gelir. Bu, kullanım örnekleri ve kod örnekleri aracılığıyla uygulamalı deneyim ve pratik bir yaklaşım sunar.

Geliştiriciler İçin Onboarding Kursu

İlk eğitim erişimi olan 26 Nisan’dan başlayarak, uygulama destekli öğrenme eğitimi “Geliştiriciler için IOTA , uygulamalarını geliştirmeye başlamak için istekli kodlayıcıları IOTA’nın Dolaştırıcılığı üzerinde eğitiyor açık kaynak, yüksek ölçeklenebilir ve sıfır ücret Dağıtılmış Defter Teknolojisi.

Tabii aşağıdaki içerikleri içerir ve kodlayıcıları aşağıdakilerle sağlar:

  • IOTA teknolojisinin temel anlayışı
  • IOTA ekosistemine ve uygulamalarına genel bakış
  • Programlama kütüphanelerine ve kaynaklarına genel bakış
  • Dolaştırıcı'da işlem ve mesaj gönderme ve alma
  • MAM kitaplığı ile veri akışlarını gönderme ve alma

IOTA Geliştirici Sertifikası

Ek olarak, öğrenciler resmi bir IOTA Geliştirici sertifikasıyla uzmanlıklarını kanıtlama fırsatına sahiptir. Sertifika, eğitimden bağımsız olarak isteğe bağlıdır ve eğitim fiyatlarına dahil değildir. Bu, IOTA deneyimli geliştiricilerin, IOTA Akademisi veya kendi kendine eğitim yoluyla geliştirme bilgi birikimi edindikten sonra bağımsız olarak sertifikalandırılmasını sağlar.

Çin Blockchain Şehri Kuruyor adlı haberi buradan okuyabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.