ILV Coin Geleceği 2022-2025, ILV Token Fiyat Tahmini

ILV Coin Geleceği 2022-2025, ILV Token Fiyat Tahmini

ILV coin geleceği, ILV coin yorum, ILV coin fiyat tahminleri, ILV coin haber ve ILV coin analizleri yer alır.

ILV coin son günlerde Binance borsa listelemesi ile gündeme gelmiş bir kripto para birimidir. Global borsalardan olan Binance, 22 Eylül tarihinde resmi web sitesi üzerinde yayınladığı bilgilere göre artık Illuvium (ILV) birimini ticarete açacak. Söz konusu listeleme detayları ise aşağıdaki gibidir.

Illuvium (ILV) Nedir? Avantajları Nelerdir?

Illuvium ve projesi, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş bir oyundur. Illuvium bir blok zinciri ağı üzerine kurulmuş ilk “AAA” oyunu olarak adlandırılır. Platforma ait ILV ise, blockchain tabanlı oyun Illuvium'un yerel yardımcı program belirtecidir. Oyunda kullanıcılar bazı alanlarda ILV’yi kullanır ve sahip olabilir.

Peki, AAA oyunlar ne anlama gelir, neler sunar? Oyun dünyasında AAA oyunlar, büyük oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen video oyunlarıdır. Bu oyunların büyük bir geliştirme ve pazarlama bütçesi vardır. Üstelik büyük bütçeli bir filme eşdeğer olarak bilinmektedirler. AAA oyunlarının popülerleşmesi, söz konusu kripto paranın fiyatına olumlu yönde etki etmektedir.

ILV Coin Nasıl Alınır, ILV Hangi Borsada?

ILV hangi borsada sorusu birçok açıdan merak edilmektedir. ILV şu anda global borsalardan biri olan Binance’de listelenmeye hazırlanmaktadır. Yukarıda tarihlerini paylaştığımız zaman dilimleri içerisinde, global borsa Binance’de ILV ticaretine başlayabilirsiniz. Binance yanı sıra alternatif olarak aşağıdaki borsaları tercih edebilirsiniz.

  • Gate io
  • SushiSwap
  • OKEx
  • 1inch Exchange
  • BitWell
  • XT COM

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar, ilgili borsaya itibari para gönderimi yapmalıdır. Ardından, ilgili borsanın satın alma ekranına gelerek uygun işlem çifti seçilmeli ve ILV birimi satın alınmalıdır. Bu şekilde ILV ticaretine kolayca dahil olabilirsiniz.

ILV Coin Geleceği 2022

ILV Coin geleceği 2022 yılı yorumlarına göre yılın son kalan çeyreğinde coin fiyatı hak ettiği değeri göremeyebilir. Price Prediction şirketi, uzman kripto para analistleri ışığında yorumlarını aktarıyor. Şirkete göre ILV coin 2022 yılında ortalama 62,01 dolarlık fiyat seviyesinde durması bekleniyor.

Illuvium'un yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 59,82 dolar olarak hesap edilmiştir. Ayrıca ILV coin, maksimum 63,65 dolarlık fiyat seviyesine ulaşabileceğini bildiren uzmanlar, coin fiyatında Bitcoin seyrine dikkat çekiyor.

Şirketin aylık bazda yorumlarına göre; Illuvium (ILV) coin’in ortalama fiyatı Ekim ayı sonunda 57.33 dolara çıkabilir. Popüler kripto paranın fiyatı Kasım ayı sonunda 59.62 dolara ulaşabilir ve Aralık 2022 tarihlerinde minimum 59.82 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Yine şirkete göre yıllık bazda ILV fiyatı, 2022 yılı boyunca ortalama 62.01 dolarlık işlem fiyatı ile maksimum 63.65 dolara ulaşabilir.

ILV Coin Geleceği 2023

Price Prediction şirketi ILV coin geleceği 2023 yorumlarını aktardı. Şirketin yorumlarına göre; 2023 yılında ILV coin fiyatının ortalama 88,36 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Bununla beraber yıl boyunca tap seviyelerde kalabilir.

ILV coin’in ortalama fiyatı 2023 Ocak ayı sonunda 65.11 dolara çıkabilir. ILV, beklenen minimum fiyat olan 59.53 dolar ile maksimum 66.97 dolar değerinde işlem görebilir. Temmuz ayı için şirketin yorumları daha iyimser. Bun göre Illuvium'un fiyatının aylık ortalama 78.48 dolar limitine ulaşacağı ve kripto paranın maksimum 85.36 dolar ile minimum 75.38 dolar arasında işlem yapacağı tahmin ediliyor.

Şirkete göre; Illuvium'un 2023 yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 85,26 dolar olacaktır. Ayrıca ILV, maksimum 106.03 dolarlık fiyat seviyesine ulaşabilir. Uzmanlara göre bu seviye lider kripto paranın seyrine bağlı olarak artabilir ya da azalabilir.

ILV Coin Geleceği 2024

Price Prediction’a göre ILV coin geleceği 2024 Ocak itibariyle, coin fiyatının mümkün olan en düşük seviye olan 84.82 dolara kadar ulaşması bekleniyor. ILV fiyatı, ortalama olarak 92.78 dolar ile mümkün olan maksimum 95.43 dolarlık kritik fiyat seviyesine ulaşabilir. Bu tahminlere göre yılın devamında kademeli yükselişler olacak.

Ağustos 2024'te Illuvium'un fiyatının minimum 109.66 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Illuvium fiyatı kademeli şekilde artarken, ortalama 114.08 dolardan işlem görmesi bekleniyor. Ağustos’ta yine maksimum 128.92 dolara kadar ulaşabilir.

Yılın son çeyreğinde yani Aralık 2024 itibariyle, Illuvium fiyatının tespit edilen en düşük seviye olan 124.84 dolara ulaşması bekleniyor. ILV fiyatı, 128,38 dolarlık ortalama seviyelerde seyredeceği tahmin edilirken, hesaplamalar sonucunda ortaya çıkan maksimum seviye olan 152,66 dolar seviyesine kadar ulaşabilir.

ILV Coin Geleceği 2025

ILV Coin geleceği 2025 yılında her anlamda parlak olacak. Price Prediction analistlerine göre coin fiyatı bu yıl tap seviyelerini görerek piyasanın bir numarası olma yolunda hızla ilerleyecek. Analistler tarafından; Ocak ayı için Illuvium'un fiyatının aylık ortalama 134.79 dolara ulaşması, popüler kripto paranın maksimum 138.65 dolar ile minimum 121.96 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

Yılın ikinci ve üçüncü çeyreğinde Ağustos ayı için Illuvium'un fiyatının aylık ortalama 165,75 dolar limite ulaşacağı ve kripto paranın maksimum 185,95 dolar ile minimum 159,33 dolar arasında işlem göreceği tahmin edilmektedir. Şirkete göre bu rakamlar piyasa koşullarına göre değişebilir.

2025 yılının son aylarında yani Aralık 2025 itibariyle, Illuvium fiyatının tespit edilen en düşük seviye olan 178.30 dolara ulaşması bekleniyor. ILV coin fiyatı, ortalama 184,72 dolarlık tahmini fiyatı ile 220,79 dolarlık maksimum olası seviyeye kadar çıkabilir.

ILV Coin Yorum ve ILV Token Fiyat Tahmini

ILV fiyat tahmini ve görüşlerini aktaran uzman kripto para analiz şirketlerine göre, ILV geleceği olan bir kripto para birimidir. Özellikle AAA tarzı kriptolu oyunların rağbet gördüğünü düşünürsek, ILV birkaç yıl boyunca adından söz ettirebilir. Son olarak Binance listelemesi ile başarılı bir ortaklığa imza atan coin için uzun vadede yükseliş beklenmektedir. Uzmanların ILV yorum ve görüşlerine göre ILV kademeli olarak önümüzdeki 5 yıl boyunca yükselecektir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.