Hyperion Coin  Nedir? Hyperion Coin Nereden Alınır?

Hyperion Coin  Nedir? Hyperion Coin Nereden Alınır?

Hyperion Coin  Nedir?

Hyperion Coin 2 ana bileşen üstüne yoğunlaşmış Altcoin’dir. Diğer Altcoin’lere benzeyen bir yapısı olan HYN merkezi bir altyapısı olmayan,ETH ağını kullanan merkezi olmayan bir blockzincirdir. Tek harita vizyonuna ulaşmayı amaçlayan bu yönde küresel harita verisi hizmetini   10 milyar kişi için erişilebilir hâle getirmek istiyor.

Hyperion Coin Nasıl Çalışır?

2 ana bileşeni olan Hyperion ilkinde gizliliği esas alıyor. Titan projesi ile gizliliğe maksimum önemi veren HYN, gerçek harita uygulaması ile konum, arma, tüm harita işlemlerinin hepsini telefonda yerel olarak hesaplıyor. Ayrıca istediğiniz bir arkadaşınıza konumunuzu paylaşabilirsiniz bu tamamen gizli bir şekilde gerçekleşir.

Bir diğer önemli bileşeni ise Map3 olan HYN, One Map Compute. Teknolojisi ile desteklenen ortada bir güven olmaksızın ve herhangi bir problem yaşamaksızın Map3 sayesinde merkezi konum olmayan ve bu verilerden değer üretilmesini sağlar. Kendi içinde bir ekosistem kurmayı amaçlayan, büyük veya küçük HYN sahiplerini çekmeyi amaçlayan ve bu ekosistemden Stake yoluyla yararlanmalarını sağlayacaklarını söylüyorlar.

Çalışma mantığı ise; Bahis için birden fazla oyuncuyu Map3 düğümü için motive eder, maksimum delegasyon ise 1 milyon YYN’dır. Düğüm bir başlatıcı tarafından oluşturulur, geriye kalanlar ise temsilcidir.

1 Hyperion Coin Kaç TL

[mcrypto id="18962"]

Hyperion Coin Nereden Alınır? Piyasa Değeri Nedir?

Hyperion Coin, CoinMarketCap verilerine göre piyasa hacmi 196.104.832 USD, 1.502.163.013,12 Türk Lirası. Şuanda işlem gördüğü fiyat ise 0,619084 USD, 4,74 Türk Lirasıdır. HYN alabileceğiniz güvenli borsa siteleri aşağıdaki gibidir.

⦁ Binance

⦁ Bibox

⦁ Hotbit

⦁ Bilaxy

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.