HOT Coin Geleceği 2023-2025 | HOT Coin Fiyat Tahminleri | HOT Coin Yorum

HOT Coin Geleceği 2023-2025 | HOT Coin Fiyat Tahminleri | HOT Coin Yorum

Holochain geleceği, hot coin yorumları, hot coin fiyat tahminleri, son dakika hot coin haberleri ve uzmanların hot coin tahminleri yer almaktadır.

Birçok yatırımcının kısa vadeli al-sat için aldığı HOT coin geleceği her açıdan merak ediliyor. Söz konusu kripto para 2021 yılının ilk çeyreğinde, Bitcoin’e bağlı olarak adından çokça söz ettirdi. Yine aynı dönemlerde ATH değerini aşması, kripto paranın daha da parlamasına sebep oldu.

Birçok uzman analiz sistemine göre de Holochain coin geleceği oldukça parlak görünmekte. Bizler de bugün, uzmanların söz konusu kripto paraya ilişkin tahminlerini bir araya getirdik. Farklı analiz sistemlerinin HOLO coin fiyat tahmini ve öngörülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Holochain (HOT) Nedir

Blockchain’e alternatif olması amacıyla ortaya çıkarılmış olan bir projedir. Holochain’i Blokchain’den ayıran en önemli özellik işlemlerin sadece eşler arasında doğrulanmasının yapılması. Blockchain’de ise ağ üzerinde bulunan herkes tarafından işlemlerin doğrulanması gerekmekte. Peki, bunun avantajı nedir?

Bunun avantajı Holochain işlemlerinin sadece eşler arasında doğrulanmasından dolayı çok daha hızlı bir şekilde yapılması ve ağ üzerinde işlem yoğunluğundan kaynaklı bir yavaşlığın oluşmaması. Şirket yetkilileri Blockchain’den çok önce çalışmalarına başladıklarını söyleseler de proje 2018 yılının Nisan ayında piyasaya girdi. İnsanların akıllarındaki soru doğal olarak Holochain ile zengin olmak üzerine kurulu.

Diğer kripto paralar gibi gizlilik esaslı olmayışıda yükselişini etkileyen durumlardan biridir. Holochain alt yapısı kullanılarak bir çok merkeziyetsiz uygulama yapılabilir. Örneğin facebook olmadan sosyal bir platforma geçiş olabilir yada merkeziyetsiz bir wikipedia düşünebiliriz.

Holochain Yorum

Holochain DHT’ler torrent postları gibi düşünebiliriz. Lakin torrent sistemlerinde eşler zinciri çevrim dışı olduğu için veri paylaşımları pasif olur. Bu durumun yerine Holochain DHT’si eşler çevrim dışı olup olmaması eşlerin çevrim dışı olup olmaması veriyi etkilemez, node’lar etkisiyle veri canlı tutulur, diğer katılımcılarda bu verilere ulaşabilir. Ek olarak Holochain belirli kurallarından kaynaklı torrent’te de olduğu gibi zararlı hack yazılımların ağa yüklenmesinin önü kesilir ve engellenir.

Holochain Nasıl Alınır

Holo (HOT) kripto parası Holochain bir çok kripto para borsasından alabilirsiniz. Başta binance olmak üzere portföyünde yer veren bütün kripto para borsalarından alabilirsiniz. Önerimiz işlem hacmi fazla olan borsalardan alım satım yapmanızdır.

Holochain Kaç TL

Aşağıdaki grafiğe bakarak; Holochain fiyatı, Holocain fiyat, Holochain ne kadar, Holochain grafik, Holochain Yorum, Holochain investing, Holocahain coinmarketcap sorularına cevap bulabilirsiniz.

 

Merkezsiz Ağ Nasıl Çalışıyor?, Holochain’i Farklı Kılan Nedir?

Aslında Holochain mantığı bugün evlerde yapılan madencilik ile benzer özellikler gösteriyor. Farklar arasında ise Holochain’in kendi üretimi olan HoloPort adını verdikleri değişik cihazların olması. Aslında bu cihazlar yüksek güçleri olan birer süper bilgisayar. Kapalı bir metal kutu şeklide olan bu bilgisayarların üzerinde bir Ethernet portu bulunmakta ve bu port ile internete bağlanmakta. Firmanın normal kullanıcı bazlı ev bilgisayarları ile birlikte çalışmamasının sebebi de veri aktarım hızını gerçekten önemsiyor olmaları.

HoloportHoloport

Holochain ekibi bu projenin başarılı olup olamayacağı ile ilgili green paper adını verdikleri bir doküman yayınladılar. Bu doküman üzerinde toplamda 6 adet madde bulunmakta. Bu maddelerin 4’ü projenin hangi nasıl başarısız olabileceğini, 2’si de nasıl başarılı olabileceğini anlatmakta. Göründüğü gibi Holochain ile zengin olmak projenin sahipleri tarafından dahi olasılıklar üzerinden cevaplanıyor. Olumsuz senaryolar, kendi projelerinden daha iyi bir projenin yapılması, testlerde başarısız sonuçlar alınması ve sistemsel hatalar sonucunda güven kaybedilmesi, HoloPort’ların dağıtımında sorun yaşanması ve her şeyin harfiyen yapılmasına karşın insanların yine de kullanmaması olarak açıklanıyor. Olumlu senaryolar ise Holochain ağının hosting pazarını domine etmesi ve büyük uygulamaların Holochain’i tercih etmeleri.

Hot Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten hot coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

 

HOT Coin Geleceği 2023

An itibariyle Marketcap’te 100. Sırada bulunan HOT coin, büyük analiz şirketleri tarafından iyice takip edilen bir coin haline gelmiş durumda. HOT coin geleceği 2023 için önemli tahminlerde bulunan analistler, 2023 yılının son çeyreğini değerlendirdiler. Örneğin Coinarbitrage şirketi şu anda 0.0020 dolar olan Hot coinin yılsonuna kadar 0.0035 doları görebileceğini düşünüyor. Aynı zamanda Gov Capital şirketi yılın sonuna doğru hafif bir yükseliş eğilimi bekliyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.0030 dolar civarında şekillenmekte.

HOT Coin Geleceği 2024

HOT Coin geleceği 2024 yılı genelinde yükseliş eğilimi gösterebilir. Uzmanlar da 2024 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunuyor. Wallet Investor şirketi coinin yıla 0.010 dolardan başlayacağını düşünüyor. Mart ayında 0.060 doların aşılabileceğini düşünen analistler yılın ortasına kadar sert hareketler beklemiyorlar.

Yılsonuna doğru yükselişin başlayabileceğini düşünen şirketin yılsonu fiyat tahmini 0.018 dolar. Digitalcoin şirketi ise Ocak 2024’te coinin 0.012 dolardan işlem göreceğini düşünüyor. Yıl ortasında coinin 0.02 dolara kadar ulaşabileceğini düşünen analistler yılın 2. yarısında ise geri çekilişi ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri 0.014 dolar.

HOT Coin Geleceği 2025

Coinquora şirketi HOT coin geleceği 2025  için çok iddialı tahminde bulunan şirketlerden biri. Yıla 0.09 dolardan başlayacağını aktaran analistler, Ağustos ayında ise 0.15 doları bulabileceğini düşünüyorlar. Yılsonuna kadar alımların daha da hızlanacağını düşünen şirketin yılsonu fiyat tahminleri 0.25 dolar civarında olmakta. Coinarbitrage şirketi coinin Ocak 2025’te 0.018 dolar olabileceğini tahmin ediyor. Yükseliş bekleyen analistler, Haziran ayında coinin 0.025 dolardan işlem görebileceğini ön görüyor. Yılsonuna doğru yükseliş eğiminin azalacağını düşünen şirketin yılsonu fiyat tahminleri ise 0.029 dolar olarak belirtilmektedir.

HOT Coin Geleceği 2026

HOT coin geleceği 2026 yılı ve sonrasında kademeli artış beklentisi ile değerlendiriliyor. Uzman analiz sistemlerine göre Holochain bu yılın her döneminde belirli aralıklarla artış gösterecek. Wallet Investor şirketi HOT coinin yıla 0.028 dolar seviyesinden başlayacağını düşünüyor. Mayıs ayına kadar 0.034 dolara kadar ulaşabileceğini düşünen analistler, Ekim ayına kadar 0.30 dolara kadar geri çekiliş bekliyorlar. Yılın son çeyreğinde bir boğa sezonu ön gören şirketin yılsonu fiyat tahmini 0.037 dolar civarında şekilleniyor.

HOT Coin Geleceği 2027

Holochain geleceği 2027 yılı boyunca oldukça parlak görünmekte. Uzman analiz sistemleri de tahminleri ile bu öngörüyü doğruluyor. Gov Capital şirketinin 2026’in başındaki Hot coin tahmini 0.039 dolar. 0.050 doların Nisan ayında aşılacağını düşünen analistler Temmuz’a kadar 0.45 dolara geri çekilişi ön görüyorlar. Geri kalan aylarda dalgalanmalar olabileceğini tahmin eden şirketin yılsonu fiyat tahmini ise 0.053 dolar. HOT coin geleceği ile ilgili tahmin yapan bir diğer analist grubu Price Prediction şirketinin analistleri olmakta.

Analistlere göre coin yıla 0.54 dolar seviyesinden başlayabilir. Yılın ilk yarısında çok hareketlenme beklemeyen analistlerin Haziran ayı fiyat tahminleri 0.055 dolar civarındadır. Yılsonuna doğru yükseliş trendinin oluşabileceğini aktaran analist grubunun yılsonu fiyat tahminleri 0.066 dolar olarak belirtilmektedir.

Holochain (HOT) 1 Dolar Olur mu?

Uzmanların yorumlarına göre Holochain önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde maksimum 0.54$ bandına kadar ulaşabilir. Pek tabii, Bitcoin hareketine bağlı olarak fiyat seyrinin değişeceğini de belirtmekteler. Bununla birlikte HOT coin yorum ve öngörülerini aktaran uzmanlar, 1 dolara ulaşması için coin projesinin daha fazla ön plana çıkması gerektiğini aktarmaktalar. Bu da projenin daha fazla ortakla bir araya gelmesi ya da farklı kripto sistemleri ile işbirliği içinde olması ile sağlanabilir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum