HOOK Coin Geleceği, Hooked Protocol (HOOK) Nedir ve Ne Zaman Listelenecek

HOOK Coin Geleceği, Hooked Protocol (HOOK) Nedir ve Ne Zaman Listelenecek

Hooked Protokol, gelişmiş bir ekosistemi oluşturmak adına Web3’ün tamamen benimsenmesini amaçlayan on-ramp mekanizmasına sahip protokoldür.

Hooked Protokol, gelişmiş bir ekosistemi oluşturmak adına Web3’ün tamamen benimsenmesini amaçlayan on-ramp mekanizmasına sahip protokoldür. 3 milyonu aşkın aktif üyesi bulunan Hooked, Web3’ten yararlanmak isteyen işletmelere her türlü gelişmiş deneyimi sunacak. HOOK token ve Hooked Protocol hakkında daha detaylı bilgiyi, HOOK token dağıtım tarihini alt başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz.

Hooked Protokol’ün Misyonu Nedir?

Binance’nin 29. Launchpad projesi olarak öne çıkan Hooked Protocol, gündeme yansıyan son duyuruya göre geliştirme bazında Web’3 dünyasında devrim yaratmayı amaçlıyor. Daha önce kripto sektörüne girmemiş olanlara yardımcı olacağını iddia eden Hooked projesi, geliştiriciler ve yatırımcılar için kolaylaştırılmış bir sistem sunacağını belirtiyor.

Hooked Protocol’de Öne Çıkan Özellikler Neler?

Hooked Protokol için öne çıkan nitelikler aşağıdaki şekildedir:

  • Web 3 Onboarding için Geliştirilen Ağ Yapısı: Protokol’ün ağ yapısının hızlı, kullanıcıya yönelik ve oyunlaştırılmış deneyimi sunan bir yapıda olacağı açıklandı.
  • dAAp Entegrasyonu: Protokolün ilk dApp’ının Quiz to earn mekaniğine bağlı olarak geliştirildiği belirtildi.
  • Eğitim: Protokolün topluluğunun Web 3 hakkında eğitim alabilecekleri, oyunlaştırılmış öğrenme deneyimine ağdan katılabilecekleri ifade edildi.
  • Ürünler: Protokol, Proof of Work and Time sistemini getirmesinin yanında Mining oyun, trade, swaplı işlem gibi ürün kategorilerini sunacak.

Sıralanan nitelikler HOOK sahipleri tarafından deneyimlenebilecek.

hooked-protokol.png

HOOK Özel Satışı Ne Zaman Oldu?

BNB Chain’e ait olan BEP-20 ağı üzerinden işlevlerini sergileyecek olan HOOK’un toplam arzı 500.000.000 HOOK’tur. Özel satış için 100.000.000 HOOK belirlenmiştir. Özel satışları ise 24 Kasım 2022’de 0.06 ile 0.12 dolar arasında değişen fiyatlar üzerinden yapılmaya başlandı. Binance’de ilk olarak 0.10 dolarlık fiyat üzerinden özel satışa çıktı.

HOOK Token Geleceği Nasıl Olacak?

HOOK token için herhangi bir fiyat tahmini henüz yapılmadı. Çünkü token’a yönelik dağıtım süreci henüz tamamlanmadı. Ancak kripto para analistlerine göre HOOK token’ın topluluğu kısa sürede büyüyecek. Analistler projenin özellikle bireysel, kurumsal yatırımcılara ve token geliştiricilerine aynı anda hitap etmeye çalıştığını belirtiyorlar.

Hooked protokolden yararlanan kişiler pek çok avantaja da sahip olabilecekler. Hızlı kripto para transferi, alım-satım şartlarında hızlı onay, Web 3 eğitimi alma, Web 3 mantığında oyunlara katılarak kazanç elde etme gibi pek çok farklı şarttan yararlanılabilecek. Bu kapsamda projenin 2023 senesinde gözde haline gelebileceği ve değer kazanımına konu olabileceği düşünülüyor.

HOOK Token Dağıtımı Ne Zaman?

Hooked Protocol nihai token dağıtımı, 01/12/2022’de saat 13:00’da gerçekleşecek. Bu dağıtımdan yararlanmak için Binance’de hesabı olan yatırımcıların cüzdanlarında bir miktar BNB Coin’i 01/12/2022 tarihinde en geç saat 09:00’a kadar kilitleyerek katılım sağlamaları gerekiyor. HOOK Token dağıtım tarihinde ise alınacak nihai token miktarı hesaplanıp, buna karşılık gelen BNB tutarını daha önce kilitlemiş olanların BNB bakiyeleri düşürülüp, yerine spot cüzdanlarına HOOK token transfer edilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.