Homt (HOMT) Token Nedir? Nasıl Alınır?

Homt (HOMT) Token Nedir? Nasıl Alınır?

Homt (HOMT) Token Nedir? Nasıl Alınır?

Homt token, özel öğrenci mülklerine erişimi sağlayan, sahipliği üstlenen aynı zamanda da mülkleri demokratikleştirmeye çalışan bir token türüdür. Homt LTD şirketinin bir projesi olarak karşımıza çıkan token, pek çok yeniliği de beraberinde getirmeyi hedeflemekte.

Bu proje dünyanın farklı noktalarında bulunan öğrenciler için mülklerin düşük maliyetlerle kiralanabileceği özel bir piyasa pazarı geliştirmeyi amaçlıyor. Mülkler de, öğrenciler için uygun şartlarda kiralanabilir, çalışma hayatlarını uzun süreli kiralama ile kolaylaştırabilir duruma getiriliyor.

HOMT ekibi öğrencileri yarının geleceği olarak gördüklerini, onların yaşamlarını huzurlu ve uygun maliyetlerle sürdürülebilir hale getirmek için bu uğurda kendilerini her gün geliştirdiklerini ifade etmekte.

HOMT Projesi Avantajları Neler?

HOMT coin HOMT coin

Proje öğrencilere her yönden refah düzeyi yüksek bir ortam oluşturmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda da pek çok avantajı öğrencilere sunuyor. Web sitelerinde ve açıklamalarda bulundukları sosyal medya hesaplarında bu avantajları aşağıdaki gibi sıralamışlar:

  • Öğrencilerin evlerini birkaç tıklamayla bulmalarına yardımcı olma
  • Öğrenciler için düşük maliyetler ile yaşamlarına katkıda bulunma
  • Sadık jeton sahipleri için nokta tabanlı sistem üzerinde çok sayıda ek hizmet hizmeti çalıştırma
  • Her işlemde şeffaflık sunma
  • Gayrimenkul sektöründe dünyanın ilk ERC20 Token projesi olma

Projenin getirdiği avantajlar arasında yerini alıyor. Üstelik dünyamızın son yarım yıldır uğraştığı Covid-19 salgınında rahatsızlanan öğrencilerin tedavi sürecinde gerekli ilaçların alınmasında katkı sunduklarını da açıkça dile getiriyorlar. Şu anda da Fon yaratma sürecinde olan proje ilerleyen dönemlerde oldukça popülerleşeceğe benziyor.

HOMT Token Değeri Ne Kadar?

HOMT fiyatı ne kadardır? CoinGecko verilerine göre 1 HOMT token 0,01$ civarında işlem görmekte. Piyasa değeri ve dolaşan arz miktarına ilişkin net bir bilgi görememekteyiz. Proje oldukça yeni ve gerekli fon kaynaklarını yaratmakla meşgul. İlerleyen dönemlerde projenin net verilerini paylaşıyor olacağız.

HOMT Token Nasıl Satın Alınır?

HOMT hangi borsalarda bulunur sorusunu merak edenler olabilir. Token projesi oldukça yeni olmasına karşın, pek çok farklı platformdan temin edilebilir. Bu platofrmlar arasında eToro, Plus500 ve Bitpanda’yı tercih edebilirsiniz. Kayıt olma ve hesap doğrulama işlemlerinin ardından bu platformlardaki hesabınıza para aktararak tokenleri alabilmek mümkündür.

HOMT Token Sonuç

HOMT airdrop HOMT airdrop

HOMT projesi geleceğe dair kalıcı projeler arasında yerini alabilecek nitelikte. Mayıs 2020 tarihlerinde başlattıkları airdrop kampanyası ile de bu güveni kullanıcılarına vermişti. Yaklaşık 15 dolar değerindeki HOMT tokenleri, gerekli birkaç görevi tamamlayan kullanıcılar hesaplarında bulabildi.

Öğrencilere sunduğu destek ve kararlı ilerleyiş süreçleri ile gelecekte adından çokça söz edilecek projelerden biri durumunda. Uzman ekibi ile pek çok avantajı yatırımcılarına sunan Londra merkezli proje, ilerleyen dönemlerde çokça rağbet göreceğe benziyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.