Highstreet Coin Geleceği, Highstreet Coin Nedir

Highstreet Coin Geleceği, Highstreet Coin Nedir

Dünyanın en çok kullanıcılarından birine sahip olan Binance, Highstreet’i (HIGH) Listeleyecek haberi ile birlikte kripto para yatırımcılarında bir hareketlenme söz konusu olmuştur.  18 Aralık 2021 tarihi itibariyle listeye girmesi beklenen Highstreet Coin (HIGH), Binance sitesinden duyurulan ölçütlere uyan yatırımcılar tarafından alıma tabi olabilecektir.

Highstreet Coin (HIGH) Nedir?

Highstreet Coin (HIGH) Nedir?  Sorusu da, haberin duyurulması ile birlikte cevap aramaktadır. Söz konusu coin, son dönemlerin popüler kripto para projelerinden biri olan, Highstreet  Metaverse temalı bir oluşumdur. Pek çok büyük marka ile anlaşma yapması beklenen Highstreet Coin (HIGH), aynı zamanda oyun içi alım satım işlemleri ve özellikle NFT alım satımı için de kullanılabilmektedir. Bu yönüyle kısa bir süre içerisinde popüler olacağı düşünülen Highstreet Coin (HIGH), yatırımcılarına, yönetimde çeşitli katılım hakları da sağlamaktadır.

Ethereum alt yapısı ile işlem görecek olan bu coin aynı zamanda Binance Global platformu’nun da desteğini almaktadır. 2015 yılı itibariyle kurulan VR adlı şirket tarafından hayata geçirilen HIGH Coin projesi, dünya devi sayılabilecek firmalara ait olan reel ürünleri sanal NFT’ler ile ilişkilendirerek temelinde ticaret mantığı bulunan bir metaverse inşası üretmektedir. Henüz yeni bir altcoin olmasına rağmen dünya çapında büyük ve küçük ölçekli ticari oluşum tarafından destekleneceği duyurulmuştur.

Highstreet Coin (HIGH) Ön Satış

Binance Global kripto para borsası kanalıyla, 17.12.2021 tarihi saat 10.00 itibariyle listelenen bu coin, BTC, BUST ve USDT çiftleri ile alım ve Highstreet Coin (HIGH) ön satış işlemine tabidir. Yatırımcılar için 18,12.2021 saat 10.’da çekim işlemi de aktif hale gelecektir. Kullanıcılar çekim öncesinde, belirlenen değişim çiftlerinde cüzdan bakiyelerine göre alım satım hazırlığı yapabilirler.

Binance Global sitesi üzerinden aktarılan Highstreet Token alım ve satım verileri, yatırımcılarına yol göstermek amacıyla paylaşılmaktadır. Konuya ilişkin net veriler yine Binance Global kişisel hesaplar aracılığıyla alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalardan takip edilebilir.

Highstreet Coin (HIGH) Nasıl Alınır?

Highstreet Coin (HIGH) Nasıl Alınır? sorusuna verilebilecek en net yanıt Binance platformunda oluşturulan kişisel hesaplar aracılığıyladır. Cüzdan bakiyeleri ile, yatırımcı tarafından belirlenen %25, %50, %756 ve ya %100 oranında alım satım işlemi yapılması mümkün olduğu gibi, HIGH Coin alım ve satımında, kullanıcı tarafından belirlenen BUST, BTC ve ya USDT bazında belirlenen ara bakiye miktarları ile de işlem yapılabilmektedir.  Yatırımcılar alım ve satıma açıldığı an itibariyle kişisel hesaplarından BUST, USDT ve BTC değişim çiftleri ile alım ve satım işlemi yapabilir Ancak, çekim işlemi için 18 Aralık tarihi beklenmektedir.

Highstreet Coin (HIGH) Hangi Borsalarda

Highstreet Coin (HIGH) hangi borsalarda sorusuna verilecek yanıt;

  • Binance Global
  • Uniswap (V2)
  • PancakeSwap (V2)
  • MEXC
  • LBank
  • DODO
  • Hoo şeklindedir. Bu borsalar aracılığıyla, yatırımcılar belirlenen işlem çiftlerinde alım ve ya satım işlemi yapabilir. Highstreet Coin (HIGH) yatırımı ile birim fiyat doğrultusunda kazan elde edebilir.

Highstreet Coin (HIGH) Yorum

Kripto para borsasında yeni bir soluk getirmesi beklenen Metaverse projelerinden biri olan Highstreet Coin (HIGH) yorum verileri son derece olumlu seyretmektedir. Binance Global Borsası’nda listelenmesi ile birlikte geniş bir kitleye ulaşması ön görülen bu coin ile ilgili yorumların olumlu olmasının asıl nedeni mevcut anlaşmalarının son derece güçlü ve köklü firmalar ile gerçekleştirilmiş olmasından ileri gelmektedir.

Bu verilere ek olarak, finansal destek bazında arkasında çok sayıda şirketin de bulunması özellikle gelecek yılın ikinci yarısında yükselişine büyük ölçüde garanti gözüyle bakılmasına ve uzmanların bu görüşe paralel yorumlar yapmasına neden olmaktadır.

Highstreet Coin (HIGH) Geleceği

Highstreet Coin (HIGH) geleceği söz konusu coinin piyasa değişkenlerine bağlı olarak oluşması ön görülen rakamsal verileridir. An itibariyle Coin Market Cap verilerine göre, 312 TL’lik bir birim fiyata sahip olan Highstreet Coin (HIGH)’in günlük en yüksek değeri 661,21 TL iken, en düşük değeri ise 289.95 TL’dir. Listede 2798. Sırada yer alan Highstreet Coin (HIGH)’in piyasa değeri 784,467,188.95 TL’dir ve  son 24 saatte işlem hacmi %845.54’lük bir artış göstermiştir. Price Prediction ekibine göre hıgh coin geleceği 2022 yılında 31 -36 dolar seviyelerinde olacağını belirtmektedir.

Highstreet Coin Fiyat

Highstreet Coin Fiyat içeriğin yazıldığı an 18,89 dolar olup son 24 saatte yüzde 22,68 oranın bir düşüş yaşamıştır. Maksimum arzu 100 milyon adettir.

Highstreet Coin Fiyat

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum