Hazreti Coin Nedir, Hazreti Coin Hangi Borsada?

Hazreti Coin Nedir, Hazreti Coin Hangi Borsada?

Hazreti Coin nedir? Kısaltması HZY olan Hazreti Coin eski ve ünlü bir Twitch yayıncısı olan Mustafa Yavuz’un çıkarttığı bir para birimidir. Bu yeni nesil kripto para birimiyle alakalı pek çok bilgi bulunmamakla beraber MarketCap verilerine henüz girmediği de bilinmektedir. Mustafa Yavuz yayın yaptığı zamanlarda kullandığı Hazreti Yasuo mahlasından esinlenerek finanse ettiği altcoinin adını Hazreti Coin olarak belirlemiştir.

Son dönemlerde kripto para piyasasında pek çok hareketlilik bulunmaktadır. Bu hareketlilikler de her geçen gün artmaktadır. Elon Musk tarafınca başlatılmış olan ünlü ve bilinir kişilerin Coin piyasasına katılması ve Coin piyasasındaki dağılımlara yön vermesi ülkemizde ilk Sedat Peker Coin olarak ardındansa Mustafa Yavuz’un finanse ettiği Hazreti Coin olarak devam etmektedir.

Hazreti Coin (HZY) Geleceği

Hazreti Coin (HZY) geleceği analist tarafından incelenmektedir. Fakat HZY Coin henüz MarketCap üzerinde listelenmemektedir fakat Poocoin verilerine göre HZY Coin’in güncel işlem değeri 0.000000000402613 dolar şeklindedir.

HZY Coin geleceği hakkında tahminlerde bulunan analistler Hazreti Coin’in yükseliş göstermesini beklemektedir. Güncel olarak sürekli kur farkı değişen Hazreti Coin Bscscan borsasında listelenmektedir. Fiyatı takip etmek isteyen kişiler borsaya giriş yaparak HZY Coin’in fiyatını anlık bir şekilde takip edebilirler. Hazreti Yasuo mahlaslı Mustafa Yavuz’un finanse ettiği ve çıkarttığı HZY Coin’i takip etmek isteyen yatırımcılar listelendiği borsa üzerinden takip işlemini gerçekleştirebilirler.

Hazreti Coin (HZY) Hangi Borsalarda Var?

Hazreti Coin (HZY) hangi borsalarda var? Hazreti Coin merkeziyetsiz kripto borsalarından biri olan PancakeSwap borsasından atın alabilirsiniz. Hazreti coini kendi sitesi üzerindende satın alma işlemini yapabilirsiniz. Bu sistem üzerinden satın alma işlemi yapabilmek için borsalarının sistemleri üzerinden üyelik açmanız ve dahi hesabınza tether/dolar yüklenilmesi  gerekmektedir. Hesabınız yoksa hesabınızı oluşturabilir ve sizin adınıza kayıtlı olan resmi banka kartınız işe birlikte hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Sonrasında ise yüklediğiniz bu bakiyeye karşılık Hazreti Coin satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Hazreti (HZY) Coin Yorum

Hazreti (HZY) Coin yorum bölümü HZY Coin’in geleceği ile alakalı yazılmıştır. Metin sürecince hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi yapılmaktadır. HZY Coin yorum yalnızca uzman kişi ve kişiler tarafınca yapılmaktadır. 2021 yılının başlarında piyasaya sürülen HZY Coin SMA hastalarını ve çeşitli insani yardım kuruluşlarını desteklemek için Yasuo kullanıcısı Mustafa Yavuz tarafından oluşturulan yerli kripto parası olan HZY Coin’in yol üç çeyrekten oluşmaktadır.

2021'in üçüncü çeyreği:

  • CoinGecko üzerinde listelenmek
  • Coin MarketCap üzerinden uygulamaya alınmak
  • Büyük borsalar
  • Sosyal medya yarışması
  • Yerel değişim
  • %10 jeton yakma
  • Web sitesi güncellemesi

2021'in dördüncü çeyreği:

  • MarketCap borsasında listelenmek
  • HZY token sahipleri için özel içerik platformu
  • SMA hastaları için 24 saat yardım canlı yayın sağlayın

Hazreti Coin (HZY) Nasıl Alınır?

Hazreti Coin (HZY) nasıl alınır? Yerli bir yardım projesi olan HZY Coin stake işlemi ve madenciliği şu ana kadar yapılamamıştır. Bu sebeple Hazreti Coin sadece listelenmekte olduğu borsalar aracılığıyla satın alınabilmektedir.

Yalnızca Bscscan üzerinden listelendiği bilinen HZY Coin bu borsalar aracılığıyla satın alınabilmektedir. Hazreti Coin satın almak için Bscscan borsası üzerinden hesap açılması gerekmektedir. Bscscan borsası üzerinde bir kullanıcının bir hesabı bulunmuyorsa hesabını oluşturarak cüzdanına erişim sağlaması gerekmektedir. Bu noktada hesabına dolar ya da Türk lirası bazında bakiye aktarması gerekmektedir.

Bakiye aktarımından hemen sonra kullanıcı aktardığı bakiyesi ile birlikle HZY Coin alım satım işlemleri yapmaya başlayabilecektir. Sistem üzerinden HZY Coin grafiği izlemekte mümkündür.

Hazreti coin CoinMarketCap

Hazreti coin CoinMarketap'ta listelenmeyen bir kripto para birimidir.

Hazreti Coin (HZY) Yasuo Token Kaç TL?

Hazreti coin kaç tl, Hazreti coin ne kadar, haberiminiz yazılıdğı sırada 1 hazreti coin 0.000000000403774 dolardır. Detaylı Hzy coin grafik bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.