Hard Protocol (HARD) Nedir?

Hard Protocol (HARD) Nedir?

Hard Protocol, zincirler arası borçlanmayı ve varlıkların ödünç verilmesini sağlayan, merkezi mevcut olmayan bir para piyasasıdır. Hard Protocol’ün yerel para birimi ‘’HARD Protocol’’dür.

Hard Protocol; BTC, XRP, BNB, BUSD, KAVA, USDX gibi çeşitli varlıklar ile kredi verme ve alma özellikleri sunmaktadır. Kava blok zinciri ile çalışabilen bu platform, aynı zamanda DeFi özellikleri de sunan birçok hizmete erişmektedir.

HARD Protocol’ün temelinde, HARD token bulunmaktadır ve bu kullanıcıların yönetimde söz sahibi olmasına karşı denetleyici bir özelliğe sahiptir. Dijital varlıklarınızı, HARD ile değerlendirebilir, sahip olduğunuz diğer varlıklarınız ile birlikte teminat göstererek başka digital varlıklar ödünç alabilirsiniz.

6 Kasım 2020 tarihinden itibaren Binance platformu ile listelerde ismini duyuran HARD token, HARD/BTC, HARD/BNB, HARD/BUSD ve HARD/USDT çiftlerini işleme koymaya başladı. İlk katılımcılarını teşvik etmek amacıyla uygulamanın devamında yönetimde kullanıcılar da söz sahibi olacaklardır.

HARD Protocol, tüm gerekli kontrol ve düzenlemeleri yaparak, Harvest.io’nun adını, diğer uygulamalarla karıştırılmaması için önlem aldı ve projeyi yeniden markalaştırmaya karar verdi. Bunun sebebi olarak da Brian Kerr ‘DeFi sektöründe başka harwest kelimesi başka çağrışımlar yaptığı için, böyle bir karar aldık’’ diyerek görüşlerini bildirdi

HARD Protocol (HARD) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Hard Coin Grafiğine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="23187"]

HARD Coin Yorumları

HARD Coin, listelenmeye başladığından itibaren ilgi çekip öne çıkmayı başarmıştır. Grafikleri karşılaştırıldığında, yatırımcıların ilgi çekici görüşleri olduğu görülmüştür. Tüm yatırımcıların yaklaşımlarını daha iyi anlayabilmek için HARD Protocol güncel verilerine mutlaka göz atmalısınız.

Listelenmeye hazırlandığı sırada 0,6661 dolardan işlem alan HARD Protocol, 31,171,685 USD işlem değeri ile CoinMarketCap verilerine göre bakıldığında piyasada 328.sırada yer alıyor. HARD Coin’in maksimum ulaşacağı değer ise 200,000,000 HARD Coin olması ön görülüyor.

Ayrıca 14 Kasım 2020 tarihinde HARD Coin’in 0,3810 dolar ile dibi görmesi ancak 8 Aralık 2020 tarihinde 1,20 dolar ile rekora gitmesi de önemsenmeyecek bir gelişme değil.

HARD Protocol Coin Nasıl Alınır?

HARD Protocol Coin almadan önce yeterli incelemeyi yaptığınızı düşünüyorsanız, dünyanın en büyük kripto borsası Binance ile yeni HARD protocol dijital paranızı kolaylıkla ve güvenle alabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.