GRT Coin Geleceği 2023-2027 | GRT Coin Fiyat Tahmini | GRT Coin Nedir

GRT Coin Geleceği 2023-2027 | GRT Coin Fiyat Tahmini | GRT Coin Nedir

grt coin geleceği, grt coin yorum ve grt coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

The garp coin geleceği 2022 yılı içerisinde birbirinden farklı uzman ve uzmanlar ekibi tarafından yorumlanmaktaydı. GRT Coin kripto para piyasalarında bulunan sana para birimlerinden bir tanesidir ve ölçeklenebilir bir alt yapıya sahiptir. Son zamanlarda düşüşe geçse de uzmanlar GRT Coin’in geleceğinin parlak olduğunu düşünmektedir.

 

MarketCap üzerinden temin edilen bilgilere gire piyasa üzerinde GRT Coin’in işlem değeri şu an 0.4468 dolardır. Ayrıca GRT Coin’in piyasa değeri geçen 24 saat içerisinde yüzde 3,92 oranında düşmüştür. Bu sanal para biriminin yine MarketCap’a göre piyasa değeri 4,550,413,122 dolardır. Piyasa sıralamasındaki yeri işe 55 numaradır.

 

Son zamanlarda GRT Coin üzerinde yaşanan düşüşe rağmen analiz sistemleri GRT Coin tahmini yaparken olumlu konuşmaktadır. Analiz sistemlerine göre GRT Coin’in geleceği parlak altcoinlerden biri olduğu belirtilmektedir.

 

GRT Coin Nedir?

GRT coin, bir çeşit kripto para birimi olarak kullanılır. Kripto para borsasında kullanılarak yatırım yapılabilen bir coindir. The Garph, indeksleme protokolü olarak kullanılmaktadır. Verileri düzenleyip erişimlerini sağlayan The Graph, farklı ağları sorgulayarak merkezsiz bir indeksleme protokolü ağı olarak karşımıza çıkar. The Graph, GRT şeklinde de ifade edilmektedir.

 

The Graph Coin Nasıl Alınır?

The Graph coin alımı, -Popüler kripto para borsası binance'den yapabilirsiniz. The Graph alımı için borsalara bakarken GRT coin şeklinde de arayabilirsiniz.

 

GRT Coin Cüzdanı Nedir?

GRT cüzdanı, kripto para cüzdanı olarak bilinir. The Graph ya da GRT coin olarak bilinen cüzdanlar, parayı saklar.

 

GRT Coin Hangi Borsalarda Var?

Grt coin hangi borsalarda var, grt coin binance, coinbase, gate.io, huobi, ftx borsalarında yer almaktadır. Alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

grt coin hangi borsalarda var

 

 

 

The Graph Özellikleri Nelerdir?

The Graph ağının özellikleri şunlardır:

 

 

 

 

 

 

 

 

 • The Garph ağı uygulamaların sunucusuz çalışmasını sağlar.
 • The Graph ağı uygulamaları güvenli hale getirir.
 • The Graph ağı, kesintisiz hizmet vermektedir.
 • The Graph ağı, Blockchain verilerini düzenler.
 • The Graph ağı, veritabanlarının kontrol noktaları haline gelmesinin önüne geçer.
 • The Graph ağı, farklı ağları sorgular.

 

 

The Graph Token Ekonomisi Detayları Nelerdir?

The Graph Token, kişilere kendilerine uygun pozisyonu alarak proje geliştirmelerine katkı sağlayan bir ekonomiyi oluşturuyor. Tecrübeli ya da tecrübesiz kişilerin, The Graph ağına çeşitli şekillerde katkı sağlayabileceklerini ifade eder.

 

GRT Coin Yorum

 

GRT coin yorum, altcoin yatırımcılarının son dönemlerde en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir. Uzmanların grt coin analizleri ve grt coin gelecek tahminleri yazımızın devamında kapsamlı olarak yer almaktadır. Grt coin hakkındaki tüm sorularınıza cevap veriyoruz.

 

Kaç adet GRT Coin var?

Kaç adet GRT Coin var? Dolaşımda 6,2 Milyar GRT coin arzı, toplamda 10 Milyar coin arzı bulunmaktadır.

 

The Graph Ağının Oluşumunu Sağlayan Bileşenler Nelerdir?

The Graph ağına katkı sağlayan bileşenler bulunmaktadır. The Graph'ı oluşturan bileşenler şunlardır:

 • Indexers (İndeks oluşturucular)
 • Curators (Düzenleyiciler)
 • Delegators (Yetkilendirenler)
 • Consumers (Müşteriler)

 

The Graph Ağı İndeks Oluşturucuları Kimlerdir?

The Graph ağının indeksleme hizmetini sağlayanlar, teknik bilgi alanında belli bir donanıma sahip olan node operatörleridir. Indexer’lar olarak da bilinen bu kişiler, sorgu işletme hizmetlerini ve indekslemeyi sağlar.

 

The Graph Ağı Düzenleyicileri Kimlerdir?

The Graph düzenleyicileri, grafik geliştiricileri ve veri topluluk üyelerinden oluşur. The Graph ağının düzenleyicileri(Curators),  ile indeks oluşturucuları(Indexers) bağlantılı şekilde çalışırlar. Düzenleyiciler(Curators), hangi API'ların indekslenmesi gerektiğini indeks oluşturucularına(Indexers) iletirler. Düzenleyiciler(Curators), bulundukları indeksleme geri bildirimleri kadar GRT kazanır.

 

The Graph Ağı Yetkilendirenleri Kimlerdir?

The Graph'ı yetkilendirenler (Delegators), ağın güvenliğini sağlayanlardır. Yetkilendirenler(Delegators), The Graph'ı indeks oluşturucularına(Indexers)  devrederek karşılığında bir kazanım elde ederler.

 

The Graph Ağı Müşterileri Kimlerdir?

The Graph müşterileri indeks oluşturucularına(Indexers), yetkilendirenlere(Delegators),  düzenleyicilere(Curators)  sorgu ücreti ödeyen son kullanıcılardır. Aynı zamanda indeks oluşturucularındaki grafikerleri sorgulayanlardır. The Graph müşterileri,açık kaynaklı sözleşmeler ile inşa edilen cüzdanlar aracılığıyla ödemelerini gerçekleştirirler.

 

The Graph'ın Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

The Graph ağının sağladığı kolaylıklar bulunmaktadır. The Graph'ın kolaylıkları şunlardır:

 

 • The Graph ağı, Ethereum ve IPFSgibi ağları sorgulama yapabilmeyi sağlar.
 • The Graph ağı, açık API'leri oluşturabilir.
 • Blockchainler üzerindeki verilerin kolaylıkla sorgulanmasını sağlar.
 • Geliştiriciler, Ethereum ve Ethereum benzeri ağlardan istedikleri bilgileri API’ler aracılığı ile hızlıca çekerek işleyebilir.
 • The Graph ağı ile her proje için ayrı veri çekme sistemi uygulanır.
 • The Graph ağı, veri erişiminde kolaylık sağlar.
 • The Graph ağı, sunucusuz çalışır.
 • The Graph ağı ile sunucular tek bir ağa bağlı kalmadıkları için uygulamaları güvenli hale getirir.

 

The Graph Hangi Uygulamaları Kullanıyor?

GRT'nin kullandığı uygulamalar şunlardır:

 • Merkeziyetsiz finans sistemi DeFi
 • Web 3.O uygulaması

The Graph, bu uygulamaları API’lerin, sunucuların ve veritabanlarının kontrol noktaları haline gelmemesini sağlamak için kullanıyor.

 

The Graph Web 3.0 Nedir?

Web 3.0 uygulamasını destekleyen The Graph, interneti bu uygulama ile güvenli hale getirir. Web 3.0 ile The Graph ağı, verilerin doğrulanabilir olmasını sağlar. Web 3.0 uygulaması ile The Grap, açık ağların saklanması için bir alan oluşturur.

 

DeFi Alanı Nedir?

Merkeziyetsiz finans olan DeFi, The Graph alanında hizmet sağlar. DeFi ile uygulamalar arasından bilgi alışverişinin sağlanması oldukça önemlidir. DeFi hizmeti sunan The Graph ağı, düşük maliyetli ve kolay kullanımlı hizmet sağlar. Ayrıca The Graph, sözleşme aracılığı ile kullanıcılara bu hizmetleri sağlıyor.

 

The Graph'ın Hedefi Nedir?

The Graph, geleceğe yönelik hedefleri için çalışmalarını sürdürüyor. Sunduğu hizmetin yanında sistemi üzerinden gelişme sağlamayı amaçlayan The Graph, projeleri merkezsiz bir yapıya kavuşturmak için hedefleme yapıyor.

 

The Graph'ın Borsaya İlk Çıkışındaki Durumu Neydi?

The Graph'ın borsadaki ilk yeri yükselişle sonuçlanmıştı. Piyasaya çıkış anında 0.135246 dolardı. İlk çıkışıyla yükselişe geçerek fiyatını ikiye katlamıştı. The Graph, borsada değerli kripto paraları arasındaki yerini koruyor.

 

2022 Yılında GRT Coin Gelişmeleri Nelerdir?

The Graph, token satışı ile 2022 yılında 12 milyon dolarlık fon sağladı. The Graph ile Uniswap, Synthetix, Aragon, AAVE, Balancer ve daha birçok ağ için geliştiriciler tarafından 3 binden fazla “subgraph” oluşturuldu.

 

Uzmanlar The Graph Coin İçin Neler Diyor?

The Graph, yatırımcıların dikkatini çeken bir yatırım olarak görülüyor. The Graph için uzmanlar yapılacak proje çalışmaları ile ileriye yönelik bir grafiğin ortaya çıkacağına dair açıklamaları bulunmaktadır.

 

Grt Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten grt coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

 

 

GRT Coin Geleceği 2023

GRT Coin geleceği 2023 kapsamında CoinArbitrage ekibinin yaptığı açıklamalara göre 2023 yılının son atlarında 0.25157 dolar gibi bir fiyata ulaşacaktır. DigitalCoinPrice ekibine göreyse GRT Coin 2021’in son aylarında ortalama olarak 0,38 dolarlık bir işlem fiyatına erişecektir. TradingBeasts ekibi ise GRT Coin’in 2023 yılının sonunda 0.47435 dolara ulaşacağını düşünmektedir. Price Prediction’a göre GRT Coin’in 2023 yılının son aylarında en az 0,1502 dolara en fazla işe 1,09 dolara işlem görmesi beklenmektedir.

 

GRT Coin Geleceği 2024

GRT Coin geleceği 2024 yılında yükselişe geçeceği düşünülen GRT Coin Price Prediction’a göre 2024  yılının ilk aylarında en az 1,15 dolar üzerinden en fazla ise 1,24 dolar üzerinden işlem görmesi beklenmektedir. Price Prediction GRT Coin’in 2024 yılının ortalarında minimum 1,36 dolardan işlem görmesinı beklerken maksimum 1,55 dolardan işlem göreceğini düşünmektedir. Price Prediction GRT Coin’in 2024 yılının son aylarında en düşük işlem fiyatının 1,58 dolar olacağını öne sürerken en fazlaysa 1,79 seviyesinde işlem göreceğini düşünmektedir.

 

GRT Coin Geleceği 2025

GRT Coin geleceği 2025 yılında Coinarbitragebot uzmanlarına göre yükselişe geçecektir. Uzmanlar GRT Coin’in 2025 yılında piyasa değerinin 2.09675 dolar seviyelerinde olacağını düşünmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre GRT Coin 2025 yılında 0.0000401213 dolardan işlem görecektir. Price Prediction ekibi GRT Coin’in 2025 yılının ilk başlarında en az 1,54 dolardan en fazla ise 1,81 dolar işlem göreceğini tahmin etmektedir. Yine Price Prediction ekibi GRT Coin’in 2025 yılının son aylarında en az 2,28 dolardan işlem görürken en fazla 2,71 dolardan işlem göreceğini düşünmektedir.

 

GRT Coin Geleceği 2026

GRT Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre yükselecektir. Ekip GRT Coin’in 2026 yılının başlarında en az 2,26 dolardan işlem göreceğini tahmin ederken en gazla 2,53 dolardan işlem göreceğini düşünmektedir. Yine Price Prediction ekibi GRT Coin’in 2026 yılının son aylarında en az 3,41 dolardan işlem göreceğini düşünürken en fazla 4,01 dolardan işlem göreceğini düşünmektedir. Coinarbitragebot uzmanlarına göre GRT Coin 2026 yılında 3,39 dolardan işlem görecektir. Digitalcoinprice ekibine göre GRT Coin 2026 yılında 0.0000479057 dolardan işlem görecektir.

 

GRT Coin geleceği

 

GRT Coin Geleceği 2027

GRT Coin geleceği 2027 kapsamında Price Prediction ekibine göre GRT Coin 2027 yılının başında en az 2,13 dolar iken en yüksek 2,39 dolar olması beklenmektedir. Yine aynı ekibe göre yılın sonunda en düşük tutarın 3,23 dolar en yüksek tutarın ise 3,80 dolar olması beklenmektedir.

 

GRT Coin Yükselecek Mi?

GRT Coin yorum alanında kendini geliştirmiş ekipler tarafından yapılmaktadır. Bu ekip ya da bireylerin yaptığı açıklamalara göre günümüzde düşük bir ücretten satın alınan GRT Coin’in gelecekte 3 yıllık süreci parlak görünmektedir. Uzmanlar ayrıca GRT Coin’in piyasa değerinin önümüzdeki 3 yıl boyunca giderek artacağını ve katlanacağını düşünmektedir. Bu yorumlar göz önünde bulundurulduğunda bilir kişiler GRT Coin’in uzun süreli iyi bir yatırım olduğunu belirterek dile getirmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.