Gods Coin Geleceği 2022-2025, Gods Coin Fiyat Tahmini

Gods Coin Geleceği 2022-2025, Gods Coin Fiyat Tahmini

Gods Coin geleceği bakımından önemli bir kripto para birimi olmasıyla yatırımcıların dikkatini çeken seçeneklerden biri olarak tanımlanıyor. Gods Coin alımı yapma vasıtası ile kullanıcıların kart alıp satabildiği bilinmektedir. Oyun kapsamında da kullanılan Gods Coin fiyatı bugün itibariyle 69,05TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 343.517.305,20TRY olduğu bilinmektedir.

Gods Coin Nedir?

Gods Coin nedir? Gods Coin açılımı ile Gods Unchained kripto para birimi şeklinde öne çıkanlar arasındadır. Oyuncuların platform içinde ERC-721 şeklinde NFT kart alması ile oyun içinde yer alan ögelere sahip olmasını sağlamaktadır. Ekosistemindeki para birimi GODS Coin şeklinde olup kart alım ve satışında kullanıldığı bilinmektedir. Bu sayede NFT şeklinde satın aldığınız kartların gerçek paraya dönüşmesini sağlayabilirken diğer oyun içindeki kullanıcılarla takas edilebilmesine de imkân tanıdığı bilinmektedir. Bu işlem beraberinde kullanıcıların hem oyun oynamasına hem de kart ticareti yapabilmesine olanak sağladığı bilinmektedir.

Gods Coin Nasıl Alınır?

Gods Coin nasıl alınır? Gods Coin al-sat işlemi yapmak için öncelikle bulunduğu borsalardan birinde hesap oluşturmanız gereklidir. Hesap oluşturma beraberinde kimlik doğrulaması yaparak hesabınıza Gods Coin alımı için belli bir miktar yatırım yapmanız gerekir. Bu işlem sonrasında belirttiğiniz limite ulaşınca satabilir veya farklı bir coin çeşidi alabilirsiniz.

Gods Coin Hangi Borsalarda

Gods Coin hangi borsalarda araştırmasında Coinbase Exchange borsasında listelenmiş olan coin için birçok borsadan bahsetmek mümkündür. Gods Coinin bulunduğu borsalar şu şekilde sıralanmaktadır.

  • KuCoin
  • FTX
  • Bybit
  • OKEx
  • MEXC

Yukarıda sıralanmış olan borsalar haricinde Gods Coinin farklı borsalarda da işlem gördüğü bilinmektedir.

Gods Coin Geleceği 2022

Gods Coin geleceği 2022 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 10,10 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 11,47 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 10,10 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Gods Coin Geleceği 2023

Gods Coin geleceği 2023 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. 2023 yılı için Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 14,03 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 16,60 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 14,54 dolar olacağı beklenmektedir.

Gods Coin Geleceği 2024

Gods Coin geleceği 2024 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Gods Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 21,17 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 24,56 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 21,75 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Gods Coin Geleceği 2025

Gods Coin geleceği 2025 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Gods Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 30,12 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 36,72 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 33,12 dolar olması beklenmektedir.

Gods Coin Fiyat Tahmini

Gods Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin önemli rol oynadığını söylemek gerekir. Yatırımcının dikkatini çeken Gods Coin ile ilgili belirtilen fiyat listesi kesinlik içermemesine rağmen ipucu şeklinde değerlendirilebilir. Her sistemde oluşan risklerin kripto para dünyasında da bulunması nedeniyle sıkı ve düzenli takip yapmanın büyük önem taşıdığı da bilinmektedir. Ani fiyat değişimleri gibi birçok durumun risk oluşturması mümkün olduğundan tüm birikimi yatırıma dönüştürmek yerine adım adım ilerlemek daha mantıklıdır.

Gods Coin Yükselir mi?

Gods Coin yükselir mi? Gods Coin gelecek vaat eden kripto para seçenekleri arasında bulunmaktadır. Uzun ve kısa vadeli yatırımlarınızda yükselişte ilerleyecek Gods Coin alımı ile önemli seviyede kar edebilmeniz mümkündür. Uzman ifadelerine göre belirtilen fiyatların kesinlik içermemesine rağmen yükselişte ilerleyeceği belirtilmektedir. Bu yüzden yükseleceği yönünde bilgi vermek doğrudur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.