gelecek vaad eden altcoinler 2023

gelecek vaad eden altcoinler 2023

Gelecek vaadeden altcoinler hakkında kapsamlı bir rehberdir.

Gelecek vadeden altcoinler 2022, 2021 yılının sonlarına doğru birçok yatırımcı tarafından aratılan başarı projelerdir. Gelecek vaat eden altcoinler aynı zamanda kaliteli kripto para projeleridir.

Bir kripto para birimi sahip olduğu özellikler, ekosistemler, işlem hacimleri gibi farklı ve çeşitli faktör eşliğinde ön plana çıkmaktadır. Bu noktada iyi bir araştırma ve dahilinde araştırma ile birlikle sağlam bir analiz yatırımcılara uzun vadede kazandırma ihtimali olan kripto para birimlerinin bilgisini verecektir. 2022 altcoin fiyat tahminlerini öğrenmek isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

Gelecek Vadeden Altcoinler Nelerdir?

Gelecek vaat eden altcoinler nelerdir? 2021 yılı sonlarında yatırımcılar sık sık bu konu hakkında araştırma yapmaktadır. Gelecek vaat eden altcoinler mevcut durumları ve geçmişteki yükselişleri de göz önünde bulundurulduğunda uzman kişi ve analistlerin yükseleceğini düşündükleri altcoinlerdir.

 • Ethereum
 • Chiliz
 • Bittorent
 • TWT
 • Ripple
 • Reef
 • Ravencoin
 • Enjin
 • Mana
 • Omg
 • FLM
 • SLP
 • Gala
 • Ripple
 • Matic
 • Solana
 • Bnb

1. Ethereum (ETC)

Ethereum (ETC) takip edilmesi gereken kripto para birimlerinden sadece bir tanesidir. Etherum piyasaya sürüldüğü tarihten 2021 yılına kadar piyasada bulunan kripto para birimlerinin arasında ilk 10’a kadar yükselmiştir. Uzmanlar Ethereum’un ilerleyen yıllarda bu yükselişinin devam edeceğini ve mevcut sıralamasını koruyacağını tahmin etmektedir. Ehereum’um 2022 senesi içerisinde, Bitcoin ile bağlantılı bir şekilde, iyi noktalara geleceği tahmin edilmektedir. Bazı uzmanlara göre Ethereum’un fiyatı 2022 yılı içerisinde 7 bin dolar civarına çıkabilecektir.

2. Chiliz (CHZ)

Chiliz (CHZ) adını spor ve eğlence platformlarında duyurmuştur. CHZ Coin projesini başarılı kılan durumlardan bir tanesi ve başlıca olanı düzenli ve devamlı bir şekilde yeni anlaşmalara imzalar atmasıdır. Uzmanlar göz önünden ayrılmayan ve dikkatleri üstünde tutan bu altcoinin ilerleyen yıllarda da fiyatının yukarıya doğru seyredeceğini tahmin etmektedir.

3. Trust Wallet Token (TWT)

Trust Wallet Token (TWT) Coin uzman kişi ve ekiplerin gelecek vaat ettiğini tahmin ettikleri altcoinlerden yalnızca bir tanesidir. Gerek fiyatı gerekse TWT Coin’in arkasındaki şirket uzmanların bu tahminini etkilemektedir. Trust Wallet Token kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sunan bir BEP-20 yardımcı programdır.

4. BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT) coin Gelecek vadeden altcoinler bulunmaktadır. 2021 yılı itibariyle adını duyuran BTT Coin kısa bir sürede 659.95B BTT gibi bir arza yükselmiştir. Güncel değeri 0.004182 dolar olan bu Coin için uzmanlar gelecek vaat ettiğini söylemektedir. BTT Coin kısa sürede edindiği başarılarıyla birçok rakibini geride bırakmıştır.

5. Enjin (ENJ)

Enjin (ENJ) adı son zamanlarda hemen her analistin liste geçen bu altcoinin güvenli bir ağ üzerinde kurulmuş olmasıdır. ENJ Coin sahip olduğu özellikler sebebiyle analistlerin listelerinde geleceği parlak coinlerden biri olarak anılmaktadır. Uzmanlar işlem değeri şu an 2,86 dolar olan Enjin Coin’in gelecekte yükselişe geçeceğini tahmin etmektedir.

6. Decentraland (MANA)

Decentraland (MANA) merkezi olmayan kripto para birimlerinden birisidir birisidir. Ethereum tabanlı olan bu Coin piyasaya sürüldüğü zamandan beri analist ve uzman kişilerin tahminlerinde yer almaktadır. Uzmanlar güncellenmeye ve gelişmeye hızlı bir şekilde devam eden bu altcoinin gelecek vaat ettiği tahminlerinde bulunmaktadır.

7. XRP

XRP Coin listelerde 7 numarada bulunmaktadır. XRP Coin hakkında yapılan analiz yorumlarına göre uzmanlar XRP Coin’in gelecekte de şimdiki konumunu ve sıralamasını koruyacağını tahmin etmektedir. Hızlı yükselişi ve sabit duruşu sebebiyle uzmanlar XRP Coinin gelecek vaat ettiğini savunmaktadır.

8. REEF

REEF merkeziyetsiz bir defi işlem sistemidir. Piyasaya girdikten sonra hızlı bir şekilde yükselişe geçen bu Coin yatırımcıların da dikkatini çekmiştir. Uzmanlar piyasaya girdiği andan beri yükselişini koruyan bu para biriminin yükselişine devam edeceği tahminlerinde bulunmaktadır.

9. Ravencoin (RVN)

Ravencoin (RVN) gelecek vadeden altcoinler arasındaki bir diğer coindir. RVN coin, 2021 yılı itibaren adını sıkça duyurmuştur. RVN Coin, fiziki varlıkları Blockchain aracılığıyla taşımak adına token sistemi kullanmaktadır. Yapılan işlemlerin işlem ücretlerini de göz önünde bulundurduğunda RVN Coin birçok rakibini geride bırakmaktadır.

En çok artış beklenen coinler adlı yazımızı okumak isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum