Geleceği Parlak Coinler 2024 (Güncel Liste)

Geleceği Parlak Coinler 2024 (Güncel Liste)

Geleceği parlak coinler celo coin, auto coin, Flm coin, hot coin, dogecoin, ethereum oalarak bir çok kripto para uzmanı tarafından belirtiliyor.

Geleceği parlak coinler 2024 konusu önümüzdeki yıl birikimlerini kripto para borsasında değerlendirecek yatırımcıların dikkat etmesi gereken konular arasındadır. Kripto para piyasası her geçen gün yeni kripto para birimlerinin dahil olmasıyla hızla büyümektedir. Özellikle küçük yatırımlarla yüksek karlılık vaat etmesi nedeniyle son yılların en gözde yatırım alanlarından biri olan bu borsa ile ilgili yapılacak yatırımlar öncesinde uzman tahminleri ve analizlerin takip edilmesi, beklenen sonuçların alınması açısından önemlidir.

Dönem dönem her kripto para biri ile ilgili zirve haberleri yapılsa da, kripto para borsalarındaki değişkenlerin ve yatırım planlanan kripto para birimlerinin gelecek tahminlerine dikkat edilmelidir. 2022 yılı itibariyle yükselmesi olası olarak görülen ve uzman tahminlerinde sıklıkla yer alan coinler aşağıdaki gibidir. Uzun vadeli coin yatırımı hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Geleceği parlak coinler

 • CELO Coin
 • AUTO Coin
 • FLM Coin
 • VET Coin
 • HOT Coin
 • ARPA Coin
 • DENT Coin
 • ALGO Coin
 • DİA Coin
 • Slp coin
 • Shiba
 • Floki

Geleceği Olan Coinler 2022

CELO Coin

Geleceği parlak coinlerin başında celo coin önümüzdeki yıl itibariyle yükselişe geçmesi beklenen coinler arasında yer almaktadır. Coin Marketcap verilerine göre an itibariyle bu coinin birim fiyatı 57.91 TL bandındadır. Toplam işlem hacmi 660,747,468,58 TL olan CELO Coin’in bu verilerle piyasa sıralaması 78’dir. Piyasa hakimiyeti ise %0,07’dir

CELO Coin Geleceği

AUTO Coin

Auto Coin, 2024 yılının özellikle ikinci yarısından sonra ivme kazanması öngörülen coinler arasında yer alır. Şuan itibariyle listelemenin 642. Sırasında yer alan bu coinin birim fiyatı 11.451,24 TL’dir. Günlük fiyat değişim %6,17 civarında bir düşüş gösterirken, piyasa değeri 916,143,859.30 TL’dir.

ata coin geleceği

Flamingo Coin ( FLM )

Flamingo Coin ( FLM ) kripto para piyasasının parametrelerine bağlı olarak şekillenmekte ve gelecek yıl itibariyle yükselişe geçebileceği öngörülen coinler arasında yer almaktadır. Coin Marketcap verileri incelendiğinde birim fiyatı 6,54 TL ve piyasadaki sıralaması 522’dir. Günlük en yüksek değeri 7.04 TL en düşük değeri ise, 6,30 TL olarak görüntülenen Flamingo Coin’in toplam piyasa değeri 980,960,282.89 TL’dir.

VeChain Coin (VET)

VeChain Coin (VET) birim fiyatı an itibariyle 1.38 TL olan ve bu açıdan küçük meblağlarla da yatırım yapılabilecek coinler arasında yer alır. Uzmanlara göre gelecek yıl itibariyle yükselişi söz konusu olabilecek coinlerden biri de olan VeChain Coin listenin 29. Sırasındadır.

Vet Coin Geleceği

Holo Coin (HOT)

Holo Coin (HOT) birim fiyatı Coin Marketcap verilerine göre 0,1481 TL bandındadır. Listelendiği günden bu yana istikrarlı bir yükseliş ivmesinde olan ve uzun süreli yatırım için ideal olduğu düşünülen HOT Coin sahip olduğu veriler ışığında 71. Sırada yer alır.

HOT Coin Geleceği

Arpa Chain Coin (Arpa)

Gelecek yıl için yukarı yönlü fiyat ivmesi kazanması öngörülen coinlerden biri de, ARPA Chain (ARPA) Coin’dir. Coin Marketcap verilerine göre birim fiyatı 1.80 olan bu coinin piyasadaki sıralaması 382’dir.

ARPA Coin Geleceği

Dent Coin

Dent coin, bu yılın yatırım bazında tercih edilen coinlerinden biri olmuştur. Uzman tahminlerine göre, gelecek yılda arz ve talep açısından başarılı bir çizgiye sahip olması beklenmektedir. Birim fiyatı 0,06017 olan DENT Coin’in liste sırası 159’dur.

Dent Coin Geleceği,

Algoland Coin (ALGO)

Algoland Coin (ALGO) 20,73 TL’lik birim fiyata sahip, listenin 22. Sırasında yer alan altcoinlerden biridir. Gelecek yıl anlaşmalarını arttırması ve buna bağlı olarak yükselmesi beklenen coinle ilgili olarak uzmanlar 2022 yılı için yatırıma uygun şeklinde yorumlarda bulunmaktadır.

Algo Coin Geleceği

DİA Coin

Dia Coin Ethereum altyapısı işlem yapan çok sayıdaki altcoinden biridir. uzmanlara göre 2022 yılı için yükseliş gösterme olasılığı son derece yüksek olan bu coin ile ilgili liste sıralaması 459 iken birim fiyatı Coin Marketcap’e göre 23.21 TL’dir.

Yukarıda yer alan geleceği parlak coinlerin dışında son dönemlerde popüler hale gelen metaverse projeleride yer almaktadır. Genel olarak kripto para piyasa hacmi yükselmediği sürece nerdeyse hiçbir altcoinin geleceği parlak olamaz. 2021 yılında kript para piyasa hacmi 3 trilyon doları aştığında bir çok coin *100 *150 kat artış sağladı. Tamamen projenin kalitesi ve piyasa hacmi gibi temel unsurlar coinin geleceğini belirlemektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.