Gate.io Yeni Listelenecek Coinler 2023

Gate.io Yeni Listelenecek Coinler 2023

Gate.io listelenecek coinler yatırımcılar tarafından takip edilen konular arasında yer almaktadır.

Gate.io listelenecek coinler yatırımcılar tarafından takip edilen konular arasında yer almaktadır. Dünya çapında kripto para yatırımı yapılmasına olanak tanıyan ve ciddi bir yatırımcı kitlesi bulunan Gate.io her geçen gün yeni kripto paraları listesine eklemeyi sürdürmektedir. Pek çok yatrımcının kişisel hesapları aracılığı ile aktif kripto yatırımı yapabildiği söz konusu kripto para borsasının resmi sayfası aracılığı ile kısa bir süre içerisinde listeye alacağını açıkladığı coinler,

Gate.io listelenecek coinler

  • BATH Coin
  • MINT Coin
  • MYRA Coin
  • YCT Coin
  • BTL Coin
  • DAL Coin
  • CRE8 Coin
  • EMPIRE Coin
  • MMM Coin olarak açıklanmaktadır.

Battle Hero Coin (BATH)

Battle Hero Coin (BATH) Coin Marketcap verilerine göre PancakeSwap ve BKEX borsalarında işlem görmektedir. An itibariyle 1.22 TL’lik birim fiyatı ile %3,07’lik bir düşüş yaşayan bu coin ile ilgili olarak liste sıralaması 3056 olarak görüntülenmektedir. Son 1 günlük en düşük değeri 1.18 TL iken en yüksek değeri 1.26’dır.

Merit Circle (MC) Coin Geleceği

MINT Coin

MINT Coin SouthXchange adlı kripto borsasında BTC ile alım ve satım işlemi yapılabilen merkeziyetsiz bir para birimidir. Coin Marketcap verilerine göre 1 MINT Coin2in değeri 0.001558 TL’dir. Listenin en son sıralarında yer alan coinlerden biri olan MINT’in sıralaması 7230’dur. Son 1 gün içerisinde işlem hacmi %345.34’lik bir yükseliş ivmesine sahiptir.

Mytheria Coin (MYRA)

Mytheria Coin (MYRA) aktif olarak PancakeSwap, KAIDEx, BKEX adlı borsalarda işlem gören ve birim fiyatı 37.08 TL olan bir altcoindir. Listenin 2885. Sırasında yer alan MYRA Coin, son 1 gün içerisindeki fiyat değişimi göz önünde bulundurulduğunda toplam değer kaybı %9.65 civarındadır.

Youclout Coin (YCL)

Youclout Coin (YCL) coin, Gate.io’nun listesine kısa bir süre sonra girecek coinlerde4n biridir. birim fiyatı 1.48TL olan bu kripto paranın listedeki sırası 2992’dir. PancakeSwap (V’) ve AscendEX (Bitmax) borsalarında işlem gören YLC Coin’in işlem hacmi son 1 gün içerisinde %36.53 artmıştır.

BTLUX Coin (BTL)

BTLUX Coin (BTL) hakkında henüz net bir veri akışı bulunmamakla birlikte kısa bir sonra Gate.io listesinde yerini alması beklenmektedir. Listeye alındıktan sonra sahip olduğu rakamsal verilerin şekillenmesi beklenen bu coine dair, Coin Marketcap’te de herhangi bir veri şuan için paylaşıma konu olmamıştır.

Creaticles Coin (CRE8)

Creaticles Coin (CRE8), ile ilgili henüz net bir veri bulunmamakla birlikte Coin Marketcap’te yer alan bilgilere göre satıştaki token adedi 40,000,000 adet olacaktır. toplam fonlama hedefi 3,800,000 olan Creaticles Coin (CRE8)’in kısa bir süre sonra Gate.io’da listelenmesi beklenmektedir.

DaoLaunch Coin (DAL)

Satıştaki token adedinin 100.000 DaoLaunch Coin (DAL) olacağı Coin Marketcap’te belirtilen bu coin için, fonlama hedefi 100.000 dolardır. Gate.io’da listelenecek bu coin için, şuan için net bir veri paylaşımı söz konusu değildir.

Empire Token (EMPIRE)

Empire Token (EMPIRE) Binance Smart Chain sözleşmeleri ile işlem yapacak olan bir kripto para birimidir. An itibariyle Coin Marketcap’teki birim değeri 1.06 TL’dir. Son bir gün içerisinde fiyatı yaklaşık 4.18 yükseliştedir ve bu verilerle 2956. Sırada yer almaktadır. PancakeSwap (V2), L Bak, CoinTiger, ZT, WhiteBIT, XT.COM borsalarında yer alan Empire Token (EMPIRE) coin2in kısa bir süre içerisinde Gate.io’da listelenmesi söz konusu olacaktır.

MultiMllion Coin (MMM)

MultiMllion Coin (MMM) Gate.io adlı kripto para borsasının kısa bir süre içerisinde listesine dahil ederek, alım ve satım işlemine olanak tanıyacağı coinler arasında yer almaktadır. Henüz herhangi bir birim değeri oluşmayan bu kriptonun hakkında bilinenlerden biri Ethereum alt yapısı ile işlem yapacağıdır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.