Gari Network Coin Geleceği 2022-2025  | Gari Coin Yorumları | Gari Token Nedir

Gari Network Coin Geleceği 2022-2025 | Gari Coin Yorumları | Gari Token Nedir

Kripto para yatırımcılarına göre büyük potansiyel barındıran Gari coin geleceği son zamanlarda yaptığı atak ile yatırımcıların oldukça dikkatini çekmektedir. Bu yazımızda gari coin yorumları ve gari coin nedir bilgileri yer almaktadır.

GARI Coin Nedir?

2020 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve  Hindistan’ın en hızlı büyüyen video paylaşım uygulaması olan ve 32 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip Chingari’de, kripto destekli bir yaratıcı ekonomi kurulmasına öncülük eden blockchain projesi Gari Network, projede ana token olarak GARI Coin kullanmaktadır. GARI Token Chingari uygulamasındaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanılan bir kripto para olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazının kaleme alındığı sırada GARI Coin 0,42 dolardan işlem görmektedir ve toplam hacmi 7,461,178 milyon dolardır.

Asıl amacı, dijital varlıkların arkasında bulunan ekosistemi ve blockchain teknolojilerini teşvik etmek olan kripto para projesi, kullanıcıların kısa süreli oluşturdukları videoları paylaştıkları Hindistan'ın en hızlı büyüyen sosyal medya platformu olan Chingari’yi piyasaya çıkarmıştır. Kullanıcılar yaptıkları paylaşımlar ile GARI Coin kazanabilmektedirler. Aynı zamanda kullanıcılar uygulama içerisinde yer alan oyunları oynayarak ve yorum yaparak da GARI Coin kazanabilirler.

Gari Network (GARI) Coin Hangi Borsalarda Bulunuyor?

Projesiyle yatırımcıların dikkatini çeken kripto para projesinin listelendiği borsalar şu şekildedir:

  • OKX
  • FTX
  • Huobi Global
  • BingX

Gari Network (GARI) Coin Geleceği

2 milyara yakın bir kullanıcı topluluğunu amaçlayan proje, uzmanlara göre ilerleyen zamanda büyümesini devam ettirerek dünya çapında büyük bir şirket haline gelebilir. Ayrıca uzmanlar git gide popülerleşen bu uygulamanın GARI Coin'i daha da ön plana çıkarması ile kripto para yatırımcılarının bu projeye yatırım yapabilenlerini belirtmektedir.

Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2023 yılında en düşük 0.86 dolar en yüksek 1.04 dolardan işlem görecektir. Ortalama olarak ise 0.88 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir. 2024 yılı için yapılan tahminler ise en düşük 1.29 dolar en yüksek 1.47 dolar şeklindedir. Ekibin 2024 yılında ortalama olarak beklediği fiyat ise 1.33 dolardır.

Gari Network (GARI) Coin Yorum

Gari Network, Hindistan'ın hızlı bir şekilde büyüyen video paylaşma uygulaması olan Chingari’yi desteklemekte ve yapılan paylaşımlar ile kullanıcılarına GARI Coin kazandırmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Kullanıcılarına para kazanmayı vadeden bu proje uzmanlara göre geleceği olan bir kripto para projesi olarak nitelendirilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.