FTM Coin Geleceği 2023-2027,  FTM Coin Fiyat Tahmini, FTM Coin Yorum

FTM Coin Geleceği 2023-2027, FTM Coin Fiyat Tahmini, FTM Coin Yorum

FTM coin geleceği,FTM coin yorumları ve uzmanların FTM coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Fantom (FTM) Coin geleceği uzman kişi ve ekiplerin yazılarında kendisine yer edinen başlık tiplerinden yalnızca bir tanesidir. Uzmanlar, yatırımcıların sıklıkla Fantom Coin geleceği ile ilgili metinler ve gelecek tahminleri araştırması sebebiyle günümüzde sık sık Fantom (FTM) Coin tahmini başlıklı makaleler yayınlamaktadır. Uzmanlar bu makalelerde FTM Coinin geleceği ile alakalı uzun zamanlı tahminlerde bulunmaktadır.

FTM Coin’in an itibari ile itibariyle CoinMarketCap verilerince işleme tabi tutulduğu fiyat 0.17 dolardır. Piyasa değeri ise son yirmi dört saatte yüzde 12,69 düşmüştür. FTM Coin’in güncel piyasa değeri 0.1733 şeklindedir. Ayrıca FTM Coin’in piyasada dolanan arzı da 2.55B FTM’dir. FTM Coin’in son 24 saatteki hacmi 910,674,633 dolar şeklindedir. CoinMarketCap sitesine göre bu para biriminin sıralaması 39 numaradır. Yine CoinMarketCap üzerinden edinilen verilere göre FTM Coin 55 farklı borsa üzerinden listelenmektedir.

Horizen (ZEN) Coin geleceği hakkında bilgi için tıklayınız

FTM Coin Nedir?

FTM Coin nedir? FTM veya Fantom Coin fikir birliği sağlamak adına aBFT ilkelerinin temel olarak kullanıldığı güvenli, ölçeklenebilir ve hızlı bir platformdur. FTM Coin platformu dağıtılmış defterler üzerinden akıllı sözleşmeler yürütülebilmesi adına doğrulanabilir bir platform olarak da bilinmektedir.

FTM Coin döngüsel olmaksızın grafik tabanları üzerinden dağıtılan defterlerin üzerinde programlanabilen bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

FTM Coin Geleceği 2023

Fantom (FTM) Coin geleceği 2023 yılında Coinarbitragebot ekibi bu para biriminin 20231 yılının son aylarında 1.99418 işlem göreceğini beklemektedir. Digitalcoinprice ekibine göre FTM Coin 2021 yılının son aylarında maksimum 2,94 dolardan işlem görmesi beklenmektedir.

FTM Coin Geleceği 2024

FTM Coin geleceği 2024 yılında Digitalcoinprice ekibine göre FTM Coin’in 2024 yılı sonunda 2,94 dolar seviyesine yükseleceği tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibi ise yaptıkları analizlerin sonunca yayınladıkları makalelere göre FTM Coin’in 2024 yılında 2.04440 dolar olmasının mümkün olduğunu tahmin etmektedir.

FTM Coin Geleceği 2025

FTM Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yükselişe geçmesi beklenen bir para birimidir. Coinarbitragebot ekibi FTM Coin para biriminin 2025 yılında 3.80402dolar seviyelerini görebileceğini söylemektedir. Digitalcoinprice ekibi piyasaya yayınladıkları makalelerde FTM Coinin 2025 yılında 3,25 dolardan işlem görme olanağına sahip olduğunu ön görmektedir.

FTM Coin Geleceği 2026

FTM Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibinin yaptıkları analizlerin sonunca internet üzerinden yayınladıkları makaleler incelendiğinde FTM Coinin 2026 yılında 6.15490 dolardan işlem görme olanağına sahip olduğunun ön görüldüğü görülmektedir. Digitalcoinprice ekibi yaptıkları analizlerin doğrultusunda FTM Coin’in 2024 yılında 4,86 dolara kadar çıkmasını beklediklerini açıklayan makaleler yayınlamıştır.

FTM Coin Geleceği 2027

FTM Coin geleceği 2027 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibince incelenmekte ve yorumlanmaktadır. Ekip FTM Coinin geçmiş verilerini göz önünde bulundurarak yaptıkları analizlerde FTM Coinin 2027 yılında en fazla 9.95863 dolardan işlem göreceğini beklediklerini açıklamaktadır. Digitalcoinprice ekibi ise yaptıkları tahmin verilerinde FTM Coin’in 2027 yılında 5,81 dolardan işlem görmesini beklediklerini açıklamaktadır.

FTM Coin Yükselecek Mi?

FTM Coin yükselecek mi? Uzmanların açıklamalına göre FTM Coinin 2027 yılına kadar bir yükseliş beklentisi bulunmaktadır. Uzmanlar FTM Coinin ilerleyen yıllarda nihai bir yükseliş göstereceğini ön görmektedir.

FTM Coin Yorum

FTM Coin yorum yapan analistlere göre farklı fiyatlandırmalarda yorumlanmaktadır. Analistlerin tahminlerinde fiyat farklılıkları bulunsa dahi analistler genel olarak FTM Coinin yükseleceği noktasında hem fikir yorumlarda bulunmaktadır. Uzmanlara göre FTM Coinin önümüzdeki 4 yılda yükseleceği ön görülmektedir. Uzmanlar tarafından yapılan bu analizler FTM Coinin geçmiş sıralama, anlaşma verilerine göre hazırlanmaktadır. Uzmanlar ayrıca FTM Coinin ilerleyen yıllarda listelendiği borsaların sayısını da arttıracağını ön görmektedir.

FTM Coin Fiyat Tahmini

FTM Coin fiyat tahmini içerikleri yayınlayan analistler FTM Coinin 2025 yılına kadar mevcut fiyatını 2 katına kadar katlama potansiyeline sahip olduğunu belirtmektedir. Uzmanlara göre FTM Coinin yükselerek mevcut sıralamasını koruma ihtimali mevcuttur. Uzmanlar FTM Coinin ilerleyen yıllarda yükselişe geçeceğini ön görmektedir.

Görsel Kaynak: fantom.foundaiton

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.