Frax Coin Nedir, Frax Coin Geleceği 2022-2025

Frax Coin Nedir, Frax Coin Geleceği 2022-2025

Frax Coin nedir? Frax Coin ilk kesirli ve algoritmik sabir para sistemi olarak bilinmektedir. Açık kaynaklı olması beraberinde izinsiz özelliğe sahip olup zincir üzerinde bulunduğu bilinmektedir.

Frax Coin Nedir?

Ethereum da uygulanması beraberinde Frax Coin protokolünün genel amacı ise yüksek düzeyde ölçeklenebilir olan ve merkeziyetsiz özelliği ile algoritmik para akışı sağlamak olduğu bilinmektedir. Bugün itibariyle Frax Coin fiyatı 12,54 TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 451,636,503TRY olarak güncellendiği bilinmektedir.

Algoritmik Frax arzının teminatla desteklenmesi sayesinde tedarik olan bir kısmının benzersiz para olarak yorumlandığı bilinmektedir. Algoritmik ve teminatlı olan piyasanın Frax stablecoin fiyatlandırmasına bağlı olduğu bilinmektedir. Frax Coin 1 dolar üzerinden işlem gördüğü zaman protokolünün teminat oranını düşürdüğü bilinmektedir. 1 doların altında işlem gördüğü zaman protokolün teminat oranını arttırdığı bilinmektedir.

Frax Coin merkezi olmayan ve küçültülmüş topluluk tarafından yönetilebilen özelliktedir. Aktif yönetim şekli olmadan algoritmik yaklaşım tazında kullanılabilme özelliği bulunmaktadır. Frax Coin öncesinde 3 farklı kategoriye ayrılmış olsa da belirtilen bilgiye göre ilk merkeziyetsiz stablecoin türü olduğu bilinmektedir.

Frax Coin Hangi Borsalarda Var?

Frax Coin hangi borsalarda var? Frax coin ile işlem yapılmakta olan en büyük borsalar Uniswap (V2), Gate.io,  Sushiwap borsalarında bulunduğu bilinmektedir. Dolaşımdaki arzı 1.510.574.682 Frax coin olarak öne çıkan Frax Coinin maksimum arz seviyesi 131,992,706 olarak bilinmektedir.

 

Frax Coin Nasıl Alınır?

Frax Coin nasıl alınır? Frax Coin alımı gerçekleştirmek için bulunduğu kripto para borsalarından birinde hesap oluşturmanız gerekir. Hesap açma sonrasında kimlik doğrulaması da yapmanız gereklidir. Kimlik doğrulaması ile güvenli işlemler yapmanız mümkün olur. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girip belli bir miktar yatırımınızı yaptıktan sonra Frax Coin almanız mümkün olup istediğiniz an alım işleminizi gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Frax Share Coin Grafik

[mcrypto id="29859"]

Frax Coin  Share Geleceği

Frax share coin geleceği yönünden uzman kişi ve ekipler günlük hatta saatlik süreçlerde çalışmalar yaparak belirgin ifadelere yer vermektedir. Uzmanlar Frax coin para biriminin önümüzdeki yıllarda ataklar yapabileceğini vurgulamaktadır. Uzun ve kısa yatırım çeşitlerinde tercih edilmesi beklenen Frax Coin ile ilgili 2022-2025 fiyat tahminleri şu şekilde belirtilmektedir.

Frax Coin geleceği 2022 yılında Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 27,13 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 31,67 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 28,06 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Frax Coin geleceği 2023 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 39,25 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 46,75 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 40,37 dolar olacağı beklenmektedir.

Frax Coin geleceği 2024 yılına yönelik araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Frax Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 51,72 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 68,87 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 53,74 dolar olması beklenmektedir.

Frax Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Frax Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 72,95 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 89,18 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 75,10 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Frax Coin Yorum

Frax Coin yorum açısından yukarıda belirtilen fiyat tahminlerinin öne çıktığı bilinmektedir. Uzmanların belirttiği ifadelere göre hızlı yükselişini sürdürecek olan geleceği parlak Frax coin alımı yapmanın son derece olacağı belirtilmektedir. Hem uzun hem de kısa vadeli yatırımlarla ilişkilendirilmesi doğru olan coin seçeneği olarak uzmanların ve fenomenlerin tavsiye ettiği seçeneklerden biridir. Fakat kesinlik içermeyen bilgilerin risk dağılım şeklinde değerlendirilmesi doğru olup düzenli takip yapmanız halinde sürekli kazanç sağlamanızın mümkün olacağı belirtilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.