Fortube Coin Nedir? Fortube Coin Nasıl Alınır?

Fortube Coin Nedir? Fortube Coin Nasıl Alınır?

Fortube Coin, eski adıyla bilinen The Force Protocol platformunun yerel kripto para birimidir. Bu kripto para birimi, açık kaynaklı bir Blockchain ağına sahip olmakla birlikte, dağıtık finans hizmeti protokolleri paketini tanımlamaktadır.

Fortube sistemi sayesinde Dapp geliştirme, API geliştiricileri ve SDA araç seti gibi konularda kripto finansal olarak çözüm bulunabilecektir. Bu platform diğer platformlar arasında varlık işlemleri, zincirler arası iletişim ve ödeme, Tokel tahvilleri ve stablecoin çözümleri verebilmektedir.

Fortube Nedir?

Fortube, tüm dünyada yer alan kripto yatırımcılarına, herhangi bir merkeze bağlı olmaksızın kredi desteği verebilmektedir. Bu platform iki şekilde kullanılabilmektedir. Bunlar ise;

  • Tahvil: Bu platforma dahil olan yatırımcılar tek noktadan kripto tahvillerini piyasaya sürebileceklerdir. Bu platformda kullanıcılar tahvillerini piyasaya sürebileceği gibi, ücretsiz transfer ve esnek yatırım koşullarına sahip olması gibi pek çok avantaja sahip olabilir.
  • Banka: Algoritma odaklı çalışan bu sistem, kullanıcıların bu para ile diledikleri zaman para yatırabilmesine imkan tanıyor. Bunun yanı sıra bu sistemde yatırımcılar diledikleri zaman borç alabilmekte ve özel ödeme planı ile ödeyebilmektedir.

Bu platforma dünyanın her yerinden ulaşılabilmesi mümkün olacaktır. Kayıtların tamamı özel olarak bilgisayar ortamında tutulabilmektedir. Ayrıca işlemlerin onaylanabilmesi için herhangi bir 3. Şahısa da gerek duyulmamaktadır. Bu nedenle Fortube’nin kripto paranın doğasının yerine getiren bir platform olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Tüm işlemler halka açık olarak denetlenebileceği için platform oldukça şeffaf bir hizmet sunabilecektir. Bu sistem tarafından oluşturulan Fortune Bank, bir Defi bankasıdır. Bu banka üzerinden alınan borç faizleri ve mevduat sistemi algoritma üzerinden otomatik olarak hesaplanabilmektedir. Fortube Coin BNB, USDT, USDC, DAI, BUSD,ETH, OKB, HB gibi birçok tokenin olduğu bilinmektedir.

Bu platformun meraklısı olan yatırımcılar yönetişime de dahil olabilmektedir. Fortube ücret paylaşımı da alabilmektedir. Bunun için oluşturulan Staking sözleşmesinin içeriği gereğince, toplam For sayısı ile belirli bir oranda verilebilecek olan Fortube yönetişim tokeni olan GFOR’u alabilmek için, yatırımcının elinde FOR coin tutması gerekiyor. GFOR’un alınımı sonrasında ise kullanıcıların var olan Fortube Coin varlığı yanıyor.

Fortube Coin Yorum

Fortube Coin yorum içerikleri göz önünde bulundurulduğunda, özellikle bir banka ile eşdeğer olan bu platformun yatırımcılar tarafından çok tercih edildiği kanısına varılabilecektir. Buna neden olarak ise bu platformun bir Defi tabanlı olmasına bağlı olduğu gösteriliyor.

Bu kripto para birimi detaylı olarak incelendiğinde yüksek volatil özelliğe sahip olduğu görülebilmekte. Bu nedenle yatırımcıların büyük bir kısmı Fortune Coin konusunda çekimser kalabiliyor. Yatırımcıların bu Coin hakkında yeterli bilgi alabilmesi için, güncel rakamlara göz atılmasında yarar vardır.

Fortube Coin Grafik

Fortube Coin grafik verilerine bakıldığında, şu an bir düşüş yaşadığı sonucuna ulaşılabilecektir. Ancak bu düşüş özellikle yatırım açısından zemin oluşturabilecektir. Fortune Coin şu sıralar 0.0207 dolardan seviyesinde işlem görebilmektedir. Piyasalarda bu işlem değeri kapsamında 564. Sırada yer almaktadır.

Grafikte geçmiş veriler incelendiğinde ise, bu altcoinin en dip seviyeye 1 Ocak 2020’de 0.0101 dolar ile girdiği görülebilecektir. Bu token rekor seviyeyi ise 11 Eylül 2020’de 10.1328 dolar ile görmüştür. Fortube coin’in şu an 438.000.000 talebinin var olduğu, arzın ise 1.000.000.000 FPR miktarında olduğu bilinmektedir.

Fortube Coin Nasıl Alınır?

Fortube Coin, Dünyanın en çok işlem gören borsalarından biri olan Binance üzerinden satın alınabilecektir. Bu altcoin Binance borsasında 17 Kasım 2020 itibari ile listelenmeye başlamıştır. Yatırımcı bunun için bu borsaya üyelik açarak, cüzdan hesabına belirli bir miktar para yatırması gereklidir. Sonrasında sağ üst bölümde yer alan Al-Sat butonuna tıklandıktan sonra Fortube Coin’in ismi aratılmalıdır. Çıkan sonuçlarda FOR/BTC veya FOR/BUSD işlem çiftlerinden herhangi biri tercih edilmelidir.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum