FLM Coin Geleceği 2022-2025, FLM Coin Yorumları

FLM Coin Geleceği 2022-2025, FLM Coin Yorumları

FLM Coin geleceği bakımından yatırımcısına güven veren kripto seçeneklerinden biri olup Poly Network iş birliktelik protokolü üzerinde geliştirilmiş olan merkeziyetsiz Defi platformu olarak bilinmektedir. Açılımı Flamingo olan FLM Coin DeFi uygulamasını tek ekosistemde birleştirmektedir. Zincir üstü likidite havuzu, blockchain varlık kasası, kalıcı sözleşme ticaret platformu ve merkezi olmayan yönetişim kuruluşu şeklinde tüm uygulamaların tek ekosistemde kullanılmasını sağlayan FLM Coin fiyatı bugün itibariyle 4,76TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 134.465.871,31TRY olarak bilinmektedir. Bu yazımızda uzman kuruluşların flm coin geleceği ve flm coin yorumları hakkında  bilgilere yer vereceğiz

FLM Coin Nedir?

FLM Coin nedir? FLM Coin Neo blockchain tabanlı Poly Network iş birliktelik protokolü üzerinde oluşturulmuş olan merkeziyetsiz Defi platformu ve kripto para seçeneği olarak bilinmektedir. Flamingo’nun kurucusu Ethereum’un ana rakiplerinden biri olan ve Neo blockchain ağının kurucu ortağı olarak bilinen Çinli girişimci Da Hongfei olarak bilinmektedir. Flamingo kendini Neo açısından merkezi olmayan finans aracını merkeziyetsiz otonom kuruluşu ile birleştiren tekil platformu şeklinde tanımlamaktadır. Bu yüzden diğer kripto para seçeneklerinden farklıdır.

 

FLM Coin Hangi Borsalarda

FLM Coin hangi borsalarda araştırmasında Binance borsasında listelenmiş olan coin için birçok borsadan bahsetmek mümkündür. FLM Coinin bulunduğu borsalar şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Gate.io
 • OKEx
 • MEXC
 • CoinDCX
 • Pionex
 • Hotbit

Yukarıda sıralanmış olan borsalar haricinde FLM Coinin farklı borsalarda da işlem gördüğü bilinmektedir.

Giderek büyümekte ve gelişmekte olan kripto teknolojisi ve piyasası ile her geçen gün daha da fazla yeni platform ve Coin’ leri duymaktayız. Son çıkan Coin’ lerden biri olan Flamingo Coin hem adının farklı olması hem de vaat ettiği imkanlardan dolayı oldukça fazla kripto yatırımcısının dikkatini çekmeyi başardı.

Peki, Flamingo Coin nedir; Flamingo Coin geleceği var mı? Merak edilen her şeyi detaylıca açıkladık.

Flamingo Coin Nedir?

Neo blok zincir sistemi ile geliştirilen Flamingo, belli bir merkeze bağlı olmayan DeFİ protokolüne bağlı olarak çalışan kripto platformudur. Poly Network ile ortak olarak çalışan platform kendi sistemi içerisinde kendisi gibi DeFi protokolü ile işleyen tüm sistemleri yapısında barındırmaktadır. Bunları yazacak olursak;

 • Wrapper olarak adlandırılan ve kullanıcıların blok zincirler arasında yaptıkları işlemlerde hamle yapabilmesini sağlayan geçit
 • Blok zincirlerinde yapılan işlemlerin arka planında çalışan ve yatırımcıların özellikle kullandığı likidite havuzları
 • Blok zincire dayalı kripto varlıkların tutulmasını sağlayan dijital kasa
 • Sözleşme platformu
 • DeFİ platformlarının bağlandığı ve yönetildiği DAO topluluğu

Flamingo platformunun tam olarak kullanıcıların hizmetine sunulması için geçmesi gereken bazı aşamalar planlanıp bunlar geliştiricileri tarafından yayınlanmıştı. Yayınlanan bildiriye göre platform aşağıdaki tarihlere uygun olarak tamamlanması planlanmaktaydı;

 • BTC, ETH gibi Coin’ lerin Wrapper yapılabilmesi 23 Eylül 2020
 • Swap, LP hisse işlemleri 30 Eylül 2020
 • Kasaların oluşturulması ve stabil Coin’ lerin tutulumu 28 Ekim 2020
 • PERP olarak adlandırılan akıllı sözleşmeler 25 Kasım 2020
 • DAO ise 23 Aralık 2020

FLM Coin Kurucuları

Platformun ana kurucusu olan kişi aslında kripto piyasasında oldukça tanındık bir isim olan Da Hongfei’ dir. Bilindiği gibi Da Hongfei, Neo ve Onchain platformunun kurucu ortaklarından bir tanesi olan Çinli araştırmacıdır.

Özellikle Neo blok zincir ağı ETH gibi kapsamlı ağ sistemlerinin en büyük rakiplerinden bir tanesidir. Böyle büyük bir ağ sisteminde kurucu olarak bulunan Hongfei, yeni projesi olan Flamingo ile kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı.

Da Hongfei’ nin eğitim ve araştırma geçmişine bakıldığında ise kendisinin South China University of Technology’ den mezun olduğu görülmektedir. Ayrıca kendisinin kripto alanında yapmış olduğu araştırma ve çalışmalar sonucu blok zincir teknolojisine hakim olduğu görülmektedir.

FLM Coin Avantajları

Platform aslında DeFİ protokolü ile geliştirilen sistemlerin bir arada kullanılabilmesini ve NEO platformunun da bu bir arada toplanmasına imkan sağlamaktadır. Genel olarak sahip olduğu avantajlardan bahsedersek;

 • NEO platformunu kendisi gibi belli bir merkeze bağlı olamayan diğer uygulama sistemleri ile bir araya getirerek onları ortak olarak kullanılabilmesini sağlayan ana platform olarak çalışmaktadır.
 • Kripto sistemlerde 2019 yılından bu yana yoğun bir şekilde kullanımı tercih edilen merkeze bağlı olmadan yönetilen platformlar, gün geçtikçe daha da tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri bu tür alt yapı ile yürütülen sistemlerde kullanıcılar yatırımlarını daha güvenilir ve özgür şekilde yapabilmektedir.

Bunun yanında bu merkeziyetsiz platformların finans aracı olarak kullanımı diğerlerine nazaran çok daha avantajlarıdır. Flamingo’ da bu alt yapıya sahip olan platformları tek bir ağ üzerinde toplamayı başarmaktadır.

 • 2019 yılından bu yana DeFİ platformlarına yönelik olarak kilitlenen kripto varlıkların değeri 2020 yılı içerisinde 4 milyar dolardan fazla etmiştir.
 • Platform kullanıcılarına DeFİ sistemlerinin vermiş olduğu bütün imkanları sağlarken onlara kolay kredi gibi sağlamaktadır.
 • Esas kurulma amacı olan ve kullanıcılara sağladığı ana avantaj ise NEO platform ağ sistemini, diğer DeFİ platformları ile aynı sistem üzerinde toplayarak, kullanıcıların tek bir platform üzerinden hepsinden yararlanabilmesidir.
 • Neo sisteminin kesintisiz ve tam olarak çalışabilmesini sağlamak için gerekli olan bütün akıllı sözleşmeler, kasa gibi donanımların geliştirilmiş olmasıdır.

Flamingo Coin Güvenilir Mi? Flamingo Coin Geleceği

Flamingo Coin geleceği ve güvenilirliği birçok kişi tarafından sorgulanan konulardan bir tanesidir. Bu Coin platformu NEO ile ortak olarak çalışan bir sisteme sahip olduğundan ağ sisteminin alt yapısı NEP-5’ tir.

Bilindiği gibi Neo platformu ETH ağ sisteminin alt yapısı ile ve blok zincir teknolojisine rakip gösterilmektedir. Bu kadar gelişmiş sistem ve alt yapıya sahip olması bu Coin’ e olan güveni de artırmaktadır.

Bunun yanında aynı şekilde blok zincir teknolojisi de Neo ile uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Bu platformda bulunan SHA-256 ve RIPEMD-60 iki hush teknolojisi güvenilirliğini daha da artıran faktörlerden bir tanesi olmaktadır.

Flamingo Coin Yorum

Flamingo Coin yorum olarak kısaca değinecek olursak 28.04.2021 tarihinde Saat 02.572 de Flamingo Coin fiyat $0.7853 olup son 24 saat içerisinde yaklaşık olarak %6 oranında artış yaşamıştır. Bu Coin’ in 24 saatlik hacmi ise %30 oranında azalmış olup $41,032,474’ dir. Toplam arzı 150.000.000 olan Coin’ in arzı da 150.000.000’ dir.

Flamningo Coin Nereden Alınır?

11 borsada listelenen Coin’ i en sık kullanılan Binance borsası aracılığı ile satın alabilirsiniz. Bunun için Binance’ a kayıt olmalı ve ardından borsa hesabınıza banka hesaplarınız aracılığıyla itibari para gönderimi yapmalısınız.

Daha sonra bu borsadan FLM/USDT, FLM/BTC ya da FLM/BUSD pariteleri üzerinden FLM Coin satın al işlemi yapabilirsiniz.

Flm Coin Grafik

[mcrypto id="33824"]

 

FLM Coin Geleceği 2022

FLM Coin geleceği 2022 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,48 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,59 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,50 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

FLM Coin Geleceği 2023

FLM Coin geleceği 2023 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş FLM Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,69 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,81 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 0,73 dolar olması beklenmektedir.

FLM Coin Geleceği 2024

FLM Coin geleceği 2024 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen FLM Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 1,02 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,16 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 1,06 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

FLM Coin Geleceği 2025

FLM Coin geleceği 2025 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş FLM Coin geleceği için Trading Beasts ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 1,50 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,80 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 1,55 dolar olması beklenmektedir.

FLM Coin Fiyat Tahmini

FLM Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin önemli rol oynadığını söylemek mümkündür. Fiyatı açısından önümüzdeki yıllara yönelik belirtilen rakamların netlik kazanmadığı için kesinlik içermediği de bilinmektedir. Yatırımcıların dikkatini çeken FLM Coin ciddi derece de önemli kripto para seçeneği olup uzun ve kısa vadeli yatırımlar için uygun bulunmaktadır.

FLM Coin Yükselir mi?

FLM Coin yükselir mi? FLM Coin gelecek vaat eden kripto para seçenekleri arasında bulunmaktadır. Uzun ve kısa vadeli yatırımlarınızda yükselişte ilerleyeceği belirtilmektedir. Fakat belirtilen analizler henüz kesinlik kazanmamıştır. Bu yüzden oluşabilecek risklere yönelik tek bir seçeneğe yatırım yapılması mantıklı bulunmamaktadır.

FLM Coin Yorum

FLM Coin yorum kapsamında uzmanların ifadeleri yatırımcılar için dikkat çekiyor olsa da kısa vadeli yatırımlar açısından temkinli davranılması gerektiğini de vurgulamaktadır. Altcoinlerin yükselmesi genel olarak kripto para piyasa hacmine bağlıdır. Altcoin kripto para hacmi arttığında ve bitcoin domanince oranı düştüğü zaman altcoin party dedikleri bir zamanda flm coin ciddi bir şekilde yükselmesi uzmanlardan beklenilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.