Fener Coin Geleceği 2023-2025, Fener Coin  Yorumları

Fener Coin Geleceği 2023-2025, Fener Coin Yorumları

Fener coin geleceği ne olur, uzmanlar neler söylüyor?

Fener coin geleceği hakkında henüz bir tahminde bulunmak diğer kripto para birimlerinde olduğu kadar kolay değildir. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un 2020’de yapmış olduğu açıklamada fener coin isimli bir kripto para çıkarmayı düşündüklerini açıklamıştı. Yaptığı açıklamalarda;

  1. Token paraların Fenerbahçe kulübü için gelir kaynağı olacağı ve taraftarların da bu token paraya ilgi göstereceği beklenmektedir.
  2. Kesin olmamakla birlikte edinilen bazı duyumlara göre Fenerbahçe Kulübünün Socios firmasıyla görüşmeler yaptığı söylenilmişti. Socios firması daha önce Trabzonspor, Göztepe, Başakşehir ve Galatasaray gibi spor kulüpleri ile de anlaşmalar sağlamıştır.
  3. Token para konusunda ilk olarak Galatasaray Spor Kulübü Socios firması ile anlaşma sağlayarak GAL Token’i piyasaya sürmüştür. GAL Token ise taraftarlarından büyük ilgi görerek 2021 senesinin ikinci çeyreğine denk gelen zamanda ortalama 100 milyon TL kazanç elde ettiğini açıkladı.

Fenerbahçe Kulübünün yöneticileri de kripto para çıkarma hususunda görüşmeler yaparak fener coin’i çıkarmak için çalışmalara başlamıştır. Bu konuda ise henüz kesin bir açıklama gelmedi. Ali Koç ise kripto para hakkında yapmış olduğu açıklamalarda görüşmelerin ve çalışmaların devam ettiğini söylemişti. Taraftarların Fenerbahçe Spor Kulübünden resmi bir açıklama gelmediği sürece bu konu hakkında çıkan haberlere itibar etmemeleri belirtilmiştir.

Fener Coin BINANCE'DE LİSTELENECEK Mİ?

Fenerbahçe taraftarını temsil edecek olan Fenerium Coin (FBC), Binance Smart Chain altyapısı kullanılarak piyasaya çıkartılacaktır. Şuan için toplam arz ve piyasaya sürülecek miktar belirlenmemiştir.

Fener Coin Ön Sipariş

Fener coin ön sipariş vermek isteyen birçok taraftar olacaktır. Dijital dünyanın para birimi kripto para piyasasında bulunmak isteyen Fenerbahçe kulübünün çıkarmayı istedikleri fener coin için taraftarlar da heyecanlı bekleyişini sürdürüyorlar.

Taraftarlar fener coin alıp takımlarına desteklerini göstermek için Fenerbahçe Kulübünün resmi sayfasını veya twitter adresini takip edebilir ve ön siparişte bulunabilirler. Bunun için ise taraftarlar kulüplerinin yapacakları resmi açıklamaları takip etmelidirler. Fenerbahçe Kulübünün resmi sayfası ve twitter adresinden yapılan açıklamaları dikkate alıp diğer sayfalardan gelen açıklamaları dikkate almamalıdırlar.

FENERIUM COIN NE ZAMAN ÇIKACAK?

Fenerbahçe coin 27 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Binance üzerinden listelenecek.

Fener Coin Yorum

Fener coin yorum taraftarlar takımlarına destek olabilmek ve gelişimlerine katkı sağlayabilmek için fener coin’in satışa çıkmasını beklemektedir. Fenerbahçe Kulübü de çıkaracakları fener coin sayesinde yüksek gelir elde etmeyi düşünmektedirler. Yapılan yorumlara baktığımızda Fenerbahçe taraftarlarının fener coin’e büyük bir ilgi göstermeleri bekleniyor.

Fenerbahçe coin nereden alınır

Fenerbahçe coin şuan için hangi borsada net olarak satışa sunalacağı bilinmezken, yüksek ihtimal Fener coin Paribu üzerinden alım satım yapılabilir.

Fenerbahçe Coin Geleceği 2022

Uzman analiz sistemlerinin en popüler Price Prediction ve Digital Coin Price, Fenerbahçe coin geleceği 2022 analizlerini aktardı. Price Prediction şirketine göre; Fenerbahçe Token fiyatının 2022 yılında minimum 1,54 dolar değerine ulaşacağı tahmin edilmektedir. 2022 yılı boyunca ortalama işlem fiyatı 1,70 dolar olan FB fiyatı, şirketin tahminlerine göre maksimum 1,75 dolar civarına kadar ulaşacak. Aralık ayı için Fenerbahçe Token fiyatının aylık ortalama 1,80 dolarlık alana geleceği düşünülmektedir. FB Coin’in maksimum 1,90 dolarda olacağı hesaplanırken, minimum 1,72 dolar civarında işlem göreceği tahmin ediliyor.

Digital Coin Price şirketi tam aksine yorumlarını aktarıyor. Şirkete göre FB coin 2022 yılında ortalama olarak 1,73 dolardan seyredecek. Bu rakam maksimum 1.98 dolara kadar çıkabilir. En düşük beklenen fiyat seviyesi ise 1,42 dolar olarak açıklanmaktadır. 2022 yılı sonunda maksimum seviyeye ulaşması beklenen FB coin fiyatı yazım sırasında 1.63 dolardan işlem görüyor.

fener-coin-ne-olur.jpg

Fenerbahçe Coin Geleceği 2023

Price Prediction şirketine göre, Fenerbahçe coin geleceği 2023 yılında kademeli artışlara ev sahipliği yapacak. Şirketin tahminleri ise oldukça spesifik. Fenerbahçe Token tahmin ve teknik analizine göre, 2023'te FB coin fiyatının 2,62 dolarlık ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Ayrıca 2023 yılının sonunda Fenerbahçe Token'in beklenen minimum fiyat değeri 2,53 dolar civarında hesaplanmaktadır. Uzmanlara göre FB coin maksimum 3,07 dolar fiyat seviyesine 2023 yılında ulaşacak.

Digital coin Price şirketinin yorumlarına göre FB coin geleceği daha parlak olacak. Buna göre futbol takımının başarıları, token fiyatını da etkileyecek ve yukarılara tırmanmasına sebep olacak. Şirketin analizine göre FB coin fiyatının 3,64 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar Fenerbahçe Token'ın minimum 3.51 dolarlık zorlu alanı aşacağı düşünülüyor. Ayrıca FB token fiyatı maksimum 3,73 dolar seviyesini görebilecektir.

Fenerbahçe Coin Geleceği 2024

Analizleri ile ön plana çıkan Price Prediction şirketine göre, Fenerbahçe coin geleceği 2024 çok daha iyi seviyelerde olacak. Buna göre futbol takmımının da başarıları token fiyatını etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Şirketin tahminlerine göre, 2024'te FB coin fiyatının 3.84 dolarlık ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Ayrıca 2024 yılının sonunda Fenerbahçe Token'in beklenen minimum fiyat değeri 3.74 dolar civarında hesaplanmaktadır. Uzmanlara göre FB coin maksimum 4.39 dolar fiyat seviyesine kadar çıkabilecek.

Digital coin Price şirketinin yorumlarına göre FB coin geleceği önceki yıllara nazaran daha istikrarlı seyredecek. Şirketin analizine göre FB coin fiyatının 5,20 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar Fenerbahçe Token'ın minimum 4,77 dolarlık kritik alanı atlatacağı düşünülüyor. Bunlara ek olarak; FB token fiyatı maksimum 5,50 dolar seviyesini görebilecektir.

Fenerbahçe Coin Geleceği 2025

Kripto para analiz şirketlerinden Price Prediction Fenerbahçe coin geleceği 2025 yorumlarını aktardı. Şirkete göre, 2025 yılında FB token fiyatının ortalama 5,58 dolar fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. 2025 yılının son aylarına doğru Fenerbahçe Token'ın tahmin edilen minimum fiyat değeri 5,39 dolar olacaktır. Nihayetinde kulüp başarıları neticesinde FB tokenin maksimum 6.38 dolarlık alana kadar ulaşması bekleniyor.

fener-coin-gelecegi-001.jpg

Digital Coin Price şirketine göre 2025 yılında bu coin tap seviyelerine ulaşmış olacak. Hatta emsallerinden ayrılan özellikleri ile piyasada adından sıkça söz ettirebilir. Buna göre yapılan analizde, FB fiyatının 6.39 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar Fenerbahçe Token'ın minimum 6,24 dolara kadar ulaşacağı tahmin ediliyor. Ayrıca FB fiyatı maksimum 6,63 dolar seviyesine ulaşma kapasitesine de sahiptir. Uzmanların yorumlarına göre çok daha iyi seviyeler kademeli artışlar ile gelecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.