FC Porto Fan Token Nedir?, Porto Token Geleceği

FC Porto Fan Token Nedir?, Porto Token Geleceği

FC Porto Fan Token (PORTO) Nedir? PORTO Token FC Porto taraftarları için tasarlanmış bir Tokendir. PORTO Token yatırımcılarına FC Porto dijital koleksiyonlarına erişim, takım oylama anketlerine katılma, taraftar ödülleri ve NFT satın alma gibi imkanlar sunmaktadır. Fc Porto Taraftar Tokeni, Binance Taraftar Token platformunda yer almaktadır.

PORTO Token üç özelliğiyle dikkat çekmektedir.

  1. Blok Zinciri altyapısı; PORTO Token Binance akıllı zinciri üzerinde BEP-20 Tokeni olarak sunulmaktadır. PORTO Token FC porto hayranlarına düşük işlem maliyetlerinde farklı token işlevleri ve takıma daha fazla erişilebilir sunmaktadır.

  1. Token Yardımcı Programı: FC Porto Fan Token, kullanıcılarına Binance NFT Market ile sınırlı toplama ve entegrasyon, katılıma dayalı takım ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimi dahil olmak üzere çeşitli hayran katılım seçenekleri sunmaktadır.
  2. Marka Kimliği: FC Porto sosyal ağlarda 8 milyardan fazla takipçiye sahiptir. PORTO Token’e hem porto hayran kitlesi hem de bitin Binance kullanıcıları erişim sağlayabilmektedir.

FC Porto Fan Token  (PORTO) Geleceği

FC Porto Fan Token  (PORTO) geleceği üzerine henüz net tahminler bulunmamaktadır. 6 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile 03.00’da yatırımcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesine başlanan PORTO token yeni bir token birimidir. Yatırımcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesi 16 Kasım 2021 tarihine kadar sürecektir.

PORTO Tokenin işlem fiyatı 1 Porto Token eşittir 1 dolar şekildedir. Şu anda ön satışta olan PORTO Token Binance borsası üzerinden 1 PORTO token eşittir 1 dolar şeklinde işleme alınabilir. Ön satışları açılan PORTO Token’in toplam arzı ise 40,000,000 olarak belirlenmiştir.

Lazio token listelenme sonrasındaki fiyatını düşündüğümüz zaman Porto token fiyatı 100 dolara kadar yükselebileceği öngürülmektedir. Ancak gün için yoğun fiyat hareketi olacağından bir kaç gün içinde 20 30 dolar bandı arasında bir fiyatta olacağı belirtilmektedir.

FC Porto Fan Token  (PORTO) Hangi Borsalarda Var?

FC Porto Fan Token  (PORTO) hangi borsalarda var? PORTO token FC Porto takımının Binance borsası üzerinden satışa çıkarttığı bir token birimidir. Ön satışını 1 PORTO 1 dolar şeklinde yapacak olan Token şu an yalnızca Binance borsası üzerinden işlem görmesi için hazırlık dönemindedir.

Porto Fan Token Coinmarketcap

Porto fan token henüz listelenmediği için coinmarketcap'ta yer almamaktadır. Bu yüzden porto fan token fiyatı henüz belli değildir.

FC Porto Fan Token (PORTO) Yorum

FC Porto Fan Token  (PORTO) yorum alanında uzman kadro, kişi ve ekipler tarafından yapılmaktadır. Ekipler 6 Kasım 2021 tarihinde hazırlık aşamasına giren PORTO Token’in katılım dönemine 16 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile 09.00 saatiyle geçiş yapacaktır. Toplamda 3 saat sürecek olan bu katılım döneminden sonra hesaplama dönemine girilecektir. 16 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile saat 12,00 da başlayan hesaplama dönemi 1 saat sürecektir. Hesaplama döneminden sonra ise 16 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saatiyle 13.00 itibariye nihai token dağıtımına geçilecektir.

Porto fan token ön satış

FC Porto Fan Token  (PORTO) Nasıl Alınır?

FC Porto Fan Token  (PORTO) nasıl alınır? PORTO Token yalnızca listelendiği borsalar üzerinden alınmaktadır. Bu borsalardan birinden PORTO token almak için borsalar üzerinden hesap oluşturulması gerekmektedir. PORTO Token’in listelendiği bir borsada hesap açıldığı taktirde PORTO Token almak mümkündür. PORTO token şu an yalnızca Binance borsası üzerinden ön satışa sunulmuştur. PORTO Token şu an yalnızca Binance borsası üzerinden BNB ile alınabilmektedir.

PORTO TOKEN SATIN AL

Binance üzerinden PORTO Tokenin ön satışından almak isteyen kullanıcılar Binance borsasında hesap açmalı ve üye olma işlemlerini tamamlamalıdır. Üye olduktan sonra hesaplarına para yüklemesi yaparak Binance üzerinden alım satım tahtasına giderek Binance borsasının kendi Coin’i olan BNB alınması gerekmektedir.

Kullanıcılar alım satım tahtası üzerinden BNB satın alarak ana sayfaya dönmelidir. Yatırımcıların bu aşamada ana sayfada LaunchPad’e giriş yapması gerekmektedir. Launcpad sayfasını açan kullanıcılar karşılarında Binance’nin ön satışlarını yaptığı Token ve Coinleri göreceklerdir. Bu sayfa üzerinden PORTO Token’i bulmaları gerekmektedir.

Kullanıcıların PORTO Token’in ön satışına katılmaları için BNB Coinlerini spot hesaplarında minimum 0.1 tutarında binance coin tutmaları gerekmektedir.

BNB Coinlerini DeFi staking hesabında, kilitli staking hesabında, liquid swap hesabında tutan kullanıcılar bu ön satıştan faydalanamayacaktır.

BNB Coinlerini gerekli hesaplarda tutan kullanıcıların satış sayfasına giderek 16 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile 09,00 ile 12.00 saatleri arasında BNB’lerini tahsis etmeleri gerekmektedir. Satış onayından sonra BNB’ler kilitlenerek bir hesaplama dönemi gerçekleşecektir.

Bu hesaplama dönemi 16 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile saat 12.00’dan 13.00’a kadar sürecektir. Hesaplama dönemi tamamlandığı taktirde Tokenler kullanıcıların cüzdanlarına geçiş yapacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.