Exen Coin Nasıl Kazanılır?

Exen Coin Nasıl Kazanılır?

Bitexen nedir ile başlayalım devamında exen coin nasıl kazanılır bunlardan bahsedeceğim. Bitexen, Türkiye merkezli İTÜKent’te kurulmuş ayrıca devlet destekli bir kripto para borsasıdır. Kripto para borsası olmasının yanında özel olarak geliştirdikleri bir Coin’e sahip bu şirket:

Arz talep dengesine göre satışı yapılan bu coin Bitexen tarafından satışa sunulmadı. Tamamen kullanıcıların oluşturduğu bu kripto para değerini ve gelişimini buna bağlı. Kullanıcılar oluşturdukları Exen’leri bu coinin değerleneceğini düşünen yatırımcılara satarak ” kendiliğinden ” piyasaya sürdü. Git gide değerlenen bu kripto para nedir ne değildir hadi bakalım.

Nedir Bu Bitexen?

Bitexen İTÜ Teknokent’te kurulmuş ve faaliyetini burada sürdüren bir kripto para borsasıdır. Bu borsa sayılı Türk girişimlerinden biri olmasının yanı sıra Türkiye’nin ilk kripto parasını oluşturan şirket özelliğini taşıyor. Bitexen’e üye olarak almak istediğiniz kripto paraları buradan satın alabilir , ayrıca sahip olduğunuz kripto paraları ise buradan satabilirsiniz. Hem Türk lirası hem de Dolar ile alım – satım yapılabiliyor olması hem de birçok ülkede faal halde bulunmasından dolayı ülkemize pek çok faydası olacaktır. İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı Bitexen’in kayıtlı sermayesi 2.100.000 Türk Lirasıdır.

EXEN Coin Nedir?

Exen ise Bitexen şirketinin 2018 senesinde piyasaya sürdüğü kripto paradır. Piyasaya ilk çıktığında üye olan herkese 100 Exen hediye veren şirket günümüzde bu sayıyı bir hayli düşürdü. Bunun en büyük sebeplerinden biri hiç şüphesiz 1 Exen fiyatını 25 Lira civarına çıkmasıdır. Günümüzde üye olan herkese 5 Exen hediye veren bu şirket dilediğiniz zaman bu Exenleri bozdurup nakit olarak çekmenize olanak sağlıyor. Dilerseniz de Exenleri Bitcoin gibi büyük kripto paralara dönüştürmenize izin veriyor.

Neden Bu Kadar Değerli?

Herkes Exen fiyatının neden bu kadar değerli olduğunu merak ediyor. Bunu merak edenler arasında siz de varsınız  ki bu yazıyı okuyorsunuz. Exen fiyatını belirleyen en önemli etken arz  talep. Eğer bir şeyi pek çok kişi isterse o şey değer kazanır. Exen buna çok güzel bir örnek çünkü ilk çıktığında neredeyse bedava dağıtılan coin üretim sayısı düştükçe fiyatı 35 kuruş seviyelerine yükseldi. Günümüzde 3. aşamanın sonunda olan Exen 4. aşamayı tamamladığında tüm Exen üretimi duracak ve var olan coinler piyasadaki dönüşümü sağlayacak. 1 Exen’in 25 TL civarına çıkması üretimin azalması ve talebin artması ile doğrudan ilişkili.

Exen Coin Nasıl Kazanılır?

Exen kazanmak için yani Bitexen borsasına girmek için gerekli olan tek şey üye olmak. Üye olarak 5 adet Exen kazanabilir ve hemen bozdurarak 110 TL civarı parayı nakit olarak çekebilirsiniz. İkinci yol ise referans linkiniz ile üye toplamak. Yine bu yol ile de her üye başına 5 Exen kazanabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.